BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Collapse
X
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
No offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Ma arvan, et siukses olukorras kus keegi on nii pikalt suure summa võlgu sa ei mõtle väga intresside peale vaid pigem, et enda raha saaks tagasi. Intressid natuke teisejärguline aga siiski tähtis.Algselt postitas Dnbftw Vaata postitustNo offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D
Kuidas kellegile muidugi.
Atleast ütleme midagi tarka ( ? ), mitte ei ürita nii igavalt ära panna.Algselt postitas pastilaa Vaata postitusteelkõnelenud eksperdid on oma sõna öelnud.Last edited by VisaHing; 17.11.14, 17:03.
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Algselt postitas VisaHing Vaata postitustMa arvan, et siukses olukorras kus keegi on nii pikalt suure summa võlgu sa ei mõtle väga intresside peale vaid pigem, et enda raha saaks tagasi. Intressid natuke teisejärguline aga siiski tähtis.
Kuidas kellegile muidugi.ETV, T 20:05 Vabariigi kodanikudAlgselt postitas Dnbftw Vaata postitustNo offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D
Comment
-
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Kellel vaja tagasisidet anda BWGle siis http://sayat.me/Simmo
Ütleks nii, et sellised vennad lõpetavad pahatihti horisontaalselt kuskil karjääris. Aga ega muuks kõlbagi kui vundamendiks.Last edited by Dnbftw; 18.11.14, 10:55.
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
nice find. Krdi päris palju nutsu annab lühikese ajaga kokku krabada enne kui googlisse esimesed teemad sinu vastega tekivad.Algselt postitas ruhnukaru Vaata postitust
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
imo võiks 2k veel küsida et vaja investeerida , siis lebo makstaAlgselt postitas timz0333 Vaata postitustTundub, et overbetil on lootus oma raha tagasi saada kui paar diili veel õnnestub.
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Algselt postitas ruhnukaru Vaata postitustAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH LOLOLOLOLOLAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustnice find. Krdi päris palju nutsu annab lühikese ajaga kokku krabada enne kui googlisse esimesed teemad sinu vastega tekivad.
stay tuned for relevant skypechat
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Ma esiteks tahaks adresseerida claimi, et ma olen liigkasuvõtja. Tbh ma nõustun ise ka, et mingi 4,5k-4,6k vms võla pealt 6k küsida on suht insane ja SMS-laenu tüüpi, aga ma ei ole talle omalt poolt otseseid numbrilisi nõudmisi intresside suhtes kunagi esitanud, see 1,17x markup+ viivitamise tõttu lisandunud summad on kõik tema enda algatusel ja ma olen veel kaks korda edasistest viivistest keeldunud, kui me 6k numbrini jõudsime.
Seda kinnitab näiteks ka OP's punasega tekstilõik, kus BWG küsib umbes stiilis, et viimati jäi 6k, palju juurde peaks maksma, kui 3.oktoober maksetähtaja seame ja seda küsimust ma ignoreerisin täielikult, ehkki mul oli seal realistlik võimalus veel 200-300 juurde küsida. Veelgi, kui ta mulle 14. november helistas, siis pakkus ta samuti pealemaksmist, millest ma keeldusin ja ütlesin, et oleks selle 6k-ga kokku ka rahul.
Üks hetk oli, kui ma tahtsin omapoolset viivisenõuet esitada, aga siis jällegi BWG pakkus summa, mis oli way kõrgem, kui number, mille ma oleks välja pakkunud, aga ega ma sellest ei keeldunud. Tbh see võlg on mulle way rohkem probleeme/üleliigset stressi ka tekitanud, kui esmapilgul paistab, kuna ma üsna mitu korda lootsin, et ta shipib raha ära ja mul pole vaja eurositedelt cashoutima panna (vt. OP skypechat). Nimelt eurositedelt tuleb raha pikemalt kui Starsist ja tihtipeale ka feedega. Nii tekkiski olukordi, kus ma küsisin pooltelt skypes olevatelt pokkerimängijatelt 200$ moneyswappe nagu mingi busto degen scammer retard, et ala mobiiliarve ära maksta, kuna ma olin BWG shipitava rahaga arvestanud, mida ei tulnud.
Veits relevant skypechatti+ fun proloog, mida OP'sse ei viitsind panna ja üles otsida:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Simmo
[6.08.2014 14:54:19 | Edited 14:54:29] Simmo: Meil MU'ga seis $4311.45 eks?
[6.08.2014 14:54:38] Piir: ah mina ei tea
[6.08.2014 14:54:44] Piir: mina ei loe, mul suht pohhui
[6.08.2014 14:54:45] Simmo: :D
[6.08.2014 14:55:14] Piir: saada skrilli ikka kui saadad kunagi
[6.08.2014 14:55:55] Simmo: Eks ma lendasin bustorisse ära ka. Noh maksangi kas Skrilli või siis Westerni saadan sula sulle.
[6.08.2014 15:07:03] Simmo: Oled muidu õhuke partys või saad $800 veel teha?
Siis on $215+$350+$420+$2700+$800 = $4485 x 1.17 = $5247.5
Plaanin järgmine nädal ikka arveldada.
[6.08.2014 15:09:04] Piir: ok, teeme 800 veel
[6.08.2014 15:09:15] Simmo: Tavai (y)
[12.08.2014 18:34:48] Simmo: nah
[12.08.2014 18:34:49] Simmo: quittisin
[12.08.2014 18:39:58] Simmo: 5350 + 234 = $5584 Aga viska mulle $100 veel Skrilli? ja siis paneme lukku ära $5700. Tahan Omahat vähe lasta. Ei viitsi plo2 oma kuue daalase rolliga taguda ja partys hetkel ainult mingid reksid kes jooksevad nagu superuserid ei viitsi nendega madistada.
Partys $270 roll.
[12.08.2014 19:41:46] Piir: nope rohkem ei saa
[12.08.2014 19:49:43] Simmo: Jõudsin tagasi ka just.
[12.08.2014 19:49:45] Simmo: Alright.
[12.08.2014 19:51:44 | Edited 19:51:52] Simmo: Ma arvan kui ma oleks kõige esimese mänguna pokkeris näinud 2-7 siis poleks kunagi pisikut saanud. :)
[12.08.2014 19:57:45] Piir: anyways
[12.08.2014 19:57:54] Piir: kunaseks see raha shipped
[12.08.2014 20:03:40] Simmo: Järgmise nädala alguses shipin ära.
[12.08.2014 20:03:43] Simmo: nagu eile ütlesin
[12.08.2014 20:04:48] Simmo: Ehk reedel aga ma ei hakka seda lubama ei usu, et boss välja kannab hetkel.
[12.08.2014 20:05:05] Simmo: See nädal sis mõtlen.
[15.08.2014 17:10:29] Simmo: Kuule saad midagi Skrilli mulle visata? Pohhui kasvõi mingi $50 mind ajati just libahunditilti, et ma ei viitsi lohhidega seal 7 tundi enne EOD paugutada hetkel :D hundised vennad teevad hundiseimaid poste ja selle alusel clearitakse neid. Muidugi mingi võimalus jääb, et mul readid valed aga no ma ikka harjunud võtma wolfiseid vendi ja neid oksa pooma ****. :D
[15.08.2014 17:11:03] Piir: ei
[15.08.2014 17:11:07] Piir: ma flat broke
[15.08.2014 17:11:15] Piir: ma ootan su wiret üldse
[15.08.2014 17:11:16] Simmo: A ei noo siis muidug pole hullu :D
[15.08.2014 17:11:26] Simmo: Jep no järgmise nädala algul klaarime ära. :D
[20.08.2014 14:24:49] Piir: mis möllad
[20.08.2014 17:19:09] Piir: sup
[20.08.2014 17:19:13] Piir: vasta asap
[20.08.2014 17:39:55] Simmo: What's popping, mis ma siin möllan. Just jõudsin koju customs and trade administrationist, viimased kolm tundi sai jutustatud. Viidi kaks tsiklit hommikul vana office juurest minema.
[20.08.2014 17:40:43] Simmo: Meil oli kokku kaheksa, aga kolm on dzunglis, kolm müüsin maha ja ja 2 olid vana office juures ära pargitud aga me kunagi sehkeldasime nad ilma duty'ta riiki saime duty free nii öelda.
[20.08.2014 17:41:28] Simmo: Ja selle alusel polnud tegelt õigust müüa, siis nüüd viidi viimased kaks minema ja öeldi, et duty tuleb kõikide kaheksa peal ära maksta muidu lahti ei lasta. Taheti tegelt mingit kohtu keissi arendada, et ma maha müüsin need kolm ka aga saime sellega nad maha rahustatud. Peab vähe wheelie greasima :D
[20.08.2014 17:41:33] Simmo: Mis toimub
[20.08.2014 17:44:46] Piir: sto wheelie
[20.08.2014 17:45:02] Piir: raha pidid shippima selle nädala alguses
[20.08.2014 17:50:39] Piir: ära kirjuta novelli
[20.08.2014 17:50:41] Simmo: Jah aga ma pole kätte saanud veel, elan samamoodi viimase $100 peal. Rentki maksmata. Eks see nädal peaksin kätte saama, Aruanne mis ma nv lõpetasin olidki meie eelmise kuu teemad. Ja näiteks nüüd tean, et täpne summa mis ma saan on $11,200. Ega ma sind ära ei unustanud ära sellepärast muretse, pane $100 otsa et vähe viivitus on tekkinud.
Ja wheelie greasima ehk ratast õlitama. Tuleb osakonna juhatajale visata kerge bribe et kohtusse edasi ei arendaks, kuna probleem selles, et maks oli tsiklite pealt maksmata seega ei tohtinud neid seaduste alusel müüa aga nagu kolmandas maailam riigis käib pigistatakse silm kinni.
[20.08.2014 17:50:44] Piir: ma tahan poodi minna
[20.08.2014 17:50:46] Simmo: Pole novel.
[20.08.2014 17:50:46] Simmo: :D
[20.08.2014 17:51:07] Piir: sept 1?
[20.08.2014 17:51:28] Simmo: Selleks ajaks kindlalt makstud aga enne ikka tuleb.
[22.08.2014 16:25:25] Piir: kaugel wire on?
[22.08.2014 17:33:23] Simmo: Täna tehtud ei saa aga loodan, et Teisipäevaks on käes või noh mu esmaspäev ja saan ära saadetud. Ma tahtsin sulle öelda, et sa mu peale väga solvunud poleks, mulle pole kunagi meeldinud oma sõna peal tagasi minna ja endal vastikum hetkel, et nii läinud on aga saab varsti lahendatud ja saad maha rahunetud. Sellepärast ma neid sotte juurde olen palunud sul panna, et midagigi kergemaks teha. Sorri olin linnas just jõudsin koju.
[22.08.2014 17:33:36] Simmo: Elan ka hetkel õhu peal nii, et ära arva et suplen doltsides.
[22.08.2014 17:39:27] Simmo: tone readinud, et sa mu peal suht pahane hetkel kuna enam ei saada käsi ka kuidas fishe lüpsad aga noh ära ole Piir, kohe varsti on ära lahendatud saad sõbraks edasi pidada.
[25.08.2014 16:04:42] Piir: Kaugel wire on?
[25.08.2014 16:04:42] Piir: Mul siin läheb sisustusbudget lohki
[25.08.2014 20:33:32] Simmo: Ma lootsin, et saan täna kätte. Just tulin koosolekult ja filmi võtetelt. Ei ole veel arvel. Paari päeva jooksul tuleb üle ära vast. Mul hetkel ainult $120 arvel, sellest ei ole väga saata. Kui hakkab vähe rohkem venima, räägin isaga, et viskab ise üle. Üldiselt ei tahaks isa siia hakati sokutama vaid ise ära lahendada, seega loodan et saad hakkama veel veidi.
[26.08.2014 6:32:46] Simmo: Okei no ma mingi 12ne paiku saan teada kas on üle tulnud või ei ole see sinu 6 et annan teada siis.
[26.08.2014 6:33:05] Piir: ok, ma peaks telefonist sees olema siis
[27.08.2014 12:29:23] Piir: sup
[27.08.2014 17:27:49] Piir: Mis seis
[27.08.2014 21:27:35] Simmo: Üks tööpäev jälle seljataga, kuid seis on ikka suht nukker. Arve kohe tühi, üle pole, tahaks pokut ka juba taguda. Vaatan mis seis homme vastu vahib ja siis proovin papsiga rääkida, kui endal läänerindel muutusteta.
[27.08.2014 21:27:58] Piir: oddsid, et firma busto?
[27.08.2014 21:28:07] Simmo: lol firmas sitaks plekki :D
Comment
-
Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Aga nüüd lubatud skypechat legendaarsest äriplaanist:
[6.07.2014 18:50:59] Simmo: (y)
[6.07.2014 18:51:29] Simmo: ma üritan uut gambling client / site aretada
[6.07.2014 18:52:30] Piir: ohoh
[6.07.2014 18:52:39] Piir: simmopokker.net
[6.07.2014 18:52:52] Simmo: haha :D no põhimõtteliselt lobby tuleb nagu stars aga mäng ei ole pokker
[6.07.2014 18:53:04] Piir: must notsu?
[6.07.2014 18:53:15] Simmo: kui beeta valmis siis räägin lähemalt, a rääkisin isale ideest kutt ütles, et tavai teeme ära. Nii, et kulud pooleks ma hetkel kirjutan lahti mänge.
[6.07.2014 18:53:26] Simmo: rake jne :D
[6.07.2014 18:53:58 | Edited 18:54:11] Simmo: aga igaljuhul olen esimene sellise moneymachinega kui kellelgi just samat ideed sama hetk ei tekkinud ja usinamalt ei areta
[6.07.2014 18:54:26] Piir: mm
[6.07.2014 18:54:37] Piir: nagu mingid online mängud raha peale?
[6.07.2014 18:55:03] Piir: nagu trios olid vanasti
[6.07.2014 18:55:13] Piir: grindisin lauatennist
[6.07.2014 18:55:50] Simmo: Ei see üks kindel mäng ikka
[6.07.2014 18:55:57] Simmo: aga lol lauatennis? :D
[6.07.2014 18:56:00] Simmo: olid crusher?
[6.07.2014 18:56:03] Piir: jep :D
[6.07.2014 18:56:13] Piir: mingi kõva +2€
[6.07.2014 18:56:17] Simmo: :D
[6.07.2014 18:56:24] Simmo: sounds nice
[6.07.2014 18:57:36] Simmo: a ma ise ikka suht ekstaasis sellest
[6.07.2014 18:57:45] Simmo: vaja mingit programmeerijat otsima hakata
[6.07.2014 18:57:45] Piir: nice nice
[6.07.2014 18:57:51] Piir: a mingi skillimäng?
[6.07.2014 18:57:54] Simmo: jep
[6.07.2014 18:59:33] Simmo: kõige skillim skillimäng üldse :D
[6.07.2014 19:01:12] Piir: oot a mis mäng
[6.07.2014 19:01:26] Piir: ise leiutasid?
[6.07.2014 19:02:21] Simmo: Küll varsti kuuled ma ei ole hetkel kellegile rääkinud kuna ei taha, et see üldse natukenegi leviks. Kui mul isal juba tekkis huvi täiesti lampi siis see läheb igalühel käima ja kui kellegil veidi paremad tutvused on siis tõmmatakse kiiremini püsti. Aga ma arvan mõned nädalad võibolla kuu pead veidi mustas püsima :D
[6.07.2014 19:02:28] Simmo: ma tahan vähe kaugemal seda saada enne kui rääkima hakkan.
Comment
Comment