PS. Kas keegi mu pangakaarti ja ID kaarti varumeeste pingil ei näinud ?
Kontrollige oma spordikotid üle, palun. Mäletan kindlalt, et käisin tõin kaardid riietusruumist ära ja panin "enda arust" enda kotti. Käisin Kalevis ka, kuskil pole. Loodan, et sattus kellegi meie omade kotti.
Comment