Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Meil tavaettevõtele, kelle tegeusvaldkond pole pokker, kasiino jne.... kohandatud sponsorikirja veel pole, st hetkel on just nö argumendid sponsori poolse kasuga just pokkeriga seotud ettevõte suunitlusega. Eks, siis vaatame edasi, kui peaks korvi saama kõigilt. Kuigi ma ise olen üsna positiivne.
Meil tavaettevõtele, kelle tegeusvaldkond pole pokker, kasiino jne.... kohandatud sponsorikirja veel pole, st hetkel on just nö argumendid sponsori poolse kasuga just pokkeriga seotud ettevõte suunitlusega. Eks, siis vaatame edasi, kui peaks korvi saama kõigilt. Kuigi ma ise olen üsna positiivne.
. Ühesõnaga Pumper sa tahad, et võimalusel saaks sõprusmängu pidada trennide vahelisel ajal, et ei peaks pühapäevast Männiku trenni ära jätma ning saaks teha mängunädalal nö 3x trenni siis. Eks läheb raskeks aja saamisega, aga eks ole näha, mis variandid on. Ise muidugi kahe käega poolt.

Comment