***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #1831
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

    Wismari kunstmurul siiani. Wismari haigla taga.
    Trennid Teisip ja Neljap tavaliselt. kl 20:00 hakkab ja enne 22:00i lõpetab.
    Kuumaks 25 € aga kui ma ei eksi sis liigas kes ei mängi neile 20 € aga pead ei anna. Kord 5€ ja pool kuud 15€. Aga päris kinnitada infot ei julge summadekohta

    Comment

    • pennu1
      Jube Noob
      • Apr 2011
      • 116

      #1832
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

      Pokkeriprod-Piraaja mängu mõned olukorrad ja kohtuniku suurepärane suluseisu nägemine :D



      Raunsz,sa pead veel nata õppima,aga ega selline värav kaugel pole
      Last edited by pennu1; 08.08.11, 11:55.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1833
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

        Super, et nende videokokkuvõtetega jamada viitsid! Meedia huvi on lihtsalt juba nii suur ja fännklubi nõuab videosi :D.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1834
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

          Kes see väljaku ääres karjub teil? :D . Ei see on väga hea, selline juhendamine ja eelkõige mängijate omavaheline suhtlemine on väga tähtis. Keegi muru numbrit teab btw ?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1835
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

            reix oli väljaku ääres põhikarjuja. saatsin muru numbri pm'iga
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • pennu1
              Jube Noob
              • Apr 2011
              • 116

              #1836
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

              Nagu ma aru saan,siis tänases trennis on Joosepile trenni läbiviimisel abiks Reix?? :D

              Comment

              • Reix
                Julm Donk
                • Apr 2011
                • 37

                #1837
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
                Nagu ma aru saan,siis tänases trennis on Joosepile trenni läbiviimisel abiks Reix?? :D
                Tohib küsida, kust selline info pärit on? :D

                Comment

                • pennu1
                  Jube Noob
                  • Apr 2011
                  • 116

                  #1838
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                  ei tohi :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1839
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                    Kas muruntau on surnud w? Siiani kadunud ja ei ole ühendust võtnud.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1840
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                      :D Ei ole. Rääkisin telefonis ca 1h tagasi temaga.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1841
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kas muruntau on surnud w? Siiani kadunud ja ei ole ühendust võtnud.
                        Ei ole. Ei viitsinud pohmakaga veel väga asju ajama hakata. Mõistlikum on ikka ju 30 BI svonks teha pohmas päevaga kui üritada midagi arukat teha. Millal kus toimub koosolek?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1842
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Ei ole. Ei viitsinud pohmakaga veel väga asju ajama hakata. Mõistlikum on ikka ju 30 BI svonks teha pohmas päevaga kui üritada midagi arukat teha. Millal kus toimub koosolek?
                          Räägime messaris.

                          Comment

                          • Reix
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 37

                            #1843
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                            pean teile kurbusega tõdema et mina olen nüüd mõneks ajaks out... :S täna pandi jalg kipsi, kuna hüppeliigeses mõra sees + sidemete rebestused.....kipsist saan alles 28ndal lahti.....tammeka mäng saigi siis katkise hüppeliigesega ära pelatud ja oleks ka laup. mängus osalenud kui poleks jalga kipsi pandud, seega sry guys et alt vedasin teid :D peate ilma minuta hakama saama, aga ega see väga raske ju olegi :D:D:D

                            Comment

                            • Max
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 339

                              #1844
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                              Kiiret paranemist! Peale puhkust/paranemist tuled sahistad topelt :)

                              Comment

                              • Reix
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 37

                                #1845
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., mäng kolmap 18.45., neljap 20.00.,

                                Algselt postitas Max Vaata postitust
                                Kiiret paranemist! Peale puhkust/paranemist tuled sahistad topelt :)
                                tänud ,ikka topelt, ega topelt ei kärise :D

                                Comment

                                Working...