Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,
Kaitsest lähtuv mäng ei eelda kaitses istumist, vaid rahulikult kannatades oodata oma võimalust. Jalgpall on selline huvitav mäng, et üldjuhul tekib ka nõrgemal võistkonnal omad võimalused. Praegu jääb meeskonnas puudu lõhkuvast poolikust ning kiirest ja liikuvast ründavast keskpoolikust/äärest. Kui suudaks palli rohkem enda käes hoida, siis oleks ka kaitsjatel vähem tööd ning seega väheneb võimalus teha rumalaid eksimusi oma karistusala juures. Aga nagu ma maininud olen, siis potentsiaali on ja tundub, et vähemalt enamus tahavad tööd teha selle püha asja nimel.
Kaitsest lähtuv mäng ei eelda kaitses istumist, vaid rahulikult kannatades oodata oma võimalust. Jalgpall on selline huvitav mäng, et üldjuhul tekib ka nõrgemal võistkonnal omad võimalused. Praegu jääb meeskonnas puudu lõhkuvast poolikust ning kiirest ja liikuvast ründavast keskpoolikust/äärest. Kui suudaks palli rohkem enda käes hoida, siis oleks ka kaitsjatel vähem tööd ning seega väheneb võimalus teha rumalaid eksimusi oma karistusala juures. Aga nagu ma maininud olen, siis potentsiaali on ja tundub, et vähemalt enamus tahavad tööd teha selle püha asja nimel.

Comment