Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #286
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kuidas kulgenud? Updates/graphs?
    +1

    Kelle Estpätrik välja valis?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #287
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      Player 1 graph.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Keegi oskab nõu anda mis valesti tehakse?

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #288
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        Minu kiire pilk statsidele ütleks, et limping range on liiga väike.
        Limping range suurendada põhiliselt nende käte arvelt mida pf muidu foldid, samuti natuke mixximist.
        Eks seal ole ka alla EV jooksu.
        Millegipärast 10/20 blindide juures liiga suur kaotus? Kas seal on suur jooksmine alla ev või ei mängi deepimat mängu õigesti ?

        Lisaks paistab silma fold to 3bet on kõrgematel blindidel liiga kõrge - 8bb (push/fold ainult), vägaväga harva minraise. Kuigi käsi vähe siis 20/40 ja 25/50 blindidel tundub 3bet ka liiga suur.

        Tuleks korrigeerida rangesid mõndades spotides siis.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #289
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          PFR on alla 50%, mis hyperites on väga suur viga.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #290
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            PFR on alla 50%, mis hyperites on väga suur viga.
            PFR != ATS
            PFR = (PFR BTN + PFR BB)/2

            ATS on 81%, mis on fine.

            To Svenza:

            Lisa ka statid: CBET, FOLD TO CBET, CHECK-RAISE, FOLD TO CHECK-RAISE. Seda kõikide tänavate kohta.

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #291
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              Limping range peaks tõesti suurem olema aga mitte ainult pasaarvelt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #292
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                Lõpetage see limpimise jutt. See ei tee kedagi võitvast kaotajaks, see on küll tähtis aga 2-3% ROI-d saavutab low-stakesis ka ilma limping-rangeta. Viga on kuskil mujal ja tõenäoliselt kohtades, kus mängitakse stäkkidele ja puusalt tulistades liiga loose callid või halvad bluffid.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #293
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                  niipalju kui svenzaga rääkisime, siis pidi 1 leak olema ligi 100% cbet, 2nd barrel ja fold riveril. eriti QJx tüüpi floppidel ilma tabamata....

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #294
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    niipalju kui svenzaga rääkisime, siis pidi 1 leak olema ligi 100% cbet, 2nd barrel ja fold riveril. eriti QJx tüüpi floppidel ilma tabamata....
                    IMO on see suht suur leak hyperite jaoks, kus ei ole stacky et seda maha barreldada.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #295
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      Svenjuuzha, kelle espatrick välja valis ja mis limiidil alustab????

                      Btw, tee väike motivaatorpromo enda mänguritele,ala kes näitab suurimat kasumit, parimat mängu, winratet vms, saab väikse lisa preema (€€€€).
                      Ma arvan et see võib su grinderite motti tõsta

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        To Svenza:

                        Lisa ka statid: CBET, FOLD TO CBET, CHECK-RAISE, FOLD TO CHECK-RAISE. Seda kõikide tänavate kohta.
                        Svenza ootan statte.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #297
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Svenza ootan statte.
                          Panen.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #298
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Player2 statsid.
                            EV joon
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Action
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Seis
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #299
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              +1

                              Kelle Estpätrik välja valis?
                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Svenjuuzha, kelle espatrick välja valis ja mis limiidil alustab????

                              Btw, tee väike motivaatorpromo enda mänguritele,ala kes näitab suurimat kasumit, parimat mängu, winratet vms, saab väikse lisa preema (€€€€).
                              Ma arvan et see võib su grinderite motti tõsta
                              Priit läheb Folgile pummeldama, peale seda tõmbame cashi grindi käima.

                              Comment

                              • neeme
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 540

                                #300
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                Krt nendest PT statsidest on nii raske midagi välja lugeda. :S
                                Teise mängija suurim probleem tundub olevat, et ta mängib lihtsalt vales toas HTHU'sid (rake is killing him).
                                56% ITM ja alla 0.5% ROI... ? umbkaudu 54% ITM starsis = 5,4% roi
                                Last edited by neeme; 18.07.12, 13:20.

                                Comment

                                Working...