Re: Stake/Tööpakkumine Tartus
Käisin ka siis kontoris ära. Väga head ruumid ja ruumi ka päris palju. Korralikud monitorid/arvutid/toolid! Kaua aega ei olnud seal olla ja jõudsin ainult 1 mängija mängu näha. Svenza mängu mudugi ka vaatasin natuke ja suht samamoodi mängivad.
Soovitan noortele, kes tahavad õppida!
Käisin ka siis kontoris ära. Väga head ruumid ja ruumi ka päris palju. Korralikud monitorid/arvutid/toolid! Kaua aega ei olnud seal olla ja jõudsin ainult 1 mängija mängu näha. Svenza mängu mudugi ka vaatasin natuke ja suht samamoodi mängivad.
Soovitan noortele, kes tahavad õppida!

Comment