JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #46
    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

    Smells fishy in here boys. Järgmisel olümpsi turkal õige aeg odaga kõrva taguda või lasta Tiidul ja Teedul parklas oodata kuni kutt välja tuleb.

    Optimaalne lahendus on valjult probleemi lahkama hakata, kui kutt kaarte toksib nii, et teised härrad ka kõrval kuuleks. Las ta proovib seal vabanduste ja punaste põskede vahel kaartidele keskenduda.
    Last edited by BlackWerewolfGenie; 11.08.14, 00:29.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #47
      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mingi müstiline troll mida atm läbi ei hammusta või läksid just full retard?
      teine variant. Laupäeva õhtu ja suhteliselt drinking with terry hoitz... palusin rankat ja ta juba töötab selle kallal, et ma peale kella ühte foorumisse tulla ei saaks.

      teema algataja ees kergitan kaabut ja teen kniksu teema risustamise eest.

      muruntau võib oma biased arvamusega endale banaani sisse istuda. Tema loogika järgi on igasuguse jur isikuna äride perse lükkamine ja seal juures võlgu jäämist võtta kui "kogemuse hankimine", aga kui teed seda eraisikuna, siis "epic scammer jalamaid seina äärde ja valang peale".

      Ei jää midagi muud üle kui soovitada edaspidisestele võlguvõtjatele teha seda läbi jur keha ning pärast saate koos muruntauga õllet võtta ja arutada, kuidas teie olete elus panustanud ja vaeva näinud. Rome wasnt built in one day, vigadest õpitakse ja kõik muu sitt.
      Last edited by karupoeg; 11.08.14, 10:01.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #48
        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

        Mind kohe huvitab, kust saab raha laenata. Peaks ka tulema olympicusse ja kõigiga sõpsi mängima ja raha laenama. Kõik ju annavad lausa 500 kaupa!
        Pärast mängin rahulikult 10/10 cashi ja ütlen võlausaldajatele, et Vasja steikis mind jne..et see tema raha

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #49
          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

          No aga peaaegu igalühel ongi see võimalus ju

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #50
            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

            No alguses saadki laenu, Priva ikkagi, pärast pead telefoni vahtima ja ära arvama, kes see helistab, vaikselt olympsiku aknavahelt sisse piiluma, ega krdi lontrusi, kes oma raha tagasi tahavad, lauas pole. Trenni tegemiseks peaksid enne lasteaia juures proovi tegema, mõnelt jõnglaselt kommi ära võtma ja siis jultunud näoga käratama-mis krt passid siin, ei näe, et ma söön või? Siis tulevad hiljem laused a la krt näe just kanti mingi papp üle aga kaart kodus, mul ülehomme palgapäev-kindlasti maksan ära jne jne. palju kergemalt. siis veel valikuselt ära maksma nende võlad, kes võivad vastikult vägivaldseks muutuda mingi mõttetu viie soti pärast. Vältida tasuks veel foorumiteemasid, need ei tule hilsemale raha sissevoolule enam kasuks. Hiljem kui skill kasvab saad osta,jejes vanu vahvimasinaid müüa, toituda tortide tellimisest ja lõpuks kõik prse saata ning matkale minna. Kas sulle habe muidu sobib?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Mind kohe huvitab, kust saab raha laenata. Peaks ka tulema olympicusse ja kõigiga sõpsi mängima ja raha laenama. Kõik ju annavad lausa 500 kaupa!
              Pärast mängin rahulikult 10/10 cashi ja ütlen võlausaldajatele, et Vasja steikis mind jne..et see tema raha
              Kui sinu reputatsioon sulle mõnituhat euri väärt on, siis miks mitte.

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #52
                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                Kutt ilmselt ei mäleta enam palju ja kellele ta võlgu on, proovige ise sellisel raamatupidamisel silma peal hoida aastate kaupa.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #53
                  Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                  Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                  Kutt ilmselt ei mäleta enam palju ja kellele ta võlgu on, proovige ise sellisel raamatupidamisel silma peal hoida aastate kaupa.
                  mulle on hunnik inimesi mingeid viiekad ja kümnekaid sees :/ peaks kirja hakkama panema , mõned pelmeenid nagunii ära ununenud

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #54
                    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Kutt ilmselt ei mäleta enam palju ja kellele ta võlgu on, proovige ise sellisel raamatupidamisel silma peal hoida aastate kaupa.
                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    siis veel valikuselt ära maksma nende võlad, kes võivad vastikult vägivaldseks muutuda mingi mõttetu viie soti pärast.
                    hmm.. business opportunity

                    Comment

                    • ahkdum
                      Julm Donk
                      • Jan 2009
                      • 58

                      #55
                      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      mulle on hunnik inimesi mingeid viiekad ja kümnekaid sees :/ peaks kirja hakkama panema , mõned pelmeenid nagunii ära ununenud
                      Keegi ei hakka ju 10-20 euro pärast siin furoori tõstma.
                      Tegemist on ikka 3-4 kohaliste summadega!

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #56
                        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                        Hirmutis saada mulle pakk pelmeene na.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #57
                          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                          Kaka jaoks on 20€ ju 1bi nagu 1000€ on Codecci jaoks. Pelmeeniprole big moneyz.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #58
                            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                            Algselt postitas ahkdum Vaata postitust
                            Keegi ei hakka ju 10-20 euro pärast siin furoori tõstma.
                            Tegemist on ikka 3-4 kohaliste summadega!
                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            Kaka jaoks on 20€ ju 1bi nagu 1000€ on Codecci jaoks. Pelmeeniprole big moneyz.
                            20 euri on 30 õlle siiski

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #59
                              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                              Täpsemalt siiski 37 õlut:

                              Comment

                              • Herbert Sammal
                                Jube Noob
                                • Jul 2013
                                • 165

                                #60
                                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                                Ma ei saa sellest aru.. kui ilmselgelt sõnade ja heaga ei saa antud isikult probleemide lahendamisesse aktiivsust, miks siis nõnda vaeva näha. Kas n.n. vanakooli meetod ei toimiks? Kui ise ei taha käsi määrida siis näiteks suvalisele Vadimile ja Ruslanile ~50€ anda, et näete, sellele tüübile keretäis? Jah, vägivald ei lahenda midagi etc..

                                Comment

                                Working...