Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS
No ma olen 13/11 stiili mängija. Mis veel huvitab?
Jäi cocaca jutt 47k käe juures, et lasen edasi kui 50k täis.
Hetkeseis selline.

Mingit kindlat kokkulepet ei teinud kaua veel coca rahaga mängin.
Täna mänginud koguaeg ca 15 lauda korraga alates õhtu 10st kuni praeguseni (05.00 hommik) fishe on täna metsikult!
Algselt postitas rohelinekonn
Vaata postitust
Jäi cocaca jutt 47k käe juures, et lasen edasi kui 50k täis.
Hetkeseis selline.
Mingit kindlat kokkulepet ei teinud kaua veel coca rahaga mängin.
Täna mänginud koguaeg ca 15 lauda korraga alates õhtu 10st kuni praeguseni (05.00 hommik) fishe on täna metsikult!

TC
Comment