***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #466
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

    Ma hakkan siis tulema kui kaalun 73kg. Täna hommikuse seisuga olin 73.8kg ning maksimum kaal oli mul mõned kuud tagasi (õhtune kaal) 78-79kg. Seega tõenäoliselt see kuu ime juhtub.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #467
      Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

      Mis asja ranka vea end trenni ja on sul see 800 sealt läinud noh.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #468
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

        ma ka täna ei saa tulla. jalg on ikka veel valus.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #469
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

          Keegi täna kohalkäinutest võiks öelda, kas sai homsest väljaskäigust ka räägitud? On veel keegi tulemas? Facebookis 3 nime ja arvatavasti tuleks üks minu sõber ka veel. Keegi võiks vahelduseks vastata ka, nii ei saa asju planeerida, kui keegi midagi ei räägi.

          Muide, palju täna käis ja kas harjutusi ka tegite?

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #470
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

            6 meid oli täna kohal ning räägiti kah ning keegi huvi üles ei näidanud. oi harjutusi tegime missuguseid. nüüdsest oleme meie 6 teravama löögiga vanad.


            asi hakkab ära kustuma noh. aina vähemaks löögivendi jääb.

            jõulud tulemas peaks ikka ennem vähem liigutama muidu ei jõua miskit uuel aastal teha. heast ja paremast segaseks söödud.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #471
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

              Karta on, et see aasta väga suurt osalust trennides enam ei näe: vigastused + jõulud. Tore, et harjutusi tegite, kuigi ega nii väikse arvuga eriti valikut vist ei jää kah :P

              Kinnitan veelkord üle, et trenni väljaminek toimub kindlasti. Isegi kui meid 3-4 ainult tuleb. Järgmine aasta aga vaatab väljaminekute korraldamise üle, 3-6 inimest, kellest seni ma pole ainult ühte inimest enne trenni isiklikult tundnud ei täida tutvumisõhtu või trenni ühise väljaskäigu eesmärki. Seekordne on arusaadav, aasta lõpp, jõulud, inimestel aega vähe. Järgmine aasta tahaks ikka saaada keskmiseks osalejate arvuks 6-8 või inimest. Peab varem plaanima ja paremini kommunikeerima.

              Üks asi veel. Sai juba korra palutud, et tulge veidi varem kohale. Järgmisest aastast on plaan selline, et trenn algab ühise jooksuga 4-5 ringi, peale mida tuleb ühine venitamine. Keegi näitab venitamisharjutused ette (raunsz, sa vist pakkusid ennast välja vahepeal?). Venitamine toimuks üheskoos ringis nii ~5 min ja venitamise ajal saaks rääkida ära need asjad, mis vaja rääkida. Oleks mõistlikum, efektiivsem ja ka veidi võistkonnavaimu kasvatav algus. See aga eeldab, et enamus/kõik inimesed oleks valmis alustama õigel ajal. Cmon, hilinemine on ka veel seetõttu mõtetu, et te ise plekite ju trenniraha, hilinedes te pmst viskate osa sellest rahast minema: kui trenn algab teile 5-10 min hiljem, raiskate te kuus ~50 eeku selle peale (kogu kuu eest makstes)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #472
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval kell 20.45.

                no tavai, varsti näeme
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #473
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                  Ma ei ole eriti siin teemas aktiivne ja seega jooksnud pool maha. Ei viitsi scrollida/lehti ka lappata aga kui tihti nüüd aastalõpus trennid on? See pühapäev/teisipäev ei tuleks aga järgmisest pühapäevast hakkaks juba sobima. Või mõtekam ühineda alles aasta alguses?

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #474
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                    See puhapäev ja teisiepäev on veel trenni peale seda aga kerge puhkus ja hakkab uuesti pihta jaanuar 2.st või 4-st vist pole kindel seda peaks muruntanu täpsustama. Vea aga ennast kohale

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #475
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                      Nii on, kaks trenni veel see aasta järel. Järgmine aasta algab neljandal uuesti.

                      Edit: Kutid, kelle kasutajanimi fb's meie trenni lehel on Baidurjya Banerjee, pildikd tüüpiline hindu vunts. Öelge välja :D
                      Last edited by muruntau; 17.12.10, 08:51.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #476
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                        Palju homme rahvast tulemas ka on? Ilmselt võtan 1-2 sõpra kaasa ka.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #477
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                          ei saa ikka tulla täna ja teisip. uuest aastast uue hooga.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #478
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                            Endiselt out ja tundub, et pikemaks (Achilleuse kõõluse venitus ilmselt). Järgmine nädal katsun spordiarsti juures käia ja vaatab mis saama hakkab.

                            P.S. Endiselt keegi autoga minejatest - minu käest enne läbi tulles saab vestid, pallid, kindad.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #479
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                              :/
                              On siis tulijaid üldse piisavalt, et saaks normi mängu teha? Soouni ütles ka, et pole Tallinnas. Kui mängijaid on kokku 4 vm , siis ei näe mõtet eriti asjal.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #480
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

                                Tulime Kardpleieriga 19.00'ks kohale, paraku oli saal pime ja kedagi teist ringi liikumas polnud lähima 15 minuti jooksul. Miski kohaliku dressides kuti käest saime vastuseks käemärkides suure X'i, et miskit täna toimuma ei hakka.

                                Comment

                                Working...