Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #211
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    Tee mingi videoblog, kus näitad ruume, grindereid ja räägid lühidalt eelmistest päevadest/tulevikust/tulemustest.

    Kas ise grindid ka seal?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #212
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Tee mingi videoblog, kus näitad ruume, grindereid ja räägid lühidalt eelmistest päevadest/tulevikust/tulemustest.

      Kas ise grindid ka seal?
      +1

      Ei pea olemagi videoblog vaid miski kajastus kasvõi: üks päev Svenza pokkerikontoris. Mis kell alustatakse, lõunad, palju mängijaid, mis kell pausid, mis kell õhtale. Juurde pildi ja videomaterjal. Võin seda ise ka laiemalt kajastada. Oleks väga huvitav teada.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #213
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        +1

        Ei pea olemagi videoblog vaid miski kajastus kasvõi: üks päev Svenza pokkerikontoris. Mis kell alustatakse, lõunad, palju mängijaid, mis kell pausid, mis kell õhtale. Juurde pildi ja videomaterjal. Võin seda ise ka laiemalt kajastada. Oleks väga huvitav teada.
        This, hea reklaam.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          Alguses oleks selline ühe päeva post hea küll. Kui asjad oled tööle saanud ja tead, et tasub ära ning ei pane uksi lukku siis isegi daily-weekly moodi blogi. Kes-kuhu jõudnud on, saavutused, kes lasi üle, kes lõi klaveri pooleks. Oleksin daily reader for sure.

          Hiljem edasi arendades saaksid teha pokkeri konverentse. See oli endalgi plaanis aga enam ei ole Playamakersit seal tornmajades aga mõte oli, et 4-5 tunnine konverents, kus pokkeripro (toonane plaan oli türnüffel) räägib 4 tundi pokkerist, vastab küsimustele jne. Osalejatele loomulikult osalemistasu.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #215
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            A kui videot teed, siis ikka midagi sarnast http://www.youtube.com/watch?v=kCq3_fmb0y8 :D

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #216
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              keegi pole julgenud dislike panna videole:D

              Comment

              • Trapface
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 197

                #217
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                Polegi midagi dislike'da, puhas kuld!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #219
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    Suht sitt veebikaamera Svenzal :)

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #220
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      http://www.pokkeriprod.com/2012/07/0...kontor-tartus/

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Cool kohe näha mehed tõsiselt asja kallal ja kaamerasse ei lehvita :D

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #221
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        svenza hotmaili aadress seal video ülaservas näha kõigile. aga võibla see polegi suur saladus ja ma olin ainuke kes seda veel ei teadnud.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #222
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          Tõsiselt tilti ajavad need kirjad seal alguses. Miks nad nii aeglaselt peavad jooksma :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #223
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Tõsiselt tilti ajavad need kirjad seal alguses. Miks nad nii aeglaselt peavad jooksma :D
                            Sest ma ei viitsinud kiiremaks panna ja nii head lugu ei taha lühemaks lõigata :)

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #224
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Suht sitt veebikaamera Svenzal :)
                              Ega see ei olegi porri jaoks mõeldud :D


                              Rankal on sitt lindistus vbl :D

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #225
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                Nüüd jääb Tallinna inimestel loota ,et Ranka avab oma pokker office TLN :D

                                Comment

                                Working...