***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Arcticman
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 208

    #3031
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma aitaks võita teil :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3032
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
      Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #3033
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Ahjaa, liigasse registreerumine läheneb. Seekord pole taas meil sponsoritelainel erilisi edusamme ette näidata, mistõttu peame liigatasu oma taskust maksma. Summa on €25 liigahooaja tasu, mis tuleb kindlasti enne 30.01 ära maksta. 31.01 on juba viimane maksetähtaeg, nii et ei taha hiljaks jääda. Muidu jääb hooaeg ära. Seega loodame igaühe panusele. Kel pole kuidagi võimalik see kuu ära maksta, siis ehk saab ka midagi välja mõelda.

        Ja kindlasti seoses sellega likvideerige ka enda võlgnevusi ja makske selle kuu rahasid usinalt, sest ka 25x€25 ei annaks kokku vajaminevat umbes €900't (pole vaadanud, kui suur see miinimumpalk eelmine aasta oli, summa on 3x miinimumpalk).
        miinumumpalk on jaanuarist 290 €.

        kolmapäeval (11) teen uue tabeli, kes on maksnud, kes ei. be afraid!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • margus
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 130

          #3034
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Ja ega keegi täna ei unustanud trenni musti adiputsasid? Võtsin meie riietusruumist sellised kaasa. Ma võin neid kirjeldada ka: mustad ja (hoidke hinge kinni) ... kolme valge triibuga ja väikse adi logoga kunsti putsad. Tunnistage üles, muidu lähevad Joosepi kätte ümbertöötlusesse
          Ma küll kodus ei vaadanud, kas mul jäid kotti panemata, kuid jube kahtlaselt minu putsade kirjeldus :) - kas suurus midagi 44 kanti? :)

          Margus

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #3035
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            suurus 44 on tõsi. Võtan homme kaasa.

            Comment

            • veeretas
              • Apr 2010
              • 412

              #3036
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Need võivad ka minu putsad olla. Ja need peaks olema koos võistkonna kedradega :)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #3037
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Kedrasid ei leidunud. Putsad võtan kaasa ja siis teete omavahel deathmatchi, võitja saab endale. Või siis, kes enda omaks tunnistab.

                Ja turniiri aeg on Spartaga kokku lepitud, 18.02. kell 11.00.-17.00. Võiks nagu järgmiste sammude kallale asuda, vastasvõistkonnad, playmakers jne. Ise saan homme paar tunnikest sellele panna, täna nüüd kiire.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3038
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Kedrad või punased sokid olid putsade sees küll ja olid täpselt seal, kus veeretas riideid vahetas.

                  *Ranka igal juhul uurib Kajamehe käest palju Playmakers mängijaid mahutaks.
                  * Nikil on mandliopp 15.02, või on turniiri aeg juba resoluutselt otsustatud ???
                  *Pokernewsi poolt on küsitav meeskonna kokku saamine. Mida arvavad tartlased, suema, soccernet ? Mis see taks kokku tuleb ühe meeskonna peale ?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #3039
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Olid tõenäoliselt jah kedrad sees. Olin ühed meie võistkonna kedrad uksepeale kuivama pannud seda tähele panemata, enda omad olid kapis. Seega jep, tundub, et deathmatch jääb ära ja veeretas võitis
                    :(

                    Turniiri aeg 18.02 on otsustatud, teised ajad olid kas pühapeval või liiga hilise algusega ja seetõttu meil tegelikult reaalset valikut ei olnudki, 18.02. kell 11.00. oli ainus aeg.

                    Teiste võistkondadega suhtlemine alles algab, proovime ikka pokerdajate turniiri teha.
                    Last edited by muruntau; 09.01.12, 13:35.

                    Comment

                    • Arcticman
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 208

                      #3040
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
                      Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.
                      arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3041
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
                        no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida
                        Olgu sa või Henrik Ojamaa, aga suhtumine - "isa tuleb näitab poegadele, kuidas see mäng käib" on küll äge, aga mitte minu maitse.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #3042
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          jep, siukest kõvatamist võid kuskil mujal teha

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #3043
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
                            arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.
                            Mõni vend on eriti õhku täis kohe ;o vaata, et lõhki ei lähe.

                            soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib
                            Kes sul keelas trenni kohale tulla ja seejärel vaadata, mis seltskond mängib?

                            Comment

                            • Riivo77
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 88

                              #3044
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Kui juba tasemest juttu tuli, siis julgen väita, et kui saate algaval hooajal kõik põhimehed väljakule, pole te sugugi enam liiga peksupoisid.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3045
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
                                arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.
                                Jälle on põhjust ohata, kui inimesed ei mõista ilmselget. Esiteks ma ei öelnud, et sa pole trennis käinud. Loe lause kaks korda läbi, kui lause mõttest aru ei saa.
                                Ega see üks sõprusmäng ei ole mingi materiaalse auhinna peale, et meil ilmtingimata võita oleks vaja. Me vaatame klubi seisukohast pikemasse perspektiivi mitte ühte mängu. Sa võid ju võibolla hea mängija olla, aga mehed, kes on terve aasta meil trennis käinud, higi valanud ja vaeva näinud ei anna me elusees üheks mänguks kohta mingile suvalisele foorumis kõvatajale.

                                Inimesed ikka oskavad üllatada, uskumatu.
                                Last edited by inward; 09.01.12, 17:33.

                                Comment

                                Working...