Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #91
    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT [ KÜSIN UUESTI ABI ]

    cheers ja GL

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #92
      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Lõpetasime diili ära.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Palju rakebacki selle kätearvuga tuli ?

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #93
        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Palju rakebacki selle kätearvuga tuli ?
        Ma ei saa sulle seda öelda, sest mul oli first depo boonus ka tegemata ja siis tuli rakeback vapsee väike.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #94
          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

          olgu nii, gl!

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #95
            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

            no kuidas sul läheb? ma pole sind mõned päevad msnis näinud ja PTR ei funka eriti

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #96
              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

              kirjuta talle msni. Ta oli tihtipeale msnis offline, kuid reaalselt arvutitaga :)

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #97
                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                Char`iga ühendust võetud, mis edasi saab, mõtleme.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #98
                  Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                  Igaks juhuks - viisakas oleks sul HH starsist tellida ja puuduolevad $40 ka sisse importida. Ei jääks halba muljet. Kerge vaev.

                  P.S.Tõsiselt mõtlen, ei tee nalja ega lõõbi. Puuduolev summa pole suur, aga buyinides soliidne, seetõttu.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                    Char anna teada kas said oma rahad kätte v mitte.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #100
                      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Char anna teada kas said oma rahad kätte v mitte.
                      ei ma andsin talle veel võimaluse ja lasen tal allesjäävaga mängida, et ta arvas, et kui tal "bad run" ei jätku, sis suudab tagasi teha

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #101
                        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                        ma ei tea mis nüüd teha :

                        Tegin steigi kandsin 200 $ üle.

                        viimane graafik:



                        Kood:
                        201329416  28-Nov-10  23:28 	 NL Holdem   	$5	2/2	-$5.25
                        199323750  21-Nov-10  05:04 	 NL Holdem   	$5	991/1499	-$6
                        vahepeal on teinud 2 turnal, milleks ma luba pole andnud

                        nüüd räägib, et cashout teinud minu rahaga ning tema ootab mingit rakebacki, et mulle maksta


                        lõpetamise diili ära
                        Seega ootan 94$ saamist.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #102
                          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                          Mingi 2k käe jooksul kaotada nl5's 40 buyini on suht solid.

                          Steigitava poolt kahtlane minu arust cashout teha võõra rahaga, olgugi et rb tulemas. Võiks ju luba küsida selleks vms.

                          // Küsi hand historyt? Prolly lükkas mingi J5o'ga pre nuppe jms.
                          Last edited by fyte; 08.12.10, 00:05.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #103
                            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                            what the fuck, lol....mis mõttes ta nii palju paari kilo käega kaotas :O

                            edit: kuule, mis saidil ta mängis? vaatasin praegu PTRi...seal kyll selliseid kaotusi pole..

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #104
                              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                              HU äkki?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #105
                                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                                Kui mina teda eelmine kord steikisin, siis ta tegi uusi NL5 (deep) laudu, kuhu ostis ta 10$ sisse. Seal ta hävis toorelt, lõpuks openshoves isegi ühe korra.
                                Soovitan sul uurida, mis toimub!


                                Maybe chipdumping vms?

                                Comment

                                Working...