***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • difender
    Jube Noob
    • Sep 2011
    • 149

    #4636
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Algselt postitas jozik Vaata postitust
    paljud mehed üldse pühapäeval mängule on tulemas?

    nagu ma aru saan siis lauri homme trenni ei jõua, kuna on haige. taastugu ja äkki on pühapäeval väikeses vormis.
    Homme tulen jälle trenni, aga pühapäeval mängule ei tule. Ei näe erilist mõtet tulla ainult ühe trenni pealt mängima.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4637
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      pühap. hetke seisuga tulemas mängule. homne trenn 50-60, kas jõuan

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4638
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Algselt postitas jozik Vaata postitust
        paljud mehed üldse pühapäeval mängule on tulemas?

        nagu ma aru saan siis lauri homme trenni ei jõua, kuna on haige. taastugu ja äkki on pühapäeval väikeses vormis.
        Tahaks tulla homme kindlasti. Sellise pausi pealt kohe esimese asjana, üle platsi mängida küll ei taha.

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #4639
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          võta siis igaks juhuks vahetus püksid ja paar rulli paberit kaasa....

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4640
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            hüppeliigese pealsed sidemed ilmselt venitada saanud - 3 viimast trenni tunda andnud, viimane x eriti hullusti. muidu ei panegi tähele, aga trepist käies ja jalga pöörates annab tunda. seega mõnda aega out - teen harjutusi ja tagasi olen, kui enam ei tähelda valu.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #4641
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Head varvaste kõverdamist ;-)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4642
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Nii, 10 veebruaril, Männikul 20:30 toimumas järjekordne sõprusmäng - FC Charmaga. Tegemist uue võistkonnaga, kes tuleval hooajal mängib samuti IV liigat.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #4643
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  maksmine -
                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  Nii, vaatasin üle tänase seisuga. https://docs.google.com/spreadsheet/...odlFSeHc#gid=0
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4644
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Katsume veebruaris indiv. liigatasu ära maksta. Jaanuaris olid päris tugevad väljaminekud, koos liigatasu + Männikuga = 1.5k€
                    Last edited by inward; 30.01.13, 15:11.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #4645
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Päris trennide alla ei lähe, aga pakuks välja ühe ühise väljaskäimise taaskord. Paneks mingi sauna jälle kinni, vana hea Viru Inn nt ja hiljem pittu. Pakuks kuupäevaks reede 9.02. Oleks huvilisi?

                      Võib ka muu koht soojenduseks olla, aga pigem vanalinna piirkonnas. Paljudel hotellidel peaks olema üürida.

                      Comment

                      • ger77
                        Julm Donk
                        • Jan 2012
                        • 52

                        #4646
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        10ndal mäng teil ju?

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #4647
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Kellel teil`? Sul pole v?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4648
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Gerd on 300h mängimisest hulluks läinud juba. Ei identifitseerigi enam ennast klubiga.

                            Comment

                            • ger77
                              Julm Donk
                              • Jan 2012
                              • 52

                              #4649
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Jah, olen eemal sellest mängust (vist). Kuna jalg pole endiselt täielikult paranenud. Liigahooajaks tahaks ikkagi terveks saada.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #4650
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Misriidisin kalendrit. Kuupäev oleks reede 08.02. Kaks päeva jääks aega mänguni, saaks kaineks küll. Andke teada huvist, saaks juba homme kinni panna koha.

                                Comment

                                Working...