Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Homme tulen jälle trenni, aga pühapäeval mängule ei tule. Ei näe erilist mõtet tulla ainult ühe trenni pealt mängima.
Algselt postitas jozik
Vaata postitust
Comment