Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Võime ka seda teha, sisuliselt enamus nimed saame juba mängude teemas koostatud eelnimekirja põhjal kokku panna, paar nime lisada poleks probleem.
Jäänud on siis veel 3 Wismari puitpõranda hallitreeningut. Ise jätan need viimased tõenäoliselt vahele, puhkan pisut valutavaid jalgu/taldu enne hooaega.
e: Müürile veel, et märtsikuise kolmanda sõprusmängu vastase peaks otsima kellegi muu, kui Suema. Trennis ei paistnud küll väga huvitatud olema taaskord nendega mängimisest.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Jäänud on siis veel 3 Wismari puitpõranda hallitreeningut. Ise jätan need viimased tõenäoliselt vahele, puhkan pisut valutavaid jalgu/taldu enne hooaega.
e: Müürile veel, et märtsikuise kolmanda sõprusmängu vastase peaks otsima kellegi muu, kui Suema. Trennis ei paistnud küll väga huvitatud olema taaskord nendega mängimisest.
Comment