***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #1156
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

    oo..isegi welcost olete omale yhe mehe saanud:) n1:)
    aga regatutest yhel vennal on litsents tegemata vmt w? andmed tema kohta nq puuduvad?!

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #1157
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k



      Eesti fännidel on mida õppida veel :)

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1158
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

        Hei!

        Teeme ühe nimekirja kõikide enda pokkeritaustast. Et kes mis formaadis ja tasemel pokkerit mängib. Kui ei ole regulaarne mängija, siis võiks midagi humoorikat panna, umbes nagu: freerollide hirm; mis turakast jutt käib?; sinivaal; mitte enne viite õlle jne, muidu võib ka obv huumorit teha.

        Eesmärk on koguda kõigi registreeritute pokkeritausta, siis oleks ka foorumiliikmetel ja muidu võistkonna tegemisi jälgivatel inimestel ka huvitavam, kui on meie kohta veidi rohkem teada. Tähtaeg: neljapäev. Kui keegi jätab saatmata, siis mõtlen ise välja :D

        Edit: vastus kas siia kommentaaridesse või mulle meilile: madis43@gmail.com
        Last edited by muruntau; 05.04.11, 10:00.

        Comment

        • Max
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 339

          #1159
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

          Arvestades seda et laup mäng ja suutsin väikse haigusepoisi või toidumürgituse ülesse leida sis jään täna eemale. Kui enamvähem ok olla tulen vaatan platsikõrvalt trenni aga eks selgub

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1160
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

            Keegi teab, mis olud Maarjamäe kunstil on pealtvaatajatele? On seal trebüün, õlle juua saab?

            Ja andke kõik mulle teada enda seotus pokkeriga, muidu tõepoolest ise ümardan ja mõtlen välja. Praeguse seisuga on öelnud mulle ainult Raunsz ja üks uus kutt, kes FB's midagi freerolli biitidest jahus :D

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #1161
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

              ok,saadan ka sulle millalgi meili.Tahad mingit pokkerilugu või aint mida ja mis limiiti:D?

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #1162
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                Pealtvaatajatele täitsa koht olemas seal(ei võiks vist lumeall olla); õllejoomisega läheb raskeks.
                Kes bussiga rallivad sinna sis nr 5 buss ja sis Saare peatus peaks olema see; peale lauluväljakut kui buss ülesse pöörab sis esimene peatus.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #1163
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Keegi teab, mis olud Maarjamäe kunstil on pealtvaatajatele? On seal trebüün, õlle juua saab?

                  Ja andke kõik mulle teada enda seotus pokkeriga, muidu tõepoolest ise ümardan ja mõtlen välja. Praeguse seisuga on öelnud mulle ainult Raunsz ja üks uus kutt, kes FB's midagi freerolli biitidest jahus :D
                  Saab küll vaadata mängu. Tribüün täitsa olemas + kõrgemad seisutribüünid.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #1164
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                    Enda seotust pokkeriga tahaks päris lühidalt, et nime taha samale reale ära mahuks. Nt enda kohta panen midagi sellist:
                    Medium stakes HU SNG ja micro-medium turnade degenn :D

                    Sry, et tänaseks eriti palju harjutusi ette ei valmistanud, ainult paar tükki oli, aga seda peaksid edaspidi minu asemel küll teised tegema. Mul niigi on kogu kogu regamisprotsessi jooksul läinud võistkonna peale keskmiselt 2-3h enda päevast. Keegi võtab harjutuste orgunnimise enda kätte, kasvõi korda mööda või roteeruvalt. Youtubes on õppevideoid sitaks, vaatad mingi kindla läbiva teema välja ja siis näitad trennis seda tüüpi harjutusi ette. Pole midagi rasket. Veeretas, kui sul midagi vastu pole, siis valmista järgmiseks teisipäevaks ise trenn ette enda valitud teemal ja ise ütled, kes järgmise teeb. Eks korralikult harjutuste ettevalmistamine (ilma treeneri taustata) võtab ikka paar tundi aega, nii et leia see aeg ja valmista korralikult ette.

                    Ja kas ja mida võiks teha peale laupäevast mängu? Kuhugi pubisse meie esimest massiivset võitu tähistama? Joosep pakkus välja ka, et telliks pitsat staadionile, et seal pärast süüa, mul endal selle kohta arvamus puudub, suht ükskõik, mis arvate? Peale järgmise reede kodumängu on plaanis teha samuti ühine väljaskäik.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #1165
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                      Väga hea idee murutau et keegi valmistab trenni ette järgmise olen ka ise nõus ühe trenni ette valmistama.

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #1166
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                        Ok, valmistan järgmiseks teisipäevaks trenni ette, aga Muru võta siis vile ja stopper ka kaasa:) Ja pokkeri koha pealt NL 50 Sh

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #1167
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                          Esiteks vabandan natukene muru ees, et eile mölisesin nii palju trennis =) ei olnud just lihtsaim päev ja parim tuju. Loodan et teistel sellega väga palju trenni rõõme maha ei võtnud.

                          Eks see trennide asi ole nii, et kui näed viga laita, siis mine parem aita. Ehk siis katsuks isegi mingi kava mingiks päevaks kokku panna.

                          Selline küsimus ka, et kas kellelgi on videokaamerat. Hea meelega võtaks meie esimese mängu linti. Mitte nii väga mälestuste eesmärgil kui just hilisemaks analüüsiks. Oma vigadest on hea õppida, eriti kui neid ka näed.

                          Aga jah, minu arvates võiks mängu lõpuks tellida pitsad, muidugi kui ilm on normaalne, kui sajab siis ei ole mõtet seal väljaku juures hängida.


                          PS muru uuri siis prillidega mängimise kohta

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #1168
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                            Kindlasti võtke laupäeval KAITSMED kaasa!!!

                            Muru, mis värvi kedrasid siis vaja oleks? Mustad või punased?
                            Palju esialgselt inimesi tulemas?

                            Comment

                            • kait
                              Julm Donk
                              • Mar 2011
                              • 68

                              #1169
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                              Kedrad peaksid kõigil ühesugused olema, karikavõistlustel isegi nõuti seda viimati.

                              Trenni kohta arvan, et võiks olla mingi jäigem ülesehitus - soojendus 10min, venitused 2m, tehnika 15min, harjutused 30min, mäng 30min, lõdvestus 5min näiteks. Siis ei peaks ka palju leiutama iga kord.

                              Viimaste aastate liigamänge meenutades ei tule kordagi ette, kui meeskond oleks peale mängu veel väljaku kõrvale hängima tahtnud jääda (ja ka jäänud). Pitsa idee on kahtlane seda enam, et endast 120% andes pole peale mängu mingisugust söögiisu:)

                              Mõelgem ka taktikale mänguks - mängime liberoga või mitte, äärtega või ääreründajatega hoopis? Kuidas kavatseme palli hoida ja kummal platsipoolel veeretada?

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #1170
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k

                                Meil on võistkonna püksid ja kedrad, btw :) Ootavad Gerdi juures mängu ilusti. Kedrad punased nagu särkki ja püksid mustad.

                                Kas libero on nagu sweeper, viimane kaitsja vms? Kait kui ise tahad olla viimane, siis võib teha küll nii, aga muidu meil sellist ligi 100% kindlat venda ei ole, kellele viimane piir usaldada. Keegi võiks ise välja mõelda, mis plaani eespool kasutada. Üldiselt aga peaksime võistkonnaga palju kompaktsemalt liikuma, kui üks liin liigub, siis teised ka järgi. Muidu jääb liiga suur tühjus meeste vahele ja siis pole väga imestada, et vastased palli võites saavad kohe ehitama hakata.
                                Nt soovitaks vaadata see kaheosaline 18 min tsoonides mängimise video kõigil ära, päris hea on:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Tulen just jooksmast, btw, käige ka!

                                Edit: jalkaliidust selline kiri just:
                                Lp. klubi esindaja

                                Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2011.a.väikeste karikavõistluste
                                1/32-finaalide paaride loosimine toimub
                                neljapäeval, 14.aprillil kell 12.00 EJL-i suures saalis.
                                Last edited by muruntau; 06.04.11, 10:02.

                                Comment

                                Working...