VORMI HÄÄLETUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    VORMI HÄÄLETUS

    Valime teise vormi värvid endale. Hääletada võivad KÕIK, enam-vähem homse hommikuni on aega hääletada.

    Variandid:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    95
    roosa-must-roosa
    0%
    42
    roosa-must-must
    0%
    3
    helesinine-must-helesinine
    0%
    17
    helesinine-must-must
    0%
    0
    roheline
    0%
    2
    kollane-punane-kollane
    0%
    3
    kollane-punane-punane
    0%
    1
    sinine
    0%
    1
    oranž
    0%
    4
    oranž-must-oranž
    0%
    22
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #2
    Re: VORMI HÄÄLETUS

    in b4 everyone votes for the pink outfit

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: VORMI HÄÄLETUS

      Siin ei saa ju mitut sobivat varianti korraga valida? Miks Andriase pakutud doodle küsimustik ei sobind? Imo väga mugav lahendus oli see seal.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: VORMI HÄÄLETUS

        Tegelikult see Hollandi variant mustade pükstega näeb ka päris muhe välja, aga läheb roosa vist.

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Siin ei saa ju mitut sobivat varianti korraga valida? Miks Andriase pakutud doodle küsimustik ei sobind? Imo väga mugav lahendus oli see seal.
        Ja mis mõte sellel oleks ?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: VORMI HÄÄLETUS

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Tegelikult see Hollandi variant mustade pükstega näeb ka päris muhe välja, aga läheb roosa vist.



          Ja mis mõte sellel oleks ?
          this.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: VORMI HÄÄLETUS

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Ja mis mõte sellel oleks ?
            Objektiivsem hinnang saada neist variantidest, mis mängijatele meeldivad. Pealegi minu arvates võiks ikka võistkonnaga seotud inimesed sellist asja otsustada, mitte mingisugused bentleyd, sherifid ja kolmandad härrased.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: VORMI HÄÄLETUS

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Objektiivsem hinnang saada neist variantidest, mis mängijatele meeldivad. Pealegi minu arvates võiks ikka võistkonnaga seotud inimesed sellist asja otsustada, mitte mingisugused bentleyd, sherifid ja kolmandad härrased.
              sellega ka nõus.

              siin saate rohkelt levelit.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: VORMI HÄÄLETUS

                On veel võistkonna liikmeid, keda häirib, et kõik foorumikasutajad saavad hääletada ?

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: VORMI HÄÄLETUS

                  helesinine-must-helesinine näeb bueno välja.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #10
                    Re: VORMI HÄÄLETUS

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    helesinine-must-helesinine näeb bueno välja.
                    E: tahtsin öelda, et helesinine-tumesinine-helesinine nagu pildi peal, mitte vahepeal must.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: VORMI HÄÄLETUS

                      võtke see roosa .. mingi 3p joond tyyp tuli sellise värvilahendusele :D?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: VORMI HÄÄLETUS

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        võtke see roosa .. mingi 3p joond tyyp tuli sellise värvilahendusele :D?
                        Kes muu kui pastilaa. :D

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #13
                          Re: VORMI HÄÄLETUS

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Objektiivsem hinnang saada neist variantidest, mis mängijatele meeldivad. Pealegi minu arvates võiks ikka võistkonnaga seotud inimesed sellist asja otsustada, mitte mingisugused bentleyd, sherifid ja kolmandad härrased.
                          Mina, kolmas härra, kuna ma ise ei mängi ja seda vormi kandma ei pea, andsin samuti oma hääle roosale kostüümile :)

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #14
                            Re: VORMI HÄÄLETUS

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Kes muu kui pastilaa. :D
                            Pastilaa oleks vikerkaarevärvilise valinud

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #15
                              Re: VORMI HÄÄLETUS

                              Roosad sokid not bad :D

                              Comment

                              Working...