***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1906
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Ei, jooksutrenn oli eelmine nädal.

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #1907
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

      ok, siis pean ikka varustusega kohale tulema, muidu mõtlesin, et ei tule kuna veits tõbine.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1908
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

        Ma ise olen ka kahevahel täna (eile sai päris palju napsu võetud). Aga vaatan äkki ikka tulen jooksen tühjaks ennast.


        e: Liiga keeruline ikka olla jääb ära. Pühapäeval tulen mängule kindlasti ja 100% värskena!
        Last edited by inward; 18.08.11, 16:56.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1909
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

          Algselt postitas veeretas Vaata postitust
          ok, siis pean ikka varustusega kohale tulema, muidu mõtlesin, et ei tule kuna veits tõbine.

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Ma ise olen ka kahevahel täna (eile sai päris palju napsu võetud). Aga vaatan äkki ikka tulen jooksen tühjaks ennast.
          Jep, mürkide välja higistamine mõjub hästi. Minu puhul vähemalt.

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #1910
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

            Algselt postitas fyte Vaata postitust


            Jep, mürkide välja higistamine mõjub hästi. Minu puhul vähemalt.
            mhm coldrexi olen joonud jah aga veits teine skinn.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Max
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 339

              #1911
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

              ERIUUDIS: gerd ja mario võtsid kokku juhatuse koosoleku ja otsustasid välja üxmeelel et kapteniks saab tuleval ka järgmisel aastal hr erik randver ( sümpaatne ja juhendab kaitset ja ning ei jää kohtunikega lobisema liialt ........... punkt vastuvõetud ja allakirjutatud juhatuse nõukogu poolt
              - paluti teade edastada :D

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1912
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                LOOL, tehtigi ära :D. pool õhtut jaurasid eile sellest :D

                e: tehti ära mõtlesin, et postitasid foorumisse
                Last edited by nikitheone; 19.08.11, 07:05.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1913
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                  Ma olen otsuse poolt. Hea valik.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1914
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                    Palju mehi seekord kokku tuleb pühapäevaseks mänguks. 11 + mõned vahetusmängijad ikka ? :D Kes väravas on ?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1915
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kes väravas on ?
                      Erik lubas - väravavahiga muret ei tohiks olla.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1916
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                        :D
                        gert peaks olema vist
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #1917
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                          ärge siis nüüd õelutsemisega üle ka pingutage.

                          vigasena ei saa keegi ju jalkat mängida ja mõnel mehel kohe joppab vigastustega. Kuidas kasparil vigastusest taastumine läheb?


                          nagu ütlesid klassikud ( oja pets ja hannes võrnu ning tarmo leinatamm )

                          nii ei saa ju rallit sõita

                          Comment

                          • margus
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 130

                            #1918
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                            Ma tulen ka kindlasti mängule ja peenestan nii palju, et terve nädala mäki eined saaks mitmekordselt maha joostud :D

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #1919
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                              Seekord löön ära.

                              Comment

                              • pennu1
                                Jube Noob
                                • Apr 2011
                                • 116

                                #1920
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                                :D Raunsz-il jälle pinge peal :)

                                Comment

                                Working...