***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1396
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    krt mul ka teist päeva juba parem jalg valutab. täna jätan igaks juhuks trenni vahele
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1397
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

      Tegime Vapsikuga diili - kui ta juulis starsis kasvõi ühe käe HU laudades mängib, saab Pokkeriprode jalgpalliklubi $150 annetuse temalt. Hoidkem silmad, kõrvad lahti ja Codecci kõrval teine suurspoinsir leitud!

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #1398
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

        Kes täna trennis harjutusi välja mõtleb ja ette näitab?

        Kui vaja võin vaikselt mõtlema hakata.
        Hea oleks juba teada, kes järgmisel mängul kindlasi kohal on. Saaks hakata analüüsima, et millist koosseisu teha, sest lõkke ääres käidi välja igasuguseid kooseise, mida peaks proovima.

        Kõike paremat teile päikselisest Maardust

        Joosep

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1399
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

          Joss, näita ise jah täna ette. Pühapäevase koosseisu kohta, tegin FB'sse mängu evendi ära ja saatsin kutsed, loodetavasti saab neljapäeval juba väikse plaani ära teha.

          Ja veel meie suvepäevade/jalkalaagri teema. Nii Niki kui Mell pakkusid enda maakohta välja, (kuigi Nikiga me päris suvepäevade mõõtu üritusest ei rääkinud), viitsite mõlemad tutvustage lühidalt sealseid olusid. Kuna liigapuhkus enam kaugel ei ole, peaks juba ära otsustama ja kuupäeva(d) paika panema. Mis aeg tuleks kõne alla?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1400
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

            ma pühap ei tule. ma küll ei teaks, et me päris suvepäevade mõõtu rääkisime :D.
            mul on asukoht hea (kiisa, tln ca 30 km) , aga maja on poolvalmis, ehitusjärgus. 10 matsi mahutab ära, aga jalkat seal küll kuskil pole mängida
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1401
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

              Suvepäevadest rääkisime jah pärast sinu lahkumist lõkke ääres. Tegelikult ideel on jumet ja võiks täitsa ära teha. Päris jalkaplatsi ehk vaja pole, niisama mingil murulapil veits togida ja joosta oleks juba täitsa okei. Võib ka vabalt telgis ööbida, mul on 6-8 inimese telk olemas.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1402
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                Krt täna üks üritus ja comeback-trenni lükkub jälle edasi. Kas neljapäeval 20.00 trenn nagu aru saan? Hetke seisuga oleksin neljap. trennis ja pühap. mängul kohal.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #1403
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                  Jep, neljap 20.00.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1404
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                    Sain just kirja, et Karikavõistluste avaringi loosimine on 15 juuni kell 12.00. Jalkaliidus. Loodetavasti saame mõne meistriliiga satsi vastu, oleks päris äge!

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #1405
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                      Kui tuleb Flora saame äkki mängida A Le Coqi staadionil, tuleks Levadia mängiksime võibolla Kadrioru staadionil, tuleb Tammeka saame mängida värskelt remonditud ja väga heal Tammeka staadionil, saaksime vastaseks Narva Transi, siis on suur tõenäosus võta, kuna Transi mehed panustavad meie võidule ;-)

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #1406
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                        krt düsgraafik olen. Transi vastu on võitu loota!

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #1407
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                          Hakkame selle kuu rahasid maksma, juuni on €25, sest meil on ainult üks kodumäng.

                          Btw, ettevalmistusena poolmaratoniks jooksin täna 10km, pärast külm dush. Ehtne saunaelamus + tunne on super :) Soovitan!

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #1408
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                            Kandsin raha üle

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1409
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Codecci, praegu ~95% meie kuludest on staadioni üür trenniks ja mängudeks, vahest lisandub varustuse ost ja sõidud välimängudele. Varem on olnud kohal käimisega ja seega ka maksmisega väikseid probleeme, mistõttu on meil ~200-300 euri miinust kogunenud. Sinu annetus oleks väga suureks abiks meile!

                              Meie arve on:
                              MTÜ FC Pokkeriprod
                              221052210863

                              Ma ei ole väga kurssi end viinud MTÜ teemaga, seega ei oska Niki välja toodud punkti kommenteerida. Oleks kindlam, kui paned ülekande selgitusse FC Pokkeriprod osavõtumaks. Eks see väike jokk teema ole, aitaks meil lihtsalt veidi jamamist ära hoida järgmine aasta maksuametiga suheldes. Ega sinu jaoks vist väga vahet pole, mis seal kirjas on, me jääme ikka hea sõnaga meenutama su toetust :)
                              Makse on sooritatud!

                              gl!

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1410
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                                :)

                                Muidu eilses trennis need paar uut tüüpi (vb olid varem ka olnud korra?) mängisid päris hästi (ei mõtle seda habemega lühikest venda). Liigamängudes kuluksid marjaks ära, kui osaleda tahavad.

                                Comment

                                Working...