***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #1726
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

    Algselt postitas Max Vaata postitust
    Kaua ja kas üldse veel võimalik regada mängijaid? Vb õnnestub üks sõber ära rääkida et väravas seisaks. Aga ka saab alles august lõpp, sept alguses vist.
    See kes vahepeal käinud on teiega?

    Oleks hea ehk küll, aga ta võiks trennide eest ka maskta. :)

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #1727
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

      Noup üx teine, millal soouni mudu back?

      Comment

      • Reix
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 37

        #1728
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.

        Kiiret paranemist Mario!

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1729
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

          Neljapäev on siis jooksutrenn, nagu me kõik teame, samal ajal nagu tavaliselt ehk 20.00.. Loodaks rohket osavõttu.

          Pühapäeval mäng algab seekord kell 11.00. Maarjamäe kunstil. Seoses eriti varajase algusajaga teeks seekord veidi suurema pingutuse kainuse säilitamisel (see soovitus on eelkõige mulle suunatud).

          Meie ridadesse on ka nüüdsest registreeritud esimene võõrleegionär Angelo P. Enam ei saa me tulemusi analüüsides leegionäride puudumist süüdistada :(

          Edit: Ja kes viib järgmise nädala trenne läbi? Ning kas jooksutrennil peaks tegema treppide harjutusi enne, peale jooksu või vahepeal? (ei ole üldse kursis)
          Last edited by muruntau; 26.07.11, 23:02.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1730
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

            Kas mäng Tammekaga juba meil järgmine kolmap :D? http://www.jalgpall.ee/cup.php?b=KV&page_id=31

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #1731
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

              Meil samal ajal siis Kure. Soovisime tuua mängu Amblasse et teha üks kena üritus aga kuigi klubid said kokkuleppele siis läks ikka kõik lõpuks nii nagu alati, samas pole see suvi Saaremaal veel käinud...

              Muidugi oleks tahtnud ka teie mängule tulla.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #1732
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                Väravalööjate edetabel liigas:


                1. Meelis 6 (Jätka võrgusahistamist)
                2. Reigo 3 (Hakkab looma)
                3. Kaupo -2 (Edaspidi leia vastastevärav samuti ülesse :D)
                4. Gerd 1 (Ajalooline värav mis tõi esimese viigipunkti-good)
                5. Andri -1 (Kaupo tulemus on käeulatuses juba) :D
                6.-... Ülejäänud väravahimulised võitlejad

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1733
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Kas mäng Tammekaga juba meil järgmine kolmap :D? http://www.jalgpall.ee/cup.php?b=KV&page_id=31
                  Oh kurjam, nii ruttu. Peab kiirelt tegutsema. Ma kriban homme uudisnupu Pokkeriprode lehele ja üritan Kalevist uurida, et kui keegi nende mängudel suupisteid-jooke ja taolist müüb, siis äkki oleks võimalik ka meie mängule neid orgunnida. Samuti mingi grillivariandi kohta, kuigi see vist mängude standardlahenduste seas ei ole. Ma kedagi grillimeest ise ei tea, äkki keegi teab? Ma ei tea, kas on väga mõtet mingisugust pokkerivarianti üritada ka kohapeale orgunnida? Homme võiks igatahes peale trenni korra maha istuda ja veel selle mänguga seonduvat arutada ja ära otsustada.

                  Edit: Enam pole tõenäoliselt aega korraliku murutrenni korraldamiseks, aga võiks siiski üritada teha ka ühe väikse trenni murul. Kusagil pargis vms. Oskab keegi midagi välja pakkuda? Nt laupäeval võiks veidi togida ju. Või teeks kasvõi homse jooksutrenni asemel Hirvekas väikest vutti (ma pole tegelt sugugi kindel, kas see lubatud on)?
                  Last edited by muruntau; 28.07.11, 00:13.

                  Comment

                  • jozik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 437

                    #1734
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                    Nooh, ei usu et hirvepark just parim koht oleks. pigem stroomi rannas. seal suured muru lahmakad. Ma hea meelega teeks tõesti antud situatsioonis mängu trenni murul

                    Comment

                    • Reix
                      Julm Donk
                      • Apr 2011
                      • 37

                      #1735
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                      kas pelgu kooli statal ei saaks täna mängu teha? oleks mõistlik küll enne sellist kohtumis rohkem mängu teha

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1736
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                        Kui täna trenn murul, siis üritan kindlasti kohal olla.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #1737
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                          Tglt ka võiks pigem pallimängu teha. :/

                          Kus ja mis kell siis?

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1738
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                            Pallitrenn toimub täna ainult siis, kui murul teeme. Seega pakkuge kiirelt kohti välja, muidu jookseme nagu plaanitud. Algusaeg nt kell 20.00. nagu ikka.

                            Comment

                            • Reix
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 37

                              #1739
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                              ega neid muru jalkaplatse pole ka nüüd nii lampi võtta...ttü taga saaks mängida aga seal on jube kuumaastik, ning paljudele on see liiga ull tripp.
                              PS: nagu ma aru saan siis on meil wismaris platsi aeg ära tühistatud seoses jooksutrennidega?

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #1740
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 11.00.

                                Schnelli ka ei saa, samal ajal peaks muu trenn olema seal.

                                Comment

                                Working...