FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2656
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Derbi sõprusmäng.

    FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

    Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

    1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
    2. Timo H.
    3. Müür
    4. Marek
    5. Lauri L
    6. Rando
    7. Gerd
    Last edited by inward; 18.07.13, 16:28.

    Comment

    • Karu
      Julm Donk
      • Sep 2011
      • 63

      #2657
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Derbi sõprusmäng.

      FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

      Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

      1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
      2. Timo H.
      3. Müür
      4. Marek
      5. Lauri L
      6. Rando
      7. Gerd
      8. Karu

      Comment

      • andrias
        Julm Donk
        • Apr 2012
        • 37

        #2658
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Derbi sõprusmäng.

        FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

        Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

        1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
        2. Timo H.
        3. Müür
        4. Marek
        5. Lauri L
        6. Rando
        7. Gerd
        8. Karu
        9. Andrias

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #2659
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          Derbi sõprusmäng.

          FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

          Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

          1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
          2. Timo H.
          3. Müür
          4. Marek
          5. Lauri L
          6. Rando
          7. Gerd
          8. Karu
          9. Andrias
          10. Joosep

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #2660
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Derbi sõprusmäng.

            FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

            Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

            1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
            2. Timo H.
            3. Müür
            4. Marek
            5. Lauri L
            6. Rando
            7. Gerd
            8. Karu
            9. Andrias
            10. Joosep
            11. Karel

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #2661
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              Derbi sõprusmäng.

              FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

              Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

              1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
              2. Timo H.
              3. Müür
              4. Marek
              5. Lauri L
              6. Rando
              7. Gerd
              8. Karu
              9. Andrias
              10. Joosep
              11. Karel
              12. Tarvo

              Tervis parem, aga arvestada tuleb sellega, et u pool nädalat olin haige ning seetõttu võhma erilist ei ole. Samuti ei ole u 1,5 nädalat trenni teinud. Tulen seepärast, et saaks tiimi ikka kokku.

              Kas oleme roosades või punastes?

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #2662
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                punastes vist

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #2663
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  keegi kiibitsema ka tuleb?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • kait
                    Julm Donk
                    • Mar 2011
                    • 68

                    #2664
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    Derbi sõprusmäng.

                    FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                    Mäng toimub sel pühapäeval, kell 18:30 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 17:30.

                    1. Lauri 50:50 (enda osalus on suure küsimärgi all, venna juubeli tõttu)
                    2. Timo H.
                    3. Müür
                    4. Marek
                    5. Lauri L
                    6. Rando
                    7. Gerd
                    8. Karu
                    9. Andrias
                    10. Joosep
                    11. Karel
                    12. Tarvo
                    13. Kait

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2665
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      Keegi, kes autoga on saab kasti õlut võtta ? Muidugi mõista maksate kuutasu sellevõrra vähem.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #2666
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        andke teada ka mis õlle! :D
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2667
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          andke teada ka mis õlle! :D
                          Sa tahad teada, mis õlut või tahad ise võtta ? Gerd muidu võtab ise kasti siis.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2668
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            las gerd võtab, ma tahan teada mis õlle ta võtab
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Andriano
                              Julm Donk
                              • Aug 2011
                              • 85

                              #2669
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              ei jõua täna mängule

                              Comment

                              • ger77
                                Julm Donk
                                • Jan 2012
                                • 52

                                #2670
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                las gerd võtab, ma tahan teada mis õlle ta võtab
                                Kuna klubil pole majanduslik olukord kiita, siis tuleb Waltriga leppida teil:D Ja kui häälekalt kaasa elate, siis võib mõned originaalid ka pagasnikust välja ajada, valik on teie.

                                Comment

                                Working...