***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4651
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Mis märtsis toimuvate sõprusmängude aegadest ? Kas sobiks rohkem 16:00 aeg või veel õhtusem ?
    Kõik mängud toimuvad pühapäeval.
    Last edited by inward; 31.01.13, 15:27.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4652
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      pühap. ja mida hiljem, seda parem

      Comment

      • Einbaum
        Räme Fish
        • Aug 2012
        • 14

        #4653
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Sobiks 16.00 rohkem

        Comment

        • Wiisut
          Räme Fish
          • Feb 2011
          • 2

          #4654
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Tervist!

          Rääkige kas suvaline tüüp võib ka teiega trenni teha? Kui tohib siis sooviks teada mis kellaaegadel trenni teete ja kas endiselt Männiku hallis? Samuti kuidas see maksmise süsteem toimub. Võib vastata siia või siis personaal kirja kaudu.

          Tänud,
          Siim

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4655
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Tere,

            Räägi enda jalgpalli taustast ning millised plaanid sul liigaga seoses oleks ? Kas oled pokkeriga ka mingil määral seotud ?

            Comment

            • Wiisut
              Räme Fish
              • Feb 2011
              • 2

              #4656
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Hmm. Jalgpalli olen mänginud nö sõpradega ja ka mõni suvine turniir. Plaan on ennast vormi treenida ning samuti oleks huvitatud IV liigas mängimisest. Pokkeriga seotud nii palju, et starsis saab aegajalt mängitud, mikro panustega siis :D, pm siis ajaviiteks mängin. Aeg-ajalt saab pärnus ka live pelatud "Kaks Paari" baaris.

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #4657
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Teen siis otsa lahti. Mina oleks reedel mineja sauna!

                Müür ära veel kohta kinni pane, vaatame paljud üldse tulemas oleksid

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #4658
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  ma jätan vahele, laup palju tegemst
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4659
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Nii, tuleme Eston Villale vastu. Nad tahavad 24.ndal veebruaril sõprusmängu pidada Viimsiga, 20:30 oleks sellisel juhul terve väljak vaba. Seetõttu, siis 24. veebr. meil on trenn 19:00. Ma usun kõigile suures plaanis on see aeg ka okei.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4660
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Alates märtsikuust on trennitasu kuus 32€ ja keskkooli õpilastele/alaealistele senise 15€ asemel -> 20€

                      e: Liikmetasu jääb 10€
                      Last edited by inward; 07.02.13, 10:36.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #4661
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        10+22 ?
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #4662
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          10+22 ?
                          Just. Liikmetasu jääb 10€. Täpsustan selle ka ära.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #4663
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Igaks juhuks põhjendan ka seda liikmemaksu tõusu. Varasemalt maksid treenerile palka paar meie mängijat lisaks enda trennimaksule. Peale pumperi lahkumist aga otsustasime treeneri tasustamise põhimõtted üle vaadata ja seda ühtlasemalt teha. See väike trennimakse tõus peaks olema piisav, et tagada treeneri tasustamine klubi vahenditest. Kuna maksutõus on veidi väiksem, kui treeneritasu, siis see võib välihooaja treeningpaikade valikut mingil määral mõjutada, aga oleme võimelised vähemalt eelmise hooaja tasemel treeningväljakuid rentima.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4664
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Täpselt nii on. Arutasime asja pisut omavahel ja leidsime, et see oleks üsna mõistlik lahendus.

                              Üks asi veel. Ma ei tea, kui suured vutisõbrad meil on, aga järgmine kolmapäev ise ei jõua jälle trenni, sest tõeline maiuspala Real M. - ManU tahab nägemist. Mingi võimalus on, et saaksin trennipäeva vahetada, kui teised ka huvitatud oleksid muidugi ?

                              Palju viimastel kordadel trennis käijaid oli ?
                              Last edited by inward; 07.02.13, 15:46.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4665
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Uued näod oleks ka vaja siia foorumisse juhatada. Ja üldiselt aeg-ajalt võiks igaüks pilgu peale heita meie alafoorumile, väga hõlpsasti leiab päris olulist infot siit. Kõiki asju ei viitsi ja ei jõuagi trenniajal läbi arutada.
                                Last edited by inward; 07.02.13, 15:55.

                                Comment

                                Working...