Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #106
    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

    mhh.. ei olegi selle peale tulnud et villanid saavad staketud raha chipdumbida sõbrale

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #107
      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

      Soovitaks samuti steikijal täpsemalt uurida, et mis juhtus. Suht toores on siuke variant, et mõne tuhande käega kaob 3k eeki musta auku.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #108
        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

        ärgem unustage et ta võitis samapalju sama kiirelt kh.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #109
          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

          asi kisub huvitavax, lol.
          Mlle tundub, et upswingi ajal mängis ta NL25? Sama tegi ta downswingi ajal ning siis suundus kuhugi NL5-te....

          Char, oli teil selline kokkulepe?
          Kus ta mängib/mängis, FTPs?

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #110
            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

            See pole elu sees 100% ulatuses ainult NL5 graafik. Muidu oleks pidanud korduvalt ~1000bb potid liikuma, mis pole ju eriti reaalne.

            EDIT: ok, NL10 deep lauad oleks mõeldav.
            Last edited by low-flow; 08.12.10, 01:19.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #111
              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

              Võtsin temalt ajutiselt bani maha, öelge keegi talle, las tuleb ja seletab.

              Mainiksin ka ära, et HM-st on võimalik käsi kustutada. Kuna see graafik NL5 kohta normaalne pole, siis mina Chari kingades nõuaksin ingult FTP-st saadud maili forwardimist, mis sisaldab kõiki diili perioodil mängituid HH-eid. Võõra rahaga on cashoutide tegemine ka muidugi alati hea idee. Kui ta kiiremas korras seda korda ei aja, siis ma nõuaksin temalt tervet $200-t tagasi.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #112
                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                saatsin talle msnis lingi

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #113
                  Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                  Ma söön video kaamera ees oma mütsi ära ja laen salvestatud klipi siia ülesse, kui härra Mendivihkaja on selle kukkumise NL5-s läbi elanud. Mina nõuaks nüüd kogu raha täiega tagasi, kuna perse on lohku tõmmatud stakejal.

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #114
                    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                    uskumatu :O

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #115
                      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust
                      Kui peaksin mängima 50k käe jooksul [stake suurus] midagi muud kui NL5, loovutan oma keti, kella ja riided ja küsin peksa :)

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      vahepeal on teinud 2 turnal, milleks ma luba pole andnud

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #116
                        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                        Kett, kell ja peks käis esimese stake kohta mis kuumakokaga oli. Aga peksa võiks nüüdki küsida kui ikka nii m*nn on.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #117
                          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                          Algselt postitas ingu Vaata postitust

                          VAAATA POSTITUST 85. SEALT HAKKAB UUE STAKE KÜSIMINE!
                          Muidugi see viimane graph on lihtsalt ulme, imo peaks vähemalt osa seal olema NL25. NL10-s saab vist ainult pideva openshovemisega 3k käega 260$+ kaotada.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #118
                            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                            tipust esimene suur kukkumine näitab juba 30$+ taalase stacki kaotamist juba!!

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #119
                              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                              ta mängis FTPs muidu. PTR pole mängu näha, sest pokertableratings streikis mingi aeg.
                              ja ma steikisin teda nl10 200$ ja vahepeal pidi käima nl5s kui 150$ peale langeb.

                              msn logi:

                              Algselt postitas ingu
                              Vahel oli peaaegu 400 taala koos mõtlesin sinuga arutada NL25 shottidest, näiteks 2 BI stopplossiga.
                              olin nõus sellega, kui tal on 400$ koos, siis võib minna proovida nl25, 2 BI stoplossiga, aga mai tea, kas ta läks nüüd niisama ja lasi kõik raha auku

                              mängis võidu maha ja mis alles jäi, sellega tegi cashouti vist

                              Kokkuvõttes, ma arvan, et oleks aus, kui ingu tagastaks mulle kogu steigi summa, sest mängis tihti omal käel ilma minu käest nõusolekut saamata.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #120
                                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                                uskumatu et ära ei lõpe siuksed jamad juba

                                Comment

                                Working...