***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4906
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

    Homse Ungari - Eesti mängu tõttu trenni ei toimu! Kohtume neljapäeval Kiius.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #4907
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

      Homme kl 21.00 on trenn?

      Comment

      • TrvP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2012
        • 409

        #4908
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Homme kl 21.00 on trenn?
        Ikka jah.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4909
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

          Ise homme trenni ei jõua, küll aga teen varem ära, 19:00. Neljapäeval kohal ja mängul ka.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4910
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

            see teisipäevane aeg on ikka suht jama arvestades CL mänge - nagu ka klubi asjaajaja mittetulekust näha :D. igatahes jah - kui on mingeid variante saada varasemaks tunnike, oleks hea

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4911
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              see teisipäevane aeg on ikka suht jama arvestades CL mänge - nagu ka klubi asjaajaja mittetulekust näha :D. igatahes jah - kui on mingeid variante saada varasemaks tunnike, oleks hea
              Kannatame ära. Novembrist hakkavad olema meil uued ja palju paremad ajad, kus ükski ei sõida sisse CL mängu.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4912
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                selge. hea töö!

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #4913
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                  Ei tule täna trenni tervislikel põhjustel, pühapäevaks loodan terve olla ja mängule ikka tulla kohale.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #4914
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                    Hommik, täna kerge trenni teeme?

                    Comment

                    • difender
                      Jube Noob
                      • Sep 2011
                      • 149

                      #4915
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                      Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                      Hommik, täna kerge trenni teeme?
                      Täna ei ole trenni kavas. Pühapäeval nii vähemalt öeldi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4916
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                        Täna trenni ei toimu jah, homme mäng.

                        Comment

                        • 3bet4bet
                          Julm Donk
                          • Aug 2012
                          • 50

                          #4917
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                          Sry poisid, jalad on nagu pakud all, võtan vaba päeva.

                          Comment

                          • thuttunen
                            Räme Fish
                            • Apr 2013
                            • 7

                            #4918
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                            Ise ka puudun täna. Annan põlvele rahu, et viimasteks mängudeks korras oleks.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #4919
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                              Sain starsi pallid kätte. Esmamulje väga lubav ei ole, aga samas mul pole pallipumpa ka. Loodetavasti saab ikka asja neist, homme võtan kaasa.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4920
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Sain starsi pallid kätte. Esmamulje väga lubav ei ole, aga samas mul pole pallipumpa ka. Loodetavasti saab ikka asja neist, homme võtan kaasa.
                                Väga hea.
                                Ise täna trenni ei jõua, kursakaaslastega on üritus.

                                Comment

                                Working...