Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, mäng laup 19.30 @ Maarjamäe k
oo..isegi welcost olete omale yhe mehe saanud:) n1:)
aga regatutest yhel vennal on litsents tegemata vmt w? andmed tema kohta nq puuduvad?!
oo..isegi welcost olete omale yhe mehe saanud:) n1:)
aga regatutest yhel vennal on litsents tegemata vmt w? andmed tema kohta nq puuduvad?!
Comment