VORMI HÄÄLETUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andrias
    Julm Donk
    • Apr 2012
    • 37

    #31
    Re: VORMI HÄÄLETUS

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    See roosa näeb seljas palju parem välja kui te arvate. Geel pähe, 100 eurised nike putsad jalga ja paneme selle IV liiga kinni küll.
    No kui geel pähe ja 100 € putsad ka, siis peab tõesti uue klubi peale mõtlema hakkama!? :P

    Jalgpall võiks ikka meeste mäng olla...

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #32
      Re: VORMI HÄÄLETUS

      Mhhh, aga naistele ju meeldib.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #33
        Re: VORMI HÄÄLETUS

        ehhki ma ei ole hääleõiguslane, aga tume-helesinise kombo.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: VORMI HÄÄLETUS

          Ja ülekaalukalt võitis demokraatliku protsessi tulemusel:



          Tellimus on sisse antud. Esimesel võimalusel kui vormid saabuvad, teeme fotosessiooni, kus poseerivad meie suurimad staarid aka. suurimad joodikud.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #35
            Re: VORMI HÄÄLETUS

            Ainult Lauri hääletas mängijatest roosa poolt. (Y) Gratz
            Ma ise oleks lilla valinud.
            Last edited by inward; 28.02.13, 18:05.

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #36
              Re: VORMI HÄÄLETUS

              Teeme vastuhääletuse meeskonnasiseselt ? :D
              Tglt mul suva, võin seda kanda, a tean meeskonnasiseselt mitmeid, kes seda teha ei taha

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #37
                Re: VORMI HÄÄLETUS

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Ainult Lauri hääletas mängijatest roosa poolt. (Y) Gratz
                Ma ise oleks lilla valinud.
                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Teeme vastuhääletuse meeskonnasiseselt ? :D
                Tglt mul suva, võin seda kanda, a tean meeskonnasiseselt mitmeid, kes seda teha ei taha
                Kusjuures ma hääletasin küll roosa vormi, aga mustade sokkide poolt. Ja ma ei olnud kindlasti ainuke meie võistkonnast, kes roosa vormi valis.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #38
                  Re: VORMI HÄÄLETUS

                  Mulle valik sobib. Lisaks obvious põhjustele ka seetõttu, et ega see meil reaalne võõrsilkostüüm ju ei hakka olema. Võiks ju omanäoline ja pokkerimängijate identiteeti kandev olla. Üks komplekt foorumi logo värvuses, teine foorumi vaimsuse värvuses. Win imo!

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #39
                    Re: VORMI HÄÄLETUS

                    Muideks, Fyte, Andrias ja Karel kas teid häirib nii väga kogu vorm või roosad kedrad ?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: VORMI HÄÄLETUS

                      hääletasin ka võidukomplekti poolt

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #41
                        Re: VORMI HÄÄLETUS

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Muideks, Fyte, Andrias ja Karel kas teid häirib nii väga kogu vorm või roosad kedrad ?
                        Pildi peal näevad roosad kedrad suht plikadele, a irl vb parem.

                        Comment

                        • Angelo
                          Julm Donk
                          • May 2012
                          • 71

                          #42
                          Re: VORMI HÄÄLETUS

                          So it seems we will go pink, nice :D
                          When I´ll tell my Palermo friends, who are also Palermo fans, they´ll go ballistic on me :D

                          Comment

                          • andrias
                            Julm Donk
                            • Apr 2012
                            • 37

                            #43
                            Re: VORMI HÄÄLETUS

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Muideks, Fyte, Andrias ja Karel kas teid häirib nii väga kogu vorm või roosad kedrad ?
                            Mind ei häiri roosa vorm vaid geelpäisuse ja kallite putsade kooslus :D Jätab mulje, et nii kui sa mulle pihta lähed, lähen mina kohtuniku õlale nutma... :P
                            Selline mäng sobib ehk korvpalluritele, aga jalgpallis ei tahaks seda näha :P

                            Vormi puhul oleks lihtsalt eeldanud punasest rohkem erinevat tooni, kuid ega vahet pole, loodame, et vastastel on teist värvi vorm :)

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #44
                              Re: VORMI HÄÄLETUS

                              Nüüd tuleks mõni geeli firma veel sponsoriks ka saada !

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #45
                                Re: VORMI HÄÄLETUS

                                Arvata võis tõepoolest, et kui avalikule hääletusele küsimus panna, siis 99% võidab roosa vorm, mis on kole/aegunud/geelipoiste teema.. Ei tea tõesti, miks Inward nii kangesti tahtis sellist hääletust bentleydele korraldada, selle asemel, et võistkonnaliikmete & tiimiga muul moel seotud inimeste vahel sellele vastus leida.

                                Comment

                                Working...