Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Minul isiklikult selle vastu pole midagi. Parimate välja kuulutamine on küll nö klubi sisesene protseduur, aga erandina on okei kui su enda tulek sellest ka sõltub. See nüüd ei tähendaks, et igaüks võiks sõbra kaasa võtta.
Praegu osalejate arv tõesti kesine. Kas peaks samamoodi nimekirja hakkama tegema foorumis ?
Algselt postitas Pumper
Vaata postitust
Praegu osalejate arv tõesti kesine. Kas peaks samamoodi nimekirja hakkama tegema foorumis ?
Comment