Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$
Palun üritage teha vahet BWG jaoks mõttetul ja kasulikul infol. Lõpetan siin teemas postitamise (Jõulutunne, eks? :), samas pakun välja vahetada foorumi nimi PokkeriTrollide vastu. Kui on mingit head infot siis pigem saata overbetile erasõnum. Edu overbetile oma võla sissenõudmisel.
Palun üritage teha vahet BWG jaoks mõttetul ja kasulikul infol. Lõpetan siin teemas postitamise (Jõulutunne, eks? :), samas pakun välja vahetada foorumi nimi PokkeriTrollide vastu. Kui on mingit head infot siis pigem saata overbetile erasõnum. Edu overbetile oma võla sissenõudmisel.
Comment