Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00., mäng pühap 14.30.
See kes vahepeal käinud on teiega?
Oleks hea ehk küll, aga ta võiks trennide eest ka maskta. :)
Algselt postitas Max
Vaata postitust
Oleks hea ehk küll, aga ta võiks trennide eest ka maskta. :)
Comment