MTT-d steik OOs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #31
    Re: MTT-d steik OOs

    Mida rohkem, seda uhkem JA huvitavam .

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #32
      Re: MTT-d steik OOs

      Minu poolest võiksid vähemalt kord nädalas teada anda.Samas mida rohkem infot seda parem.Edu!

      Comment

      • Razzbock
        Räme Fish
        • Aug 2010
        • 20

        #33
        Re: MTT-d steik OOs

        Nõustun eelkõnelejatega, mida rohkem seda uhkem.

        Comment

        • sanderest
          Räme Fish
          • Dec 2011
          • 10

          #34
          Re: MTT-d steik OOs

          kord nädalas vabas vormis sobiks küll aruandlus

          Comment

          • SimbaM
            FPP Pro
            • Oct 2010
            • 237

            #35
            Re: MTT-d steik OOs

            Mis meil seisud on?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #36
              Re: MTT-d steik OOs

              w00t

              01/04/2012 $2,500 GP Freezeout $10.00+$1.00 1/298 $609.41

              Comment

              • VVahter
                Julm Donk
                • Oct 2010
                • 66

                #37
                Re: MTT-d steik OOs

                Väike kokkuvõte siis: hetkel stake kasumis ~500 daala. Ülalmainitud turnavõit vastab tõele :D. Tundub, et olen hakanud variatsiooni
                ilusamat poolt nägema. Eile öösel(täna varahommikul) oli veel sarnane võit tulemas. Kogustäkk turnal oli 450K mul oli 300K kui 6 oli alles. 6handed turna oli ka. Väga softid vastased, isegi OO kohta selliseid ei leidu palju ja kõik langesid samale turnale :D. Tegin võibolla 1-2 liiga agresiivset otsust ja suutsin 3ndana lõpetada. FFS. Ei saa siiamaani aru kuidas :D. Aga mis seal ikka, ei ole pikalt tiltaja tüüp. Praegu alustan uuesti. Sain satikalt 110$ turkale(loodan, et investorid ei pahanda, et satikat mängisin. Varasemast tean, et neid satikaid kerge biitida) Ilmselt tänane öö jääb viimaseks suuremaks grindiks ennem ülejärgmist nädalat.

                Comment

                • SimbaM
                  FPP Pro
                  • Oct 2010
                  • 237

                  #38
                  Re: MTT-d steik OOs

                  Tulevane NV hakkad jälle toksima?

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #39
                    Re: MTT-d steik OOs

                    Ahjaa, mis toimub siin üldse. Viimane post staketavalt 11 päeva tagasi või see oligi see mõeldud pikem paus?

                    GL :)

                    Comment

                    • Chevy
                      FPP Pro
                      • Mar 2009
                      • 208

                      #40
                      Re: MTT-d steik OOs

                      eksamisess vms, vist hakkab vaikselt läbi saama

                      Comment

                      • SimbaM
                        FPP Pro
                        • Oct 2010
                        • 237

                        #41
                        Re: MTT-d steik OOs

                        Siiamaani pole nagu midagi vend mänginud. Võiks ju vaikselt uuesti peale hakata?

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #42
                          Re: MTT-d steik OOs

                          Keegi tema tuttavatest võiks talle märku anda või ta ise võiks lihtsalt öelda siin teemas, et kõik korras.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: MTT-d steik OOs

                            kirjasin talle MSNi

                            Comment

                            • VVahter
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 66

                              #44
                              Re: MTT-d steik OOs

                              Vabandan, et ei ole jõudnud siia tagasisidet andma. Õigemini pole väga mänginud. Eile hakkasin siis uuesti pihta ja plaan on pea iga päev mängida nii suure volüümiga kui OOs võimalik. Täna tuli üks FT(4s koht) ja paar ITM veel. Enesetunne on hea ja tundub, et vahepealne pokkerist eemal olek on hästi mõjunud. Igaljuhul isu ja tahtmine kasumit teenida on kõrge. Loodame, et see ka reaalseks papüüriks realiseerub :D . Ma ei tea paljud stakejad igapäevaselt aega OOS veedavad ja kas oleks üldse huvi reilimise vastu vms, kui ma kuskil deep. Igaljuhul teen ettepaneku, et kui on huvilisi, siis võin siia postitada kui FT tulekul või käsil. See muudaks mu harjumust siia postitada tihedamaks ja lihtsamaks, kui kord nädalas ülevaate andmine. :)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: MTT-d steik OOs

                                Lihtsalt ütlen aga paljudes teemades staketavad ei anna eriti tagasisidet. Tuuakse põhjuseks igasugu asju aga minuarvates on see juba reeglite rikkumine. Võiks ikka investorid kursis hoida, kuidas nende hobustel läheb. Kui ei mängi nüüd mõnda aega, siis võiks kasvõi seda öelda.
                                Aega pole, pole ju vabandus. max 5 min leida paari päeva jooksul. Ei usu, et see väga raske on.
                                Aga ära paneks paha mu juttu :D Lihtsalt soovitus.

                                Edu laudades :).

                                Comment

                                Working...