JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #16
    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

    rikkalt elame!

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #17
      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

      privador (oletan, et sina), pls logi mind välja arvutist :D ma ei saanud tükk aega aru, et kuna ma siia veel postitada jõudsin (eelmised postid pole minu kirjutatud)
      Last edited by eddi; 05.08.14, 22:09.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #18
        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

        Pange googlesse. Neid võlgu ja jamasid paistab teisigi olema.

        Näiteks: https://www.ametlikudteadaanded.ee/i...teade=25071426 ja http://www.factum.ee/et/component/vo...tid=4&start=50

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #19
          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

          Selline paipoisi nägu peas, et jube hea ringi huiata vist sellise näoga. Tramaivõi.

          Comment

          • killermartiini
            Julm Donk
            • Jun 2014
            • 31

            #20
            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

            Selline kena nägu ja armas naeratus, aga minul tekib sisemuses tunne nagu see vend tahaks kahtlaselt palju mu piiki imeda ja seega arvan, et kõik kes talle võlgu andsid said ka lahti selle mida nad soovisid.

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #21
              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

              päris baller vana, guess paistab lemmik olevat, young $$

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                OlyBet Poker Series Live 8.08.2014 (€110 No Limit Holdem)

                Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR):
                1. Mati Oolo - 1415*
                2. Janno Järvemets - 1415*
                3. Aleksei Nedostojev - 1415*
                4. Herli Olop - 677
                5. Dmitri Dudakov - 451
                6. Antti H. - 363
                7. Harri T. - 288
                8. Jürgen Johannson - 244
                *sõlmiti rahaline kokkulepe


                Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #23
                  Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                  huvi pärast küsin, et...

                  Igal võlgu võtjal peab ka olema võlgu andja, seega:

                  1. Kui annad võlgu intressiga, siis lepi sellega kui võetud riskiga. Ergo ei ole vaja võlguvõtjat kutsuda scammeriks, valetajaks ja muuks selliks. Hapuks läinud laenu näol ei ole tegemist ei scammeri ega kelmiga. Kahe era/jur isiku vaheline teema, mille puhul mõlemad on teadlikud võetud riskist.

                  2. Kui annad võlgu intressita...miks sa oled idioot?

                  3. kui annad võlgu intressita sõbrale a) õpi valima sõpru b) õpi olema normaalne sõber c) õpi käituma sõbrana (list continues)

                  või ma ei saa aru, mis vajadus on teil pokkerivendadel anda igale ühele lihtsalt võlgu? mingisugune teema, et muidu sõpru ei saa, kui rahaga?

                  Või vastupidi? Soov näidata oma ülleolekut ja hoida fingers crossed, et pärast saaks kuskil foorumis näkku panna?
                  Last edited by karupoeg; 10.08.14, 03:33.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #24
                    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                    enne kui a la staarliige muruntau tuleb rääkima oma suurtest kogemustest erasektoris ja tohutustest saavutustest A. Pohlak Jr.-na, siis ütlen kohe ära, et ei oma isiklikke sidemeid t JJ-ga.

                    Lihtsalt paneb hämmastama, kuidas iga venna scami teema ülesse puhutakse. Reaalsus on see, et 90% foorumi liikmetest on võlglased. Seega võiks natukene ümber hinnata: 1) sõpruse definitsiooni ning 2) oma rahade opereerimist
                    Last edited by karupoeg; 10.08.14, 03:50. Põhjus: muutsin %,

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #25
                      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                      Võlg ja võlg on kaks iseasja, seega kohe mitte ei usu, et 90% on võlglased.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        huvi pärast küsin, et...

                        Igal võlgu võtjal peab ka olema võlgu andja, seega:

                        1. Kui annad võlgu intressiga, siis lepi sellega kui võetud riskiga. Ergo ei ole vaja võlguvõtjat kutsuda scammeriks, valetajaks ja muuks selliks. Hapuks läinud laenu näol ei ole tegemist ei scammeri ega kelmiga. Kahe era/jur isiku vaheline teema, mille puhul mõlemad on teadlikud võetud riskist.

                        2. Kui annad võlgu intressita...miks sa oled idioot?

                        3. kui annad võlgu intressita sõbrale a) õpi valima sõpru b) õpi olema normaalne sõber c) õpi käituma sõbrana (list continues)

                        või ma ei saa aru, mis vajadus on teil pokkerivendadel anda igale ühele lihtsalt võlgu? mingisugune teema, et muidu sõpru ei saa, kui rahaga?

                        Või vastupidi? Soov näidata oma ülleolekut ja hoida fingers crossed, et pärast saaks kuskil foorumis näkku panna?
                        Mingi müstiline troll mida atm läbi ei hammusta või läksid just full retard?

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                          see teema läheb huvitavaks:)

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #28
                            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                            A. Pohlak Jr. on ju see tüüp, kes oli alles hiljuti piisavalt rumal ja üritas eraisiku pankrotti välja kuulutada. Nüüd on õnn muutunud ja tüüp on kohe nii õhku täis läinud, et sellest õhust piisaks maailma suurima õhupalli jaoks.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #29
                              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                              karupojaga nõus. kui mingi firma läheb pankrotti ja teil on seal aksiad, siis teete ka siia teema wä?

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #30
                                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                enne kui a la staarliige muruntau tuleb rääkima oma suurtest kogemustest erasektoris ja tohutustest saavutustest A. Pohlak Jr.-na, siis ütlen kohe ära, et ei oma isiklikke sidemeid t JJ-ga.

                                Lihtsalt paneb hämmastama, kuidas iga venna scami teema ülesse puhutakse. Reaalsus on see, et 90% foorumi liikmetest on võlglased. Seega võiks natukene ümber hinnata: 1) sõpruse definitsiooni ning 2) oma rahade opereerimist
                                Mina, klassikud ja Šveitsi sõltumatud instituudid kõik eksivad, Hawaiil parmu pannes siiski saab isaks.


                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                A. Pohlak Jr. on ju see tüüp, kes oli alles hiljuti piisavalt rumal ja üritas eraisiku pankrotti välja kuulutada. Nüüd on õnn muutunud ja tüüp on kohe nii õhku täis läinud, et sellest õhust piisaks maailma suurima õhupalli jaoks.
                                Pole ime et sõnavõtja enda jamadest välja ei suuda tulla kui sa õnne kõige taga näed. Suur töö on täiesti asjassepuutumatu, ikka õnnes on asi. Kusjuures päris paljud edukad ettevõtjad on ka korduvalt pankroti lähedasest seisust läbi käinud. Vigadest õpitakse, või on ka õppimine sinu jaoks õnne küsimus? Väga kasulik õppetund oli see mulle, tänu sellele olengi jõudnud välja sinna kus olen, ilma oleks shottinud end sada korda bustosse nagu enamus MTT mängijaid, tänu sellele olen hoidnud 1000BI kontol ja nt 200ste actionit müünud ka peale PCA'd. Las vast hetkel jääb, päris palju õnne oleks vaja et sa millestki aru saaks ja mulle ei meeldi need oddsid. Pigem tegelen millegi kasulikumaga.

                                Comment

                                Working...