Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell
privador (oletan, et sina), pls logi mind välja arvutist :D ma ei saanud tükk aega aru, et kuna ma siia veel postitada jõudsin (eelmised postid pole minu kirjutatud)
Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell
Selline kena nägu ja armas naeratus, aga minul tekib sisemuses tunne nagu see vend tahaks kahtlaselt palju mu piiki imeda ja seega arvan, et kõik kes talle võlgu andsid said ka lahti selle mida nad soovisid.
Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell
huvi pärast küsin, et...
Igal võlgu võtjal peab ka olema võlgu andja, seega:
1. Kui annad võlgu intressiga, siis lepi sellega kui võetud riskiga. Ergo ei ole vaja võlguvõtjat kutsuda scammeriks, valetajaks ja muuks selliks. Hapuks läinud laenu näol ei ole tegemist ei scammeri ega kelmiga. Kahe era/jur isiku vaheline teema, mille puhul mõlemad on teadlikud võetud riskist.
2. Kui annad võlgu intressita...miks sa oled idioot?
3. kui annad võlgu intressita sõbrale a) õpi valima sõpru b) õpi olema normaalne sõber c) õpi käituma sõbrana (list continues)
või ma ei saa aru, mis vajadus on teil pokkerivendadel anda igale ühele lihtsalt võlgu? mingisugune teema, et muidu sõpru ei saa, kui rahaga?
Või vastupidi? Soov näidata oma ülleolekut ja hoida fingers crossed, et pärast saaks kuskil foorumis näkku panna?
Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell
enne kui a la staarliige muruntau tuleb rääkima oma suurtest kogemustest erasektoris ja tohutustest saavutustest A. Pohlak Jr.-na, siis ütlen kohe ära, et ei oma isiklikke sidemeid t JJ-ga.
Lihtsalt paneb hämmastama, kuidas iga venna scami teema ülesse puhutakse. Reaalsus on see, et 90% foorumi liikmetest on võlglased. Seega võiks natukene ümber hinnata: 1) sõpruse definitsiooni ning 2) oma rahade opereerimist
Last edited by karupoeg; 10.08.14, 03:50.
Põhjus: muutsin %,
Igal võlgu võtjal peab ka olema võlgu andja, seega:
1. Kui annad võlgu intressiga, siis lepi sellega kui võetud riskiga. Ergo ei ole vaja võlguvõtjat kutsuda scammeriks, valetajaks ja muuks selliks. Hapuks läinud laenu näol ei ole tegemist ei scammeri ega kelmiga. Kahe era/jur isiku vaheline teema, mille puhul mõlemad on teadlikud võetud riskist.
2. Kui annad võlgu intressita...miks sa oled idioot?
3. kui annad võlgu intressita sõbrale a) õpi valima sõpru b) õpi olema normaalne sõber c) õpi käituma sõbrana (list continues)
või ma ei saa aru, mis vajadus on teil pokkerivendadel anda igale ühele lihtsalt võlgu? mingisugune teema, et muidu sõpru ei saa, kui rahaga?
Või vastupidi? Soov näidata oma ülleolekut ja hoida fingers crossed, et pärast saaks kuskil foorumis näkku panna?
Mingi müstiline troll mida atm läbi ei hammusta või läksid just full retard?
Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell
A. Pohlak Jr. on ju see tüüp, kes oli alles hiljuti piisavalt rumal ja üritas eraisiku pankrotti välja kuulutada. Nüüd on õnn muutunud ja tüüp on kohe nii õhku täis läinud, et sellest õhust piisaks maailma suurima õhupalli jaoks.
enne kui a la staarliige muruntau tuleb rääkima oma suurtest kogemustest erasektoris ja tohutustest saavutustest A. Pohlak Jr.-na, siis ütlen kohe ära, et ei oma isiklikke sidemeid t JJ-ga.
Lihtsalt paneb hämmastama, kuidas iga venna scami teema ülesse puhutakse. Reaalsus on see, et 90% foorumi liikmetest on võlglased. Seega võiks natukene ümber hinnata: 1) sõpruse definitsiooni ning 2) oma rahade opereerimist
Mina, klassikud ja Šveitsi sõltumatud instituudid kõik eksivad, Hawaiil parmu pannes siiski saab isaks.
A. Pohlak Jr. on ju see tüüp, kes oli alles hiljuti piisavalt rumal ja üritas eraisiku pankrotti välja kuulutada. Nüüd on õnn muutunud ja tüüp on kohe nii õhku täis läinud, et sellest õhust piisaks maailma suurima õhupalli jaoks.
Pole ime et sõnavõtja enda jamadest välja ei suuda tulla kui sa õnne kõige taga näed. Suur töö on täiesti asjassepuutumatu, ikka õnnes on asi. Kusjuures päris paljud edukad ettevõtjad on ka korduvalt pankroti lähedasest seisust läbi käinud. Vigadest õpitakse, või on ka õppimine sinu jaoks õnne küsimus? Väga kasulik õppetund oli see mulle, tänu sellele olengi jõudnud välja sinna kus olen, ilma oleks shottinud end sada korda bustosse nagu enamus MTT mängijaid, tänu sellele olen hoidnud 1000BI kontol ja nt 200ste actionit müünud ka peale PCA'd. Las vast hetkel jääb, päris palju õnne oleks vaja et sa millestki aru saaks ja mulle ei meeldi need oddsid. Pigem tegelen millegi kasulikumaga.
Comment