BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #31
    Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

    wat

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #32
      Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

      No offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        No offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D
        Ma arvan, et siukses olukorras kus keegi on nii pikalt suure summa võlgu sa ei mõtle väga intresside peale vaid pigem, et enda raha saaks tagasi. Intressid natuke teisejärguline aga siiski tähtis.

        Kuidas kellegile muidugi.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        eelkõnelenud eksperdid on oma sõna öelnud.
        Atleast ütleme midagi tarka ( ? ), mitte ei ürita nii igavalt ära panna.
        Last edited by VisaHing; 17.11.14, 17:03.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #34
          Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

          eelkõnelenud eksperdid on oma sõna öelnud.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #35
            Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Ma arvan, et siukses olukorras kus keegi on nii pikalt suure summa võlgu sa ei mõtle väga intresside peale vaid pigem, et enda raha saaks tagasi. Intressid natuke teisejärguline aga siiski tähtis.

            Kuidas kellegile muidugi.
            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
            No offence aga nagu sms-laen, võtad 100, tagasi maksad tonni. Ära end nüüd halvasti tunne sellepärast, BWG oli ise nõus sinu esitatud tingimustega seega on kõik fine. Teinekord aga oleks mõistlik digidoc allkirja nt. nõuda, hiljem vähem seletamist :D
            ETV, T 20:05 Vabariigi kodanikud

            Comment

            • ruhnukaru
              Räme Fish
              • Nov 2014
              • 1

              #36
              Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

              http://forum.gsmhosting.com/vbb/f111...lberg-1872125/

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #37
                Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                Kellel vaja tagasisidet anda BWGle siis http://sayat.me/Simmo

                Ütleks nii, et sellised vennad lõpetavad pahatihti horisontaalselt kuskil karjääris. Aga ega muuks kõlbagi kui vundamendiks.
                Last edited by Dnbftw; 18.11.14, 10:55.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #38
                  Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                  nice find. Krdi päris palju nutsu annab lühikese ajaga kokku krabada enne kui googlisse esimesed teemad sinu vastega tekivad.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #39
                    Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                    Tundub, et overbetil on lootus oma raha tagasi saada kui paar diili veel õnnestub.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #40
                      Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Tundub, et overbetil on lootus oma raha tagasi saada kui paar diili veel õnnestub.
                      imo võiks 2k veel küsida et vaja investeerida , siis lebo maksta

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #41
                        Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                        Tundub, et poisil päris mitu asja jooksmas. Kes tahab, leiab ise googeldades. Rahast vaevalt sel mehel puudus on, seega selle taha ei tohiks asi jääda. Ootame siis novembri lõppu.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #42
                          Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          nice find. Krdi päris palju nutsu annab lühikese ajaga kokku krabada enne kui googlisse esimesed teemad sinu vastega tekivad.
                          AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH LOLOLOLOLOL

                          stay tuned for relevant skypechat

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #43
                            Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                            Ma esiteks tahaks adresseerida claimi, et ma olen liigkasuvõtja. Tbh ma nõustun ise ka, et mingi 4,5k-4,6k vms võla pealt 6k küsida on suht insane ja SMS-laenu tüüpi, aga ma ei ole talle omalt poolt otseseid numbrilisi nõudmisi intresside suhtes kunagi esitanud, see 1,17x markup+ viivitamise tõttu lisandunud summad on kõik tema enda algatusel ja ma olen veel kaks korda edasistest viivistest keeldunud, kui me 6k numbrini jõudsime.

                            Seda kinnitab näiteks ka OP's punasega tekstilõik, kus BWG küsib umbes stiilis, et viimati jäi 6k, palju juurde peaks maksma, kui 3.oktoober maksetähtaja seame ja seda küsimust ma ignoreerisin täielikult, ehkki mul oli seal realistlik võimalus veel 200-300 juurde küsida. Veelgi, kui ta mulle 14. november helistas, siis pakkus ta samuti pealemaksmist, millest ma keeldusin ja ütlesin, et oleks selle 6k-ga kokku ka rahul.

                            Üks hetk oli, kui ma tahtsin omapoolset viivisenõuet esitada, aga siis jällegi BWG pakkus summa, mis oli way kõrgem, kui number, mille ma oleks välja pakkunud, aga ega ma sellest ei keeldunud. Tbh see võlg on mulle way rohkem probleeme/üleliigset stressi ka tekitanud, kui esmapilgul paistab, kuna ma üsna mitu korda lootsin, et ta shipib raha ära ja mul pole vaja eurositedelt cashoutima panna (vt. OP skypechat). Nimelt eurositedelt tuleb raha pikemalt kui Starsist ja tihtipeale ka feedega. Nii tekkiski olukordi, kus ma küsisin pooltelt skypes olevatelt pokkerimängijatelt 200$ moneyswappe nagu mingi busto degen scammer retard, et ala mobiiliarve ära maksta, kuna ma olin BWG shipitava rahaga arvestanud, mida ei tulnud.

                            Veits relevant skypechatti+ fun proloog, mida OP'sse ei viitsind panna ja üles otsida:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #44
                              Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                              Aga nüüd lubatud skypechat legendaarsest äriplaanist:

                              [6.07.2014 18:50:59] Simmo: (y)
                              [6.07.2014 18:51:29] Simmo: ma üritan uut gambling client / site aretada
                              [6.07.2014 18:52:30] Piir: ohoh
                              [6.07.2014 18:52:39] Piir: simmopokker.net
                              [6.07.2014 18:52:52] Simmo: haha :D no põhimõtteliselt lobby tuleb nagu stars aga mäng ei ole pokker
                              [6.07.2014 18:53:04] Piir: must notsu?
                              [6.07.2014 18:53:15] Simmo: kui beeta valmis siis räägin lähemalt, a rääkisin isale ideest kutt ütles, et tavai teeme ära. Nii, et kulud pooleks ma hetkel kirjutan lahti mänge.
                              [6.07.2014 18:53:26] Simmo: rake jne :D
                              [6.07.2014 18:53:58 | Edited 18:54:11] Simmo: aga igaljuhul olen esimene sellise moneymachinega kui kellelgi just samat ideed sama hetk ei tekkinud ja usinamalt ei areta
                              [6.07.2014 18:54:26] Piir: mm
                              [6.07.2014 18:54:37] Piir: nagu mingid online mängud raha peale?
                              [6.07.2014 18:55:03] Piir: nagu trios olid vanasti
                              [6.07.2014 18:55:13] Piir: grindisin lauatennist
                              [6.07.2014 18:55:50] Simmo: Ei see üks kindel mäng ikka
                              [6.07.2014 18:55:57] Simmo: aga lol lauatennis? :D
                              [6.07.2014 18:56:00] Simmo: olid crusher?
                              [6.07.2014 18:56:03] Piir: jep :D
                              [6.07.2014 18:56:13] Piir: mingi kõva +2€
                              [6.07.2014 18:56:17] Simmo: :D
                              [6.07.2014 18:56:24] Simmo: sounds nice
                              [6.07.2014 18:57:36] Simmo: a ma ise ikka suht ekstaasis sellest
                              [6.07.2014 18:57:45] Simmo: vaja mingit programmeerijat otsima hakata
                              [6.07.2014 18:57:45] Piir: nice nice
                              [6.07.2014 18:57:51] Piir: a mingi skillimäng?
                              [6.07.2014 18:57:54] Simmo: jep
                              [6.07.2014 18:59:33] Simmo: kõige skillim skillimäng üldse :D
                              [6.07.2014 19:01:12] Piir: oot a mis mäng
                              [6.07.2014 19:01:26] Piir: ise leiutasid?
                              [6.07.2014 19:02:21] Simmo: Küll varsti kuuled ma ei ole hetkel kellegile rääkinud kuna ei taha, et see üldse natukenegi leviks. Kui mul isal juba tekkis huvi täiesti lampi siis see läheb igalühel käima ja kui kellegil veidi paremad tutvused on siis tõmmatakse kiiremini püsti. Aga ma arvan mõned nädalad võibolla kuu pead veidi mustas püsima :D
                              [6.07.2014 19:02:28] Simmo: ma tahan vähe kaugemal seda saada enne kui rääkima hakkan.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #45
                                Re: BlackWerewolfGenie võlgneb 5500$

                                Kurat, leidub ikka andekaid inimesi. Tõsiselt.

                                Comment

                                Working...