Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #256
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    Käisin ka siis kontoris ära. Väga head ruumid ja ruumi ka päris palju. Korralikud monitorid/arvutid/toolid! Kaua aega ei olnud seal olla ja jõudsin ainult 1 mängija mängu näha. Svenza mängu mudugi ka vaatasin natuke ja suht samamoodi mängivad.

    Soovitan noortele, kes tahavad õppida!

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #257
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Svenza esimene post selles teemas


      Omalt poolt pakun

      Kaasaegseid töötingimusi kesklinna kontoris.
      Väljaõpet vajadusel ( hyper turbo SNG-d)
      Palk kokkuleppel. Kas tunnipalk + teatud % või tulemuspalk vastavalt võitudele.


      Ainuke kaasaegne töötingimus paistab olevat LCD ekraaniga monitor. Pakun, et tavaline mingi ühikast ümber ehitatud saja kontoriga ruumide rägastik, kus on 50ne ühemehefirma peale üks WC. Ruumiga on poistel kitas - 2 ruutu näkku.

      Palju mõistlikum oleks olnud rentida parem Annelinnas mingi 2 toaline korter, kus oleks olnud kõik mugavused, WC, Pesemine, Köök ja vajadusel ka mõneks tunniks silma kinni lasta. Aga tõesti pokkeri mängimine ei vaja mingit ulme pleisssi, aga Svenza esimene post tahes tahtmata selle kujundas
      poker is the game of small edges, iga pisiasi loeb, sa oled mingi kutsekast välja kukkunud isehakanud kinnisvara maakler, kel elu pole?

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #258
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        Panen esimese nädala graafiku üles. Mängija 2 , OnGame võrgustik, Turbo SNG
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Kodu
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 311

          #259
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          RahakottSiia

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            Sorry Svenza aga ühe graafiku näitamine tekitab minus kahtlusi. Kui postitad siis postita mõlema mängija graafikud olenemata tulemustest. Tahaks näha ikka objektiivsest kajastamist.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #261
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              Come on. Praegu postitan teise graafiku ka. Poiss läks suitsupausile, tegelen asjaga...

              Mängija 1. Hyper turbo SNG Starsis

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                Impressive!

                Räägi natuke mängijate eelnevatest pokkerikogemustest. Mida, kui palju ja kui kaua on mänginud?

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #263
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  Come on. Praegu postitan teise graafiku ka. Poiss läks suitsupausile, tegelen asjaga...

                  Mängija 1. Hyper turbo SNG Starsis

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Tehhheee are u joking man wth im doing in regular sngs :D
                  väga kõva graph!

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #264
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    Liiga palju foldivad kõrgete blindidega pre. Isegi üle poolte kätest. Madalatel buyinnidel on lõpus limp+stab raudselt kasumlikum kui fold.

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #265
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Madalatel buyinnidel on lõpus limp+stab raudselt kasumlikum kui fold.
                      confirmed

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #266
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        topeltpost
                        Last edited by MeelisV; 07.07.12, 20:51.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #267
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Liiga palju foldivad kõrgete blindidega pre. Isegi üle poolte kätest. Madalatel buyinnidel on lõpus limp+stab raudselt kasumlikum kui fold.
                          Aga kui vaid lõpus (8-10bb deep) hakkad openlimpima, kas seda siis liiga tihti üle ei shoveta/tõsteta? Ja millal üldse, ka sügavamalt, kasutad OLi? Ma seni olen limpimist üsnagi vältinud, aga prolly on kohti, kus see parim play. No ol vast parim väga agrote 3betijate vastu, aga seni olen ma nii adjustinud, et tõmban avamis range vähe tightimaks ja 4betshoven lightimalt jms.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #268
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Niipalju kui mina olen 3,5$ mänge kõrvalt näinud, ei hakata üle shovema, mpigem flatitakse raisesid isegi 7-8bb.
                            Millal limpida... paljud käed mängivad hästi post, 89, TJ,Q9 ja muud sinnakanti käed, betcallida neid ei saa kellegi vastu, kui betid, siis flatitakse bet üldiselt domineeritud rangega, QJ, QT,JT.
                            Lisaks igasugused Q5,J6 ja selline saast, millega saad limpides stabida Ax,Kx,Qx,Jx floppe, isegi kui vastane arvab, et sul ei saa Ax,Kx olla, ei tee ta enamasti midagi, kuna pole midagi potti investeerinud.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #269
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Ma seni olen limpimist üsnagi vältinud
                              see on päris nunnu leak

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #270
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                see on päris nunnu leak
                                True! Sellepärast üritangi seda parandada :)

                                Comment

                                Working...