Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Tere, kas keegi targem oskab öelda kui kiiresti peab tegema uue mängija litsentsi selle aasta liigahooajaks? Peab kohe jaanuaris tegema või on aega märtsi lõpuni aega teha litsentsi?
Rando
Tere, kas keegi targem oskab öelda kui kiiresti peab tegema uue mängija litsentsi selle aasta liigahooajaks? Peab kohe jaanuaris tegema või on aega märtsi lõpuni aega teha litsentsi?
Rando
Comment