BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

    Augusti alguses tegin BlackWerewolfGenie/Simmo-ga mitmeid moneyswappe, mille tingimuseks oli, et ta maksab mulle kõrget intressi ja kannab raha tagasi 1,17 kordselt, kuid teeb seda nädala-paari jooksul.

    Võlg sai kokku koos viiviste ja intressidega 6000$, millest 500$ kandis ta mulle 3.oktoobril ära, kuid pärast 20. oktoobrit pole ta minuga isegi kontakteerunud ega skypes olnud.


    Tema Starsi kasutajad: Deveena, busto Simmo (lol)
    Party kasutaja, kuhu saatsin enamuse rahast: AnunnakiKushhh3
    Skrilli kasutaja, mis tema jutu järgi tema naise oma: Manesha Diyal/maneshadiyal1@gmail.com








    Eriti tilting on, et oktoobris on veel 700$ kaotatud ja seda üsna soliidse winratega.

    Pildid transferitest:





    Siin kokku vaid 4385$, kuid siia lisandub veel lubatud intress, pluss ta lubas viivitamise eest mulle veel raha juurde panna, niiet 5500$ on mõistlik number, millega ta ise Skype chatis mulle pakkunud on.

    Skype chat augusti lõpust:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    +

    Nii, et hetkel seal mingeid probleeme nii pole. Lihtsalt pole mulle arvele üle visatud mu osa. Ei teagi päris täpselt miks munevad. Aga nagu ütlesin $11,200 on selle kuu palk, lihtsalt tegelt pidi 11. juba üle olema nii et imelik. (27.august)


  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

    Viimati ma ei tea millal ta postitas, aga 2+2s tal ka konto BlackWerewolfGenie + mõned gimmickud, mida ta aeg-ajalt kasutab. Väga ei usu, aga äkki õnnestub sealt kaudu kontakti saada.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

      Su play on ta isa number orgunnida ja sealt küsida. Tal facebookis sõbrad nähtavad, pane perekonnanimi searchi ja hakka uurima, võlast ma kõigile muidu esialgu kaagutama ei hakkaks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

        Kasutaja «BlackWerewolfGenie» staatus on hetkel «Kahtlustatav Pettustes» seniks/kuniks on saadud selgeks toimuvasse.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

          Päris korralik summa ikka. Mõtlesingi, et mis BWG-ga juhtunud. Nii pikalt vaikne olnud foorumis. K. Laas täpselt samamoodi. Jamad hakkavad siis kaob ära. Kõik klaaritud, tagasi lives.

          BWG-st poleks uskunud ausaltöeldes aga nagu näha, siis võlgu võib jääda ükskõik kes, ka eluaegne parim sõber, sugulane misiganes.

          Kurb, loodetavasti laheneb asi.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

            Ta võttis võlgu esimest korda.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

              Mõnus järeleandmatu ja konkreetne võlaküsija, ilus vaadata kohe :D

              Btw, kuidas sa tead millal keegi Starsis sees on või mitte?

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #8
                Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mõnus järeleandmatu ja konkreetne võlaküsija, ilus vaadata kohe :D

                Btw, kuidas sa tead millal keegi Starsis sees on või mitte?
                Home game grupis näitab, kui online.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                  Muidu hästi ei saanud aru, et moneyswappe? . Vahetasite rahasid või andsid võlgu? Kui vahetasite rahasid, siis miks veel andsid talle kui varasemad vahetused tema poolt tegemata.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                    visahing on tagasi. hea, et asja uurida võtsid

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      visahing on tagasi. hea, et asja uurida võtsid
                      Tegelen juurdlusega atm jah. Ära sega.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #12
                        Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Muidu hästi ei saanud aru, et moneyswappe? . Vahetasite rahasid või andsid võlgu? Kui vahetasite rahasid, siis miks veel andsid talle kui varasemad vahetused tema poolt tegemata.
                        No moneyswapp selles mõttes, et ma saadan talle raha ja ta saadab mulle siis intressiga tagasi, kui tal palk üle (11. vms pidavat tal palgapäev olema).

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Mõnus järeleandmatu ja konkreetne võlaküsija, ilus vaadata kohe :D

                          Btw, kuidas sa tead millal keegi Starsis sees on või mitte?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                            Ma andsin 2+2 modedele ka asjast teada kuna ta on seal üsna aktiivne olnud:

                            can you please let them know that the moderators of 2p2 are aware of the situation, that we would appreciate it if they could let us know if and when it's resolved (they can do this through you), and that we will let them know of anything we learn while looking into this?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Simmo Kielberg (BlackWerewolfGenie) võlgneb 5500$

                              Tra kus sa viitsid pinda käia ja uurida, respekt :D

                              Ammu oleks siiber juba, SIUKE PIIIKS keerutamine käib päevast-päeva, paha ei hakka?

                              Comment

                              Working...