Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
Rando, tule 17.00.'ks või veidi varem kunstiakadeemia peatusesse. Otsustasime veidi varem liikuma hakata, kuna ummikud võivad olla. Martin T. sama keiss.
Äkki Marek saad selle siin üle confirmida? Timo H. vist ei käi siin, Georgil oleks vaja teada.
Rando, tule 17.00.'ks või veidi varem kunstiakadeemia peatusesse. Otsustasime veidi varem liikuma hakata, kuna ummikud võivad olla. Martin T. sama keiss.
Algselt postitas 3bet4bet
Vaata postitust
Comment