VORMI HÄÄLETUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: VORMI HÄÄLETUS

    õige mees kannab roosa ka kenasti välja. ongi jama, kui keegi 4s liigas mängimist liiga tõsiselt võtab + hello kitty võib sponsoriks saada äkki.

    Comment

    • ger77
      Julm Donk
      • Jan 2012
      • 52

      #17
      Re: VORMI HÄÄLETUS

      Roosa muidu ok, aga tavaliselt, kui on satsidel 2 vormi, siis nad erinevad värvuselt kardinaalselt. Sest kui oleme võõrsil ja kodusatsil on punane värvus, siis see roosa väga ei aita meid?

      Comment

      • andrias
        Julm Donk
        • Apr 2012
        • 37

        #18
        Re: VORMI HÄÄLETUS

        Kui roosa, siis roosa, mis seal ikka, ega vorm ei mängi!

        Mõtlesin sama probleemi peale, mis Gerd lihtsalt... :P

        Samas kui Lauri selline aktivist, ehk sebib meile kolmanda vormi ka :D

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #19
          Re: VORMI HÄÄLETUS

          60/40 võimalus, kas valitakse gay või nongay vorm.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #20
            Re: VORMI HÄÄLETUS

            Olge nüüd eristab ikka, selle järgi sobiks ainult helesinine vms. Tumedam punane ja heleroosa, väga ladna.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #21
              Re: VORMI HÄÄLETUS

              Mina astuks sellisest klubist välja, kus roosa vorm on. Ise valisin oranž-must-oranž

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #22
                Re: VORMI HÄÄLETUS

                hääletatud roosa vorm roosade sokikestega

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #23
                  Re: VORMI HÄÄLETUS

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ise valisin oranž-must-oranž
                  +1. ärge roosat küll kandke. kuidagi liiga tryhard/roosa on ju moes/oleme julged poisid/ look tundub.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #24
                    Re: VORMI HÄÄLETUS

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    +1. ärge roosat küll kandke. kuidagi liiga tryhard/roosa on ju moes/oleme julged poisid/ look tundub.
                    -1

                    Comment

                    • veeretas
                      • Apr 2010
                      • 412

                      #25
                      Re: VORMI HÄÄLETUS

                      Minu hääle sai siis viimane variant oranžides toonides. See roosa variant võib küll hästi mõjuda, selles mõttes, et võib vastaseid kiirelt tilti viia kui "fokinite" käest tappa hakkavad saama ja eduseis võib suureneda aga üldiselt see vorm ei meeldi ja tundub ka selline värv, mis suht kiirelt läheb inetuks igast kummipuru triipude jms näol ja mis ei pruugi pesus välja ka tulla jne.

                      Comment

                      • MartinAru
                        Räme Fish
                        • Mar 2012
                        • 21

                        #26
                        Re: VORMI HÄÄLETUS

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Olge nüüd eristab ikka, selle järgi sobiks ainult helesinine vms. Tumedam punane ja heleroosa, väga ladna.
                        Nõustun

                        Comment

                        • TrvP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2012
                          • 409

                          #27
                          Re: VORMI HÄÄLETUS

                          Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                          Minu hääle sai siis viimane variant oranžides toonides. ...tundub ka selline värv, mis suht kiirelt läheb inetuks igast kummipuru triipude jms näol ja mis ei pruugi pesus välja ka tulla jne.
                          +1

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #28
                            Re: VORMI HÄÄLETUS

                            Panin ka viimase variandi, aga tundub et päästa pole midagi enam

                            Võtke 3 kõige popimat varianti ja hääletage nendest

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #29
                              Re: VORMI HÄÄLETUS

                              Roosa liiga vastuoluline, oranž vb liiga sarnane praegusele vormile. A eks juhtkond otsustab.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #30
                                Re: VORMI HÄÄLETUS

                                See roosa näeb seljas palju parem välja kui te arvate. Geel pähe, 100 eurised nike putsad jalga ja paneme selle IV liiga kinni küll.

                                Comment

                                Working...