FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2521
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Rando, tule 17.00.'ks või veidi varem kunstiakadeemia peatusesse. Otsustasime veidi varem liikuma hakata, kuna ummikud võivad olla. Martin T. sama keiss.

    Algselt postitas 3bet4bet Vaata postitust
    Timo anna mulle siis teada siin kas saad 44,5 nr butsad.
    Äkki Marek saad selle siin üle confirmida? Timo H. vist ei käi siin, Georgil oleks vaja teada.

    Comment

    • thuttunen
      Räme Fish
      • Apr 2013
      • 7

      #2522
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Algselt postitas 3bet4bet Vaata postitust
      Timo anna mulle siis teada siin kas saad 44,5 nr butsad.
      Need on hoopis 45 1/3, aga ma võin nad kaasa võtta küll, äkki lähevad sellegi poolest jalga.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2523
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Andri sa tuled ka autoga ? Kes Markuse peale saaks võtta kesklinnast ? Georgile vist ka häda pärast mahuks, aga Markus kinnita siin teemas see asi ära.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2524
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          5. voor

          FC Kiiu - FC Pokkeriprod

          Mäng toimub neljapäeval Kuusalu Keskkooli staadionil kell 19:00 (vaata kaarti siit), muru staadionil (muru butsad kaasa). Kohal olla 18:00

          1. Lauri H.
          2. Marek
          3. Gerd
          4. Martin T
          5. Kaupo
          6. Timo H.
          7. Georgi
          8. Karu
          9. Rando
          10. Madis
          11. Eero
          12. Andri
          13. Markus
          14. pastilaa (ilmselt saan töölt tulema)

          saan ilmselt täpselt enne 5 kesklinnast tulema, aga autot homme naisel vaja. andri peale veel vaba kohta on?

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #2525
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            5. voor

            FC Kiiu - FC Pokkeriprod

            Mäng toimub neljapäeval Kuusalu Keskkooli staadionil kell 19:00 (vaata kaarti siit), muru staadionil (muru butsad kaasa). Kohal olla 18:00

            1. Lauri H.
            2. Marek
            3. Gerd
            4. Martin T
            5. Kaupo
            6. Timo H.
            7. Georgi
            8. Karu
            9. Rando
            10. Madis
            11. Eero
            12. Andri
            13. Markus
            14. pastilaa (ilmselt saan töölt tulema)

            saan ilmselt täpselt enne 5 kesklinnast tulema, aga autot homme naisel vaja. andri peale veel vaba kohta on?
            Stardin kesklinnasf ja hetkel minuga tulemas vist ainult inward,Kui ma kedagi 2ra pole unustanud, nii et minu peale mahub ka inimesi.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #2526
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              Algselt postitas veeretas Vaata postitust
              Stardin kesklinnasf ja hetkel minuga tulemas vist ainult inward,Kui ma kedagi 2ra pole unustanud, nii et minu peale mahub ka inimesi.
              Gerd ka.

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #2527
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                5. voor

                FC Kiiu - FC Pokkeriprod

                Mäng toimub neljapäeval Kuusalu Keskkooli staadionil kell 19:00 (vaata kaarti siit), muru staadionil (muru butsad kaasa). Kohal olla 18:00

                1. Lauri H.
                2. Marek
                3. Gerd
                4. Martin T
                5. Kaupo
                6. Timo H.
                7. Georgi
                8. Karu
                9. Rando
                10. Madis
                11. Eero
                12. Andri
                13. Markus
                14. pastilaa (ilmselt saan töölt tulema)
                15. Tarvo

                Umbes kell 17:00 vabanen ja olen Tõnismäe kandis. Veeretas, sinu peale saaks?
                Last edited by TrvP; 15.05.13, 16:40.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2528
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                  Stardin kesklinnasf ja hetkel minuga tulemas vist ainult inward,Kui ma kedagi 2ra pole unustanud, nii et minu peale mahub ka inimesi.
                  nice. tulen sinuga siis

                  Comment

                  • veeretas
                    • Apr 2010
                    • 412

                    #2529
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    Ok Tarvo mahud pm kull viiendaks, hiljem tapsustab kust korjan.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2530
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      Ootame veel Andri ära. Äkki tema võtaks ühe (Tarvo), Markuse ja vb vajab ka Karu peale võtmist.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #2531
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Ootame veel Andri ära. Äkki tema võtaks ühe (Tarvo), Markuse ja vb vajab ka Karu peale võtmist.
                        Sobib. Võtan spordikoti praktikale kaasa...

                        Comment

                        • Andriano
                          Julm Donk
                          • Aug 2011
                          • 85

                          #2532
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Yup...ma olen autoga tulemas. Tulen läbi kesklinna andke teada, kust ja keda peale korjata jne

                          Comment

                          • TrvP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2012
                            • 409

                            #2533
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            Andri, ma tuleksin siis sinuga. Mis marsuudil liigud? Ise paiknen Rahvusraamatukogu kõrval, võin jalgsi kusagile ristmikule liikuda vms...
                            Last edited by TrvP; 15.05.13, 19:52.

                            Comment

                            • Andriano
                              Julm Donk
                              • Aug 2011
                              • 85

                              #2534
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              liigun Kristiinest linna suunas saan su näiteks 17h00 Rahvusraamatukogu eest peale korjata

                              Comment

                              • Max
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 339

                                #2535
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                Algselt postitas Andriano Vaata postitust
                                liigun Kristiinest linna suunas saan su näiteks 17h00 Rahvusraamatukogu eest peale korjata
                                On veel kohti? ehk uurin kas saan 17ks Kristiinesse

                                Comment

                                Working...