MTT-d steik OOs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #46
    Re: MTT-d steik OOs

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Aga ära paneks paha mu juttu :D Lihtsalt soovitus.
    Nii võib juhtuda, kui leida 5 mintsa aega pärast klubi/pubi tuuri :D

    Comment

    • SimbaM
      FPP Pro
      • Oct 2010
      • 237

      #47
      Re: MTT-d steik OOs

      Ta kirjutas, et ta 2 nädalat eemal veits, lihtsalt venis veits pikemaks.

      Comment

      • mait47
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 192

        #48
        Re: MTT-d steik OOs

        01/26/2012 $3,500 GP Turbo R/A $5.00+$0.50 4/273 $341.70

        peab tulema:)

        Comment

        • SimbaM
          FPP Pro
          • Oct 2010
          • 237

          #49
          Re: MTT-d steik OOs

          Pokerprolabs-i graph on megailus, palju stake kokku plussis on hetkel?

          Comment

          • sanderest
            Räme Fish
            • Dec 2011
            • 10

            #50
            Re: MTT-d steik OOs

            Jaanuari lõpp käes, mis seisud on ja mis edasi saab?

            Comment

            • VVahter
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 66

              #51
              Re: MTT-d steik OOs

              Tere :) Seis selline, et kasum pendeldab praegu +700 ringis ülesalla. Ei ole suutnud nagu sealt edasi murda väga. Nagu ka üleval mainitud siis taaskord 4s koht. Ei ole meeldiv, aga hoiab veepeal vähemalt. Edasistest plaanidest nii palju, et ise sooviksin kidnlasti veel ühe kuu mängida. Aga investorid otsustage kollektiivselt!

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #52
                Re: MTT-d steik OOs

                play play

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #53
                  Re: MTT-d steik OOs

                  Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                  play play
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #54
                    Re: MTT-d steik OOs

                    Minu poolest anna minna.Edu!

                    Comment

                    • SimbaM
                      FPP Pro
                      • Oct 2010
                      • 237

                      #55
                      Re: MTT-d steik OOs

                      Mängi

                      Comment

                      • Razzbock
                        Räme Fish
                        • Aug 2010
                        • 20

                        #56
                        Re: MTT-d steik OOs

                        Uha edasi jah.

                        Comment

                        • sanderest
                          Räme Fish
                          • Dec 2011
                          • 10

                          #57
                          Re: MTT-d steik OOs

                          edasi

                          Comment

                          • VVahter
                            Julm Donk
                            • Oct 2010
                            • 66

                            #58
                            Re: MTT-d steik OOs

                            Väike vaheraport: midagi head raporteerida pole! nühin edasi. Tõenäosus heateri peale sattuda kasvab iga turniiriga :D . Olge mõnusad!

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #59
                              Re: MTT-d steik OOs

                              Edu!

                              Comment

                              • VVahter
                                Julm Donk
                                • Oct 2010
                                • 66

                                #60
                                Re: MTT-d steik OOs

                                Nii..nädal möödas taaskord. Eelmine nädal läks nagu eelnevad paar nädalat - nje rõba nje mjasa. Mõned üksikud rahadesse tulekud olid ja ka üks FT, kust langesin kiirelt. Eile läks juba paremini. Ööotsa mängimine päädis 1., 3. ja 5. kohaga + veel mõned cashimised. Potensiaalselt suurima summa oleks võinud võita sealt, kus 3. jäin. Viimane käsi JJ vs K9 75% turnachippide peale ei pidanud ja veidi mõru maik jäi suhu. Igaljuhul on hea august (pessimism viimased nädalad aina kasvas, lihtsalt ei tulnud tulemusi.) väljas olla. Loodan selle momentumi pealt head minekut jätkata. Kasum hetkel 1250$.
                                PS. Happy Champions League Day everyone!! :D

                                Comment

                                Working...