MTT-d steik OOs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #61
    Re: MTT-d steik OOs

    Kas pokerprolabs ei arvuta rebuysi sisse? Ilus hit taaskord, palju nüüd kasum on?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #62
      Re: MTT-d steik OOs

      Minuarust ükski sait ei arvuta neid sisse.
      Tihti neid stake teemasid vaadates ka graafik ei pruugi kattuda reaalse kasumiga kui mängitakse MTTsid siis tavaliselt seal tihti ikka rebuy turniirid ka sees.
      Näiteks sharkscope näitas mul jaanuaris, et olen 100$ plussis kuigi reaalsuses olin 500$ miinuses. Ja ma mängisin up to 3.30$+R seega see 600$ vahe ikka üpris üpris suur.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #63
        Re: MTT-d steik OOs

        teed ikka meeletult rebuysi siis.
        saidid panevad mängijate keskmise rebuyde arvu turniiril, seega regularidel jah näitab tihtipeale valesti, kuna fishid ostavad ühekordselt sisse ja quitivad lol.

        edit: mängisin ka kunagi nii, et sitaks rebuysi läks. viimasel ajal läheb mitu x vähem neid.
        Last edited by KristjanLaas; 18.02.12, 10:58.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #64
          Re: MTT-d steik OOs

          Enda arust pole palju küll teinud ja 3R turniirid mida mängisin ei olnud turbod ka. Maksimum 1-2 rebuyd tegin alati+add on muidugi, umbes ei laristanud kunagi.

          Comment

          • VVahter
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 66

            #65
            Re: MTT-d steik OOs

            kasum on 1400 daala praegu. kohe alustan tänase päevaga. väike ettepanek ka, et lisaksin oma turnadele ühe 22 daalase turniiri, mis on veidi deepstäkim alguses ja lisaks on selle algusaeg mõistlik. mida investorid arvavad?

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #66
              Re: MTT-d steik OOs

              why not, go

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #67
                Re: MTT-d steik OOs

                Minu poolest ok.

                Comment

                • Razzbock
                  Räme Fish
                  • Aug 2010
                  • 20

                  #68
                  Re: MTT-d steik OOs

                  Sobib.

                  Comment

                  • VVahter
                    Julm Donk
                    • Oct 2010
                    • 66

                    #69
                    Re: MTT-d steik OOs

                    Esimesel katsetusel 22sel FT buublisse pmst.. 11ndaks.. PFSS bvb 11bb JT shovesin samuti 11 bb vastu ja sain KJ calli. Results oriented olles tagantjärgi ikka mõtlen kui hea see AI push oli, aga samas ei oleks meeldinud mulle seal spotis ka foldida, sest üldiselt pole ma selliselt käelt calle saanud sellises faasis (ehk enda kogemuse järgi enamused korrad folditakse KJ,QJ ja mõned korrad ka kindlasti AJ(väga harva), AT). Mida inimesed arvavad? Veidi liiga itchytriggerfinger? Täna teen vigadeparanduse :D

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #70
                      Re: MTT-d steik OOs

                      Mis avg stack oli ja palju bb stack oli?
                      Ülepldiselt wp imo.

                      Comment

                      • VVahter
                        Julm Donk
                        • Oct 2010
                        • 66

                        #71
                        Re: MTT-d steik OOs

                        Avg stäkk ca veidi alla 30bb. BB-l oli nagu mullgi 11bb-d

                        Comment

                        • VVahter
                          Julm Donk
                          • Oct 2010
                          • 66

                          #72
                          Re: MTT-d steik OOs

                          Veelkord üks ettepanek. Täna OO-s EMV ME satikas 45 daalane. Kas investorid lubavad mul seda mängida? Pääsme lunastamisel ja cashimisel ikka 50/50

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #73
                            Re: MTT-d steik OOs

                            See läheb juba liiga suureks imo võib ju 45 olla küll, kuid siiski suur ports ja satikate mängimiseks peaks ikka siht turniiri bankroll ka PÕMST olemas olemas. Mina ei ole poolt. Pole mõtet veel suureks minna rahulikult grindi jne. Live staket võid foorumis eraldi küsida :)

                            Comment

                            • VVahter
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 66

                              #74
                              Re: MTT-d steik OOs

                              Veebruari möödus lennates, stake kasumis 1565 daala. Ei ole olnud õnne viimased päevad FT-des. Nüüd on mu küsimus stakejatele, et mis edasi? Ma olen nõus kõigega: (teeb lõpparve, mängin nädalalõpuni siis lõpparve, mängin kuu lõpuni) . Pange siis palun igaüks oma soov kirja ja siis saab midagi otsustada.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #75
                                Re: MTT-d steik OOs

                                Mängi kaua tahad ja ise otsustad, kui lõpetada tahad :P.

                                Comment

                                Working...