***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • romario
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 230

    #1936
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Kaitsest lähtuv mäng ei eelda kaitses istumist, vaid rahulikult kannatades oodata oma võimalust. Jalgpall on selline huvitav mäng, et üldjuhul tekib ka nõrgemal võistkonnal omad võimalused. Praegu jääb meeskonnas puudu lõhkuvast poolikust ning kiirest ja liikuvast ründavast keskpoolikust/äärest. Kui suudaks palli rohkem enda käes hoida, siis oleks ka kaitsjatel vähem tööd ning seega väheneb võimalus teha rumalaid eksimusi oma karistusala juures. Aga nagu ma maininud olen, siis potentsiaali on ja tundub, et vähemalt enamus tahavad tööd teha selle püha asja nimel.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1937
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

      Kuuled poti on vendadel rohkem kui durril pappi. Miks sa meie taga ei istunud, meil treenerit joogid kaasas olid ju!!!

      Comment

      • margus
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 130

        #1938
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

        Mõni üksik värav oli selline, mis oleks võinud olla.. enamik ikka väga lambikad.. Olen täitsa nõus, et meil vaja kuidagi aktiivsemalt liikuda ka ilma pallita, mitte oodata, et äkki kukub pall kusagile sinu lähedusse ja siis alles jooksmist alustada..
        Parim mängija oli kindlasti Gerd - tema tõrje 2-3 meetrilt oli ikka hämmastav :)

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1939
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

          Lisasin eeloleva mängu ka fb lehele. Muidugi ei saa eeldada, et keegi meie omadest nö vaatama tuleb
          https://www.facebook.com/event.php?eid=102362763203402. Aga siiski infoks.
          Teiseks mind huvitab, millal Soouni on tagasi tulemas, kui keegi teab. Sest meil tekib mingi aeg probleem, kes meil väravas seisaks.


          e: Aa ja meeskonnaliikmed, kellel fb pole võiksid selle teha. Puhtalt info pärast, et saaks parema ülevaate mängule tulijatest ja mitte tulijatest.
          Last edited by inward; 22.08.11, 17:58.

          Comment

          • romario
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 230

            #1940
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

            Seoses ühe äsja tekkinud erakorralise olukorraga võib juhtuda, et ma täna trenni andma ei jõua, kui jõuan, siis tulen. Aga muidu võiksite teha harjutusi tehnikale ja pallihoidmisele, just kiiruse pealt, sest selles jääme me vastastele ikka väga palju alla. Sorri.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #1941
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

              Teeme siis reklaami ka ja ostame endale pealtvaatajaid. Jagan Amblas meie poolehoidjate vahel 10 ühikut kõige tavalisemat jalgpalli vaatamaise märjukest ( ühik on siis kas pint või 0,5 l ).

              Lähme võitlema!

              PS! viimane mäng oli täitsa lahe kuulde ergutushüüdeid ja juhendamist ( peamiselt: ärge sörkige vaid jookske ! Agressiivsemalt) mõlemalt poolt väljakut. Jätkake samas vaimus.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1942
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Lisasin eeloleva mängu ka fb lehele. Muidugi ei saa eeldada, et keegi meie omadest nö vaatama tuleb
                https://www.facebook.com/event.php?eid=102362763203402. Aga siiski infoks.
                Teiseks mind huvitab, millal Soouni on tagasi tulemas, kui keegi teab. Sest meil tekib mingi aeg probleem, kes meil väravas seisaks.


                e: Aa ja meeskonnaliikmed, kellel fb pole võiksid selle teha. Puhtalt info pärast, et saaks parema ülevaate mängule tulijatest ja mitte tulijatest.
                Seekord kolm tulist fänni William, ESTPatrick ja mina jääme tulemata :P

                Comment

                • ilves
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 48

                  #1943
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                  Täna trenni ka rahvast tulemas on? :)

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1944
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                    ikka
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1945
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                      tulen

                      Comment

                      • margus
                        Jube Noob
                        • Jul 2011
                        • 130

                        #1946
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                        Ma ka tulen..

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #1947
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                          Ei ole eriti mõtet siia kirjutada tulen-ei tule, vähemalt mitte trennide kohta, siiamaani on käinud suvel trennis 10-15 nägu keskmiselt ja pole nagu väga põhjust, miks täna peaks vähem olema. Mängude kohta muidugi peaks kas siin, trennis või FB's teada andma.

                          Tulen obv. Ja täna võiks ära otsustada, kas tahame Romariot meile treeneriks, free trial hakkab läbi saama. Nagu öeldud, kui otsustame tema jätkamise poolt, siis oleks vaja leida lisaks veel teine pool tema palgast, kuna see ei hakka läbi meie MTÜ käima, vähemalt esialgu. Ise plekin poole aga umbes €50-75 oleks vaja veel teistel juurde klappida (iga kuu). Loodetavasti leidub vabatahtlikke.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1948
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                            Kas teeme neljap pallitrenni? Vaatasin schnelli stata kasutusgraafikut ja seal on 1/2 väljakut terve õhtu vaba, ehk siis julgen pakkuda, et ca 90% ei tule mingit probleemi, kui lihtsalt sinna kohale lähme ja mängima hakkame. Plaan B oleks lihtsallt autodega pelgu kooli statale minna, kui tõesti peaks schnell hõivatud olema.

                            Comment

                            • ilves
                              Julm Donk
                              • Jan 2011
                              • 48

                              #1949
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                              Oleksin tulemas

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1950
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Ei ole eriti mõtet siia kirjutada tulen-ei tule, vähemalt mitte trennide kohta, siiamaani on käinud suvel trennis 10-15 nägu keskmiselt ja pole nagu väga põhjust, miks täna peaks vähem olema. Mängude kohta muidugi peaks kas siin, trennis või FB's teada andma.

                                Tulen obv. Ja täna võiks ära otsustada, kas tahame Romariot meile treeneriks, free trial hakkab läbi saama. Nagu öeldud, kui otsustame tema jätkamise poolt, siis oleks vaja leida lisaks veel teine pool tema palgast, kuna see ei hakka läbi meie MTÜ käima, vähemalt esialgu. Ise plekin poole aga umbes €50-75 oleks vaja veel teistel juurde klappida (iga kuu). Loodetavasti leidub vabatahtlikke.
                                Pumper sõimas pühapäeval Soccerneti foorumis, et palun ärge kirjutage kas tulete või ei tule. 2-3 venda kirjutasid, et ei tule, 2-3 et ei ole kindlad ja siis ülejäänud: ah ma ka siis ei tule ning trenn jäi ära. Tõenäoliselt oleks trenni kokku saanud kui need mitte - ja vist mittetulejad oleksid suu kinni hoidnud.

                                Trenn on trenn ja peaks toimuma alati v.a. gripihooajal kus tõesti võib terve meeskond haige olla.

                                EDIT: See käis teise klubi trenni kohta aga tahtsin nii pointi välja tuua.

                                Comment

                                Working...