Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #166
    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vait olema pigem kui mingi 3as isik kes pole asjaga seotudki.
    Stakejal/steikitaval/modedel ja adminnidel ja inimestel kellega on varem diil olnud või muud tegemist võiks aint sõna võtta taolistes teemades.
    Väga kohatu kui mingi 3as isik hakkab tõmblema.
    Stakeja ju tegi otsa lahti kui ise võttis sõna siin, küsis mida teha kui selline seis tekkis. Seega kolmandate inimeste sõnavõtmine siin teemas on imho täiesti ok, pole mõtet olla pühalikum kui paavst ise.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #167
      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

      Okay,peace.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #168
        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Vait olema pigem kui mingi 3as isik kes pole asjaga seotudki.
        Stakejal/steikitaval/modedel ja adminnidel ja inimestel kellega on varem diil olnud või muud tegemist võiks aint sõna võtta taolistes teemades.
        Väga kohatu kui mingi 3as isik hakkab tõmblema.
        Sa vist selline mees, et kui kellelgi rahakott sinu nähes tuuri pannakse siis hoiad ka moka maas.
        Mis see teiste asi on.Las varas-ohver-politsei tegeleb sellega.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #169
          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

          diilide alafoorum on parim PP.comis.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #170
            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

            Pakuks välja sellise lahenduse:

            Kui on siin foorumis kokkuleppele jõutud, et inimene on pettur, lendaks see inff kohe insta välja suurematele tubadele ja Olympsile, et teha petturil võimatuks edaspidi mängida. Pokkeritoas külmutataks ta account ja oleks mingit pidi võimalik seal olevast rahast võlausaldajatele tagasi maksta. Ma ei tea sellise süsteemi legaalsesse võimalikkusesse, aga kui võimalik pettur teab, et ta enam pärast seda kusagil mõistlikus kohas mängida ei saa, vähemalt oma nimega, siis see tõrjuks petturikandidaate kindlasti. Nt tuneunesi variant, et tüüp süüdimatult edasi mängib, oleks välistatud.

            Comment

            • tobi
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 149

              #171
              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Pakuks välja sellise lahenduse:

              Kui on siin foorumis kokkuleppele jõutud, et inimene on pettur, lendaks see inff kohe insta välja suurematele tubadele ja Olympsile, et teha petturil võimatuks edaspidi mängida. Pokkeritoas külmutataks ta account ja oleks mingit pidi võimalik seal olevast rahast võlausaldajatele tagasi maksta. Ma ei tea sellise süsteemi legaalsesse võimalikkusesse, aga kui võimalik pettur teab, et ta enam pärast seda kusagil mõistlikus kohas mängida ei saa, vähemalt oma nimega, siis see tõrjuks petturikandidaate kindlasti. Nt tuneunesi variant, et tüüp süüdimatult edasi mängib, oleks välistatud.
              Täiesti absurdne ja teostamatu idee, kui natukenegi mõelda. Kes üldse on pettur - see, kes rikub diili reegleid ja ei maksa õigel ajal tagasi? Sellised juhtumid on põhilised ju. Sellise info saatmine nt FT-i ja soov, et külmutatakse nö petturi account võetakse ilmselt kahjurõõmsa naeru saatel vastu ja saadetakse läbi lillede sind sooja kohta. Kui pettur jääb võlgu, siis see ikkagi petturi ja stakeja omavaheline asi ja mitte keegi kolmas isik ei hakka selle pärast muretsema, pole vähimatki õigust seda teha. "Pettur" ju ei riku stakemisega ühtegi kirjutatud reeglit. Kui oleks selge, et isik algusest peale pahatahtlikult pettis dealiga raha endale, siis oleks juba teine jutt, kuid selliseid juhtumeid vist väga vähe, kuna sellistele normaalne inimene staket ju ei anna.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #172
                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                Foorumil on plaanis teha stakemisblankett. Kui sinna peale panna tingimuseks, et lepingu mistahes rikkumise korral on rikkuja süüdi pettuses ja tema isikuandmed avaldatakse pokkeritubadele, siis vast ei oleks see nii võimatu? Niimoodi peaks olema võimalik teha see küll üldreegliks.

                Obv ma legaalset poolt ei tea ja võimalik, et ajan lihtsalt jura.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #173
                  Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                  Lukku mõneks ajaks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                    Teema taas avatud.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #175
                      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                      Ranka tegi teema lahti korra, :)

                      Rahad saavad makstud 24h jooksul!

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #176
                        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                        Makstud!

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #177
                          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                          sain 100 $ kätte .

                          cheers

                          Comment

                          • sawcrish
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 166

                            #178
                            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                            Nice Job Ingu
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...!-Stars-olemas
                            Viimane post lingil-

                            Annan sulle stake-i , sa eirad reegleid ja nyyd maksad stake raha ala valikuliselt tagasi.
                            Noja see oli veel eriti pro käitumine sinu poolt et msn-s räägid ala ma saan täna 100$ tagasi ja siis vabandad, et rääkisid vale inimesega, nagu mida=????
                            Respect mees !!!!!
                            EDu sulle!!
                            Last edited by sawcrish; 06.01.11, 20:20.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #179
                              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                              Algselt postitas ingu Vaata postitust
                              Char, ma saatsin ära selle emaili
                              Ban või mitte, ma lahkun foorumist nagunii.
                              Loodetavasti tõmbad nüüd udu ja ei ilmu siia uue kontoga petis !

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #180
                                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                                Loodetavasti tõmbad nüüd udu ja ei ilmu siia uue kontoga petis !
                                Ennem maksku võlad ära!

                                Comment

                                Working...