FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2851
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Tekkis küsimus seoses lõpupeoga.

    Nimelt on mul külaline siis just linnas ja arvatavasti ma ei saaks siis peol osaleda. Võimalus, et osalen üritusel, kui külaline saaks ühineda üritusega (on mänginud jalgpalli Eesti meistriliigani välja ja oskab ka pokkerit), samuti tasub ka "pileti".
    Saan aru, kui meil rahvast palju tuleb, siis pole mõeldav tema osalemine, aga kui osalejaid eriti pole, siis äkki ta saaks osaleda?

    Arvamused teretulnud (ka negatiivsed).
    Minul isiklikult selle vastu pole midagi. Parimate välja kuulutamine on küll nö klubi sisesene protseduur, aga erandina on okei kui su enda tulek sellest ka sõltub. See nüüd ei tähendaks, et igaüks võiks sõbra kaasa võtta.

    Praegu osalejate arv tõesti kesine. Kas peaks samamoodi nimekirja hakkama tegema foorumis ?
    Last edited by inward; 15.10.13, 12:28.

    Comment

    • TrvP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2012
      • 409

      #2852
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Ma tulen kindlasti! (ütlen, kuna FB's ei saa nimekirja end lisada, keegi võib minu eest lisada).

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2853
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Tahtsin tulla, aga tuli teine üritus vahele. Sorri pumps!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2854
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          Järgmine sõprusmäng toimub esmaspäeval 25. novembril Auguri vastu, Õismäe Gümnaasiumi kunstmurul (Õismäe tee 50). Seetõttu pühapäevane Männiku trenn (24.11) jääb ära. Paari päeva pärast teeme nimekirja ka.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #2855
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Selline info siis Soccerneti foorumis, JK Olympic korraldab turniiri.

            Kuna viimasest meie poolt korraldatud pokkeriturniirist on juba 2+ aastat möödas ja on küsitud päris palju millal jälle analoogne üritus tuleb, siis otsustasime korraldada jalgpalliklubide vaheline pokkriturniiri 4.12.2013 algusega kell 19 Tallinnas Järvel asuvas Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides , või sümboolikaga (lipp,sall, rinnamärk jne). Osalema ootaks 40-50 inimest ehk 8-10 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Seekord maksimaalselt 50 kohta millest 5 on broneeritud (JK Olympic......). Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu

            Paneme tiimi kokku?
            Last edited by Pumper; 19.11.13, 08:40.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #2856
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              Kehv lugu on selles, et 4. dets on kolmapäev, trennipäev meil. Ma eelistaks trenni sellele üritusele. Iseenesest aga võiks meie esindus seal olla küll.

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #2857
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                Aeg suht kehv jah, iseenesest tundub äge üritus.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2858
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  Ma oleks mineja, kuna trennides nagunii suht statist hetkel, põlved jupsivad natuke.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2859
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    On siis huvitatuid, kui teised lähevad trenni, siis näiteks Niki, Mairo, Mario, Kaspar, Vsiu jne vigastatud või eelmised liikmed võiksid ikka tulla. Kui mängijatest tiimi kokku ei saa, siis võiks soovi avaldada ka foorumiliikmed. Minuarust on selline üritus meie võistkonnale just hea reklaam ja enda näitamiseks õige koht.

                    PS Rando ka praegu trennis ei käi, võiks anda teada kas soovib turniirile tulla.

                    Comment

                    • difender
                      Jube Noob
                      • Sep 2011
                      • 149

                      #2860
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      [QUOTE
                      PS Rando ka praegu trennis ei käi, võiks anda teada kas soovib turniirile tulla.[/QUOTE]

                      Tegelikult mul ongi plaan just 4. detsembrist jälle trennidega liituda. Mõistlik oleks tõesti panna meeskond nendest mängijatest kokku kes hetkel vigastatud või siis endised mängijad.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2861
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        [QUOTE
                        PS Rando ka praegu trennis ei käi, võiks anda teada kas soovib turniirile tulla.
                        Tegelikult mul ongi plaan just 4. detsembrist jälle trennidega liituda. Mõistlik oleks tõesti panna meeskond nendest mängijatest kokku kes hetkel vigastatud või siis endised mängijad.[/QUOTE]

                        Aga oled sa nõus siis osalema turniiril?

                        Comment

                        • difender
                          Jube Noob
                          • Sep 2011
                          • 149

                          #2862
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Tegelikult mul ongi plaan just 4. detsembrist jälle trennidega liituda. Mõistlik oleks tõesti panna meeskond nendest mängijatest kokku kes hetkel vigastatud või siis endised mängijad.
                          Aga oled sa nõus siis osalema turniiril?[/QUOTE]

                          Pigem mitte. Ei ole kunagi lives kuskil kasiinos mänginud ja sellepärast ka ei soovi siiski osaleda sellel turniiril.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #2863
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

                            1. Pumper
                            2. Postiljon
                            3. Taipupole
                            4.
                            5.

                            NB! Kolm kohta veel vabad andke teada kes soovib tulla, eelistatuna jalgpalliklubiga seotud mängijad, exmängijad, trenniskäijad ja alles siis foorumiliikmed.

                            Üritus toimub 4. dets õhtul Järve Olympicus. Vanus 21+.
                            Last edited by Pumper; 21.11.13, 07:35.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2864
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              On siis huvitatuid, kui teised lähevad trenni, siis näiteks Niki, Mairo, Mario, Kaspar, Vsiu jne vigastatud või eelmised liikmed võiksid ikka tulla. Kui mängijatest tiimi kokku ei saa, siis võiks soovi avaldada ka foorumiliikmed. Minuarust on selline üritus meie võistkonnale just hea reklaam ja enda näitamiseks õige koht.

                              PS Rando ka praegu trennis ei käi, võiks anda teada kas soovib turniirile tulla.
                              Peab nõustuma,et jalgpalliklubide vahelisel pokkeriturniiril oleme justkui kohustatud osa võtma oma klubiga. Kuigi, ega kui mehi kokku ei saa, siis pole midagi teha. Endal praegu kiired ajad kooliga ja tulla ei saa.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2865
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                Sõprusmäng.

                                SK Augur - FC Pokkeriprod

                                Mäng toimub esmaspäeval (25.11), kell 19:00, Õismäe gümnaasiumi kunstmurul (Õismäe tee 50). Kohal olla 18:30.


                                1. Eero
                                2. Muru
                                3. Erki
                                4. Martin T
                                5. Karl
                                6. Pumper
                                7. Karu
                                Last edited by inward; 20.11.13, 21:36.

                                Comment

                                Working...