VORMI HÄÄLETUS
Collapse
X
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
Vorm on käes. Ei tea, kas Fyte ja Karel kasutasid kõrgemaid jõude, aga kohale saabunud kedrad hoopiski on valged mitte roosad. Tellisin roosad kedrad. Veel kätte ei anna, sest 7x paari sokke saadavad hiljem järgi. Proovisin selga ja iseenesest roosa-must-valge näeb ka päris muhe välja.
Kas hakkame suruma roosasi kedrasi või jääme valgetega rahule ?
Last edited by inward; 21.04.13, 11:29.
Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
Aga teeks esimese kodumängu, pühapäeval Kalev jn vastu uutes vormides? Imo võiks need sisse õnnistada just selles mängus ja neid ka pealtvaatajatele näidata.
Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
Algselt postitas muruntau Vaata postitustAga teeks esimese kodumängu, pühapäeval Kalev jn vastu uutes vormides? Imo võiks need sisse õnnistada just selles mängus ja neid ka pealtvaatajatele näidata.
Väärt idee
Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
OkeiAlgselt postitas inward Vaata postitustWhen the other 7 pair of socks will be delivered. Soon enough.
Looking forward :D
Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
So we will have pink shirt with black and black shorts with red? Vikerkaar :DAlgselt postitas inward Vaata postitustHuumor vormiga jätkub. Sokid käes, aga selgub et L+ suuruses (5 paari) püksid on hoopis sellised:

Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
They'll have to change does, I'll send them back. Hence, atm its no point to give the other uniforms. We are planning to use the uniforms for the first time against Dnipro (26.05), away. I hope by that, everything will be okey.
Comment
-
Re: VORMI HÄÄLETUS
Nice, as that´s the same day I have planned to resume coming to games :)Algselt postitas inward Vaata postitustThey'll have to change does, I'll send them back. Hence, atm its no point to give the other uniforms. We are planning to use the uniforms for the first time against Dnipro (26.05), away. I hope by that, everything will be okey.
Looking forward and thanks for all the hassle you take!
Comment
Comment