***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • difender
    Jube Noob
    • Sep 2011
    • 149

    #2956
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tere, kas keegi targem oskab öelda kui kiiresti peab tegema uue mängija litsentsi selle aasta liigahooajaks? Peab kohe jaanuaris tegema või on aega märtsi lõpuni aega teha litsentsi?

    Rando

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #2957
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      aega peaks ikka olema, enne esitame klubi nimekirja ära kuskil märtsiks vist
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #2958
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Veebruari lõpuks eeldaks et oleks tehtud see litsents.

        Peaks seda meie turniiri asja ka ajama hakata, siis kutsuks Tartu Pokkeriprod ka turnale, saab nendega ka mängida, muidu pole neid mõtet eraldi mängima kutsuda. Kui me turniiri tahame veebruaris teha, siis peaks juba jaanuari keskel olema kava valmis. Kelle majandada see turniir jäi (Niki või Muru?)?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2959
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          saaks äkki kokku üks päev uuesti ja paneks konkreetsemalt plaanid paika
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #2960
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Ma teen sponsorluse avalduse ja turniiri kondikava siin õhtu jooksul valmis ja viimase panen nt ka siia arutlusele. Võime ka meiliteel obv arutada.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #2961
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Turniiri kohta kondikava ja väike küsitlus. Arutlegem.


              Turniiri asjus on mõistlik teha väike küsitlus:
              Mis nädala ja kuupäeval? Pühapäev oleks kõige mõistlikum, imo, kuupäev võiks olla 29. või 5.02 või 12.02?
              Kus üritaks teha, eks see sõltub obv, kus võimalik on ja kas, aga kumba eelistaks, Wismari, Männiku või äkki veel mõnda 3ndat? Männikul võivad sama ajaga skoorid väikseks jääda ja oleks igaks juhuks rohkem aega vaja.
              Kui pika teeks? Imo pole mõtet teha terve päev otsa kestvat ja üle kaheksa võistkonnaga turniiri. Minu idee oli, et teeks 6 võistkonna turniiri, igaüks mängib igaühega läbi, ilma poolfinaalide ja finaalideta, võitja selgub nagu liigas. Saaks 5h'ga vabalt 2x8 minutiste mängudega ära teha. Võistkonna kohta teeb see 80 minutit mänguaega, mis on päris korralik! Eesmärk olekski maksimaalselt mänguaega saada.
              Võib ka sama aja peale ära mahutada 8 satsi 2 alagrupiga turniiri ilma kolmanda koha mänguta (samas, äkki jõuab), mänguaeg samuti 2x8 minutit. Siis oleks võistkonna kohta kindel 48 min aega ja finalistid saavad 80 min.
              Võib teha ka pikemat-lühemat rohkema-väiksema arvu satsidega, aga need tundusid sellised täitsa mõistlikud variandid. Mis arvate?

              Jalkaliidust 2 kohtunikku ja väga palju rohkem mõelda ei ole vaja. Osalustasu arvutaks välja niipea, kui konkreetse pakkumise saab ja ka kohtunike kohta teada saab. Ajakava loosiks niipea kui võistkonnad koos.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #2962
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                6 võistkonna variant tundub mõistlik, mänguaega võiks natuke juurde panna ca 20 minutit ja ilma poolajata (ajaraiskamine).

                Võin arvatavasti ise 1 kohtunik olla, kuna mängida ei saa, teise võiks ka leida ise, et oleks tuttav, siis kergem suhelda.
                Last edited by Pumper; 04.01.12, 18:01.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #2963
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Kahe käega Muru plaani poolt ning Pumperi täienduste osas :).

                  Täpsustan, et mõtlete seda turniiri teha tartlaste vastu ikka ? Ala meie poolt 4 meeskonda ja nende poolt 2 vms ? Sõltub, kas nad on nõus üldse pühapäeva õhtul tulema mängima või mitte...

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #2964
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    laupäeval oleks veits parem.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2965
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Ei mitte tartlaste vastu, ajame ikka mitu tiimi kokku , võime ise 2 tiimi panna, mängime ju 7+1 kui ntx Männikul ja seal oleks ehk vahetusi ka vaja.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #2966
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Minu plaan oli, et meilt tuleb 1-2 tiimi, Tartukatelt 1, ülejäänud leiame Soccerneti foorumist linna pealt. Algusaeg oleks 12.00.-14.00. kanti, et jõuaks ära pidada ja pärast võib selle jalgpallurite pokkeriturniiriasja ka kusagil ära teha. Eelmine aasta oli sama, ainult et oli ainult 1 mäng meie ja Tartukate vahel. Selles suhtes oleks laupäev tõesti parem, et see peaks tartukatele paremini sobima.

                        Pokkeriturniiri võiks aidata ka keegi teine orgunnida. Kui playmakersis üritada teha, siis meil oli eelmine aasta seal inimeste arvu (22) ja baarikäibe mõistes küllaltki feil üritus, turna ise oli tore. Et ma pole sugugi kindel, kas playmakers on huvitatud meie ürituse hostimisest. Midagi peaks üritama siiski teha.

                        Davai, las praegu jääb ligikaudu nii, nagu meie ideedest ja pumperi täiendustest välja tuli, tulistan juba meilid hallidele teele, siis saab edasi vaadata.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #2967
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Davai, meilid teel. Eks palju korraldusest sõltub ka, mis ja kas üldse mingi aeg saadaval on. Tihti on nii pikka aega järjest lahti muukida väga raske staadionil. Seega vaatame edasi, kui pakkumised käes on, enne on raske midagi rohkemat rääkida. Küsisin jaanuari kahe viimase ja veebruari kahe esimese nv laup ja pühap kohta, ajavahemikkudel millalgi 11.00. kuni 20.00.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2968
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            enne 15 veebruari võiks see olla kindlasti :P
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #2969
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Jalkat lendab peale igast august. Suema II Cup toimub 15.01. kell 11.00.-16.40. Rocca al mare kooli võimlas. 4 satsi alagrupis, 2 pääseb edasi, 1x18 min mäng. Platsil 4+1 Mänguaega on kõvasti ja saaksid kõik mängida. Tugevuselt peaks olema umbes sama tugev kui aastalõpukas meil oli või veidi nõrgem. Eelmine aasta osalesime kahel JK Suema cupil ja ühe neist võitis meie teine esindus isegi ära. hind on €50 ja selle maksaksid osalejad ise kinni. Arvestada võib selle mängu puhul niisis €5 tasuga per nägu, ka kõik trenniskäijad.

                              Jätan tõenäoliselt 15.01 trenni ära, sest eelmine päev on sõprusmäng, samal turniir ja ülejärgmisel juba trenn.

                              Edit: tahaks vähemalt 9 kindlat tulijat, siis saaks lukku panna, vastust on vaja ülehomme õhtuks, seega peab kiirelt otsustama.

                              Edit2: Kolm esimest satsi pidid raha tagasi saama vms, nii et lootust on nulli jääda.
                              Last edited by muruntau; 04.01.12, 20:27.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #2970
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                15ndal võiks ikka trenni teha, esiteks sp, et jõuab ära taastuda küll selle ~4h või suurema pausiga ja teiseks - kõik ei saa ju seal turnal ilmselt mängidagi.

                                Comment

                                Working...