Stake/Tööpakkumine Tartus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #271
    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

    Tähelepanu! Achtung! Attention! Atención!

    Eripakkumine! Hakkame kontoris ka cashi õpetama. Coachiks on kõigile teada-tuntud pokkerihai Priit "ESTpatrick" Türner, kes laiemat tutvustust eriti ei vaja. Esialgu võtaks 1-2 õpilast prooviks. Mänguformaadiks saab olema NL 25.
    Palume saata oma pokkeri CV koos lühikirjeldusega endast PM-iga. Kandidaadilt eeldame elementaarset mänguoskust ja teatud kogemust. Graafikud, aliased erinevatel saitidel ja väike iseloomustus miks me peaksime valima just sinu. Lõpliku valiku teeb ESTpatrick.
    Kui on soov saada heaks pokkerimängijaks, siis praegu on selleks elu võimalus. Kasutage juhust! Eestis on vähe inimesi kes cashi biidivad ja oleks nõus oma teadmisi jagama.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #272
      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

      5 küsimust millele kandidaadid peaksid vastama:

      Mängija ülevaade.

      1. Miks otsite coachimist?

      2. Mis limiite ja pokkerisaite on varem mängitud ja millise eduga?

      3. Mitmel laual toimus enamasti mängimine ja milline arv laudasid tundub kõige mugavam ja miks? Laudade arvu vähendamise ja suurendamise mõjud?

      4. Millised on ambitsioonid ja kui palju aega oleks selleks nõus kulutama?

      5. Millised on soovid ja nõudmised minule ("ESTpatrick")?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #273
        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

        wow. väga impressive. tubli töö svenza!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #274
          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

          Kas Priit pesitseb nüüd Tartus või toimub kaugõpe?

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #275
            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

            Priidu saamine coachiks on tubli töö

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #276
              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Kas Priit pesitseb nüüd Tartus või toimub kaugõpe?
              Tartus elab hetkel jah, tuleb ise kohale.

              Comment

              • Ski
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 97

                #277
                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                Tahan tulla näiteks päevaks kontorisse cashi mängima/õppima tulla, oma arvuti ja bankrolliga. Palju selline üritus sullib?

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #278
                  Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                  Niisama mängimine on 5€ päev. Aga kui tahad cashi coachingut, siis pead Priiduga rääkima. Ma ei tea palju ta küsib tunni eest, orienteeruv summa peaks 25€-75€/h olema.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #279
                    Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                    väga kõva asi, juba coachimise pärast peaks proovima stake saada, olgugi et omal roll olemas

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #280
                      Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                      tundub väga lahe üritus, kahju ainult et Tartus ei ela.

                      millal muidu Erit coachi andma tuleb? loomulikult oma repertuaari kohaselt.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #281
                        Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                        Tahaks teada, mis süsteem Svenzal mängijate kontodega on? Kas iga hobune mängib enda kontoga, mille parooli teab vaid tema ise ning teie annate rolli või kontoril on oma kontod pokkeritubades, millel roll juba peal ja mida hobused kasutavad. Kui esimene variant, siis võivad ju vabalt ikkagi üle laskmised/tiltamised kontoriväliselt toimuda.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #282
                          Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                          Krdi kahju, et hetkel töö olemas.. Muidu tuleks ka õpilaseks just cashi osas. Elan Tartus ka ja kõik jutud sobiks väga hästi.. fuck :D

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #283
                            Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                            Kuni reedeni saate oma CV-d saata. Järgmiseks nädalaks loodame valiku teha.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #284
                              Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Krdi kahju, et hetkel töö olemas.. Muidu tuleks ka õpilaseks just cashi osas. Elan Tartus ka ja kõik jutud sobiks väga hästi.. fuck :D
                              Täpselt sama jama siin...

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #285
                                Re: Stake/Tööpakkumine Tartus

                                Kuidas kulgenud? Updates/graphs?

                                Comment

                                Working...