MTT-d steik OOs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VVahter
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 66

    #1

    MTT-d steik OOs

    Tere!
    Otsin stake, kuna olen sel sügisel otsustanud rohkem aega pöörata õppimisele ja vähem pokkerile. Bankroll on selle tegevuse juures saanud kahjuks kõvasti kannatada. Seega otsin võimalusi taaskord jalgu alla saada ning edaspidises parem harmoonia õppimise ja pokkerimängu vahel leida. Pokkerit olen mänginud ca 4-5 aastat. Tõsisemalt MTTdega hakkasin tegelema 2010. aasta kevadel, kui suutsin ennast OOs üles töötada. Seda tuba küll paljud kiruvad, kuid reaalselt on seal võimalik kehva taseme tõttu MTTdega ilusti väikest viisi rolli kokku ajada. Seepärast küsin steiki just sinna. Samas võib ka investori nõusolekul ja initsatiivil mujal toas mängida. Siin väljavõte pokerprolabsist, kuna sharckscope hindab iPokerist tulnud infot tihti valesti. Kindlasti võib ka prolabs eksida!
    Mängin kasutaja VVahter all



    Plaan järgmine
    Investorid tagavad 1500$ rolli
    vajadusel võib jagada kümneks osakuks 150$ tk
    Mängida plaanis 1-10$ freezoute 3-5$ rebuysi (ei taha öelda et MAX 1r1a, sest tihti kasumlik ikka teha 3rebuyd peale suckoute, kui lasta ennast turniirist välja samal ajal scared money mängides. Aga kinnitan, et lolliks ma ennast ei rebuyta)
    Kui peaks olema katastroofiline algus (ptui-ptui-ptui) saab investoritega üle rääkida, mida edasi teha
    hea alguse puhul ülesliikumine kokkuleppel.
    kasumi jotus 50/50

    Volüümi osas nii palju, et ei saa garantiisi jagada, kuid 2-3 õhtut nädalas proovin teha nn. täispika töö"päeva" ja sinna juurde üksikutel õhtutel teatud turniirid, mis ei hakka sega magamisrutiini.
    Alates jõuludest saan kindlasti rohkem aega.

    Kestvus kuni algne roll kolmekordistatud või jaanuari lõpuni

    maksete jaoks pm maksta võimalik panka ja moneybookerisse

    __________________________________________________ ____________________________________

    1 osak broneeritud kasutaja Chevy poolt
    2 osakut broneeritud kasutaja viki poolt (rahad käes)
    3 osakut broneeritud kasutaja Madis Very poolt (rahad käes)
    1 osak broneeritud kasutaja SimbaM poolt (rahad käes)
    1 osak broneeritud kasutaja Razzbock poolt (rahad käes)
    2 osakut broneeritud kasutaja vennike (rahad käes)
    Steik väljamüüdud!

    kuna palju arveldamist tuleb meil siin euroriigis nagunii eurodega siis panen ka siia eraldi, et 1 osaku hinnaks määrasin 115 eurot. 115/150 ~= 0.76666(6), mis peaks enamvähem õige olema..aga ega see suurt vahet vist ei tekita. Kui saan rahad arvele kanda, saan täpselt öelda, mis summaga steik algab ja täpse koefitsendi, mida see OO seal pakub.
    Last edited by VVahter; 09.03.12, 12:10.
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: MTT-d steik OOs

    $1500 on nati palju. Sinu kirjeldatud turniiride jaoks on $1000 ka tegelt piisav roll. Aga eks sa ise tead, bankrollnit võibolla tahaks üldse min 500 sisseostu rolli :)

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: MTT-d steik OOs

      3-5$R-ide jaoks 1500 täiesti ok ju?

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #4
        Re: MTT-d steik OOs

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        3-5$R-ide jaoks 1500 täiesti ok ju?
        5R vist jah parem, kui 1,5k on.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: MTT-d steik OOs

          Broneerin ühe osaku ära.

          Comment

          • Chevy
            FPP Pro
            • Mar 2009
            • 208

            #6
            Re: MTT-d steik OOs

            hea meelega võtaks kõik, aga hetkel pean 1 osakuga piirduma:)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: MTT-d steik OOs

              bump!

              tegemist peaks olema suht usaldusväärse inimesega (kuulub olympic team elitesse). Ise tean teda juba aastaid (elab minu lähedal + meil ühine tutvusringkond)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: MTT-d steik OOs

                ise ei kavatse steigist osa võtta, sest mlle ei meeldi mtt-dele inimesi steikida, liiga palju variatsiooni

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #9
                  Re: MTT-d steik OOs

                  broneerin ühe osaku.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: MTT-d steik OOs

                    Tundub +ev stake.. Krt, oleks vabaraha võtaks ka osaku või kaks..

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #11
                      Re: MTT-d steik OOs

                      OT veidi, aga kas OO-s low (1-10$) turnade hulgas suurema, kui 1500 stäkiga turnasid ka on?

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #12
                        Re: MTT-d steik OOs

                        On see pakkumine elus üldse veel ?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: MTT-d steik OOs

                          imo peaks olema...

                          Comment

                          • VVahter
                            Julm Donk
                            • Oct 2010
                            • 66

                            #14
                            Re: MTT-d steik OOs

                            Pakkumine veel elus!!!

                            Comment

                            • VVahter
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 66

                              #15
                              Re: MTT-d steik OOs

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              OT veidi, aga kas OO-s low (1-10$) turnade hulgas suurema, kui 1500 stäkiga turnasid ka on?
                              ei tohiks olla

                              Comment

                              Working...