JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #31
    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Reaalsus on see, et 90% foorumi liikmetest on võlglased.

    Comment

    • winnieTHEpooh
      FPP Pro
      • Jan 2012
      • 237

      #32
      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      huvi pärast küsin, et...

      Igal võlgu võtjal peab ka olema võlgu andja, seega:

      1. Kui annad võlgu intressiga, siis lepi sellega kui võetud riskiga. Ergo ei ole vaja võlguvõtjat kutsuda scammeriks, valetajaks ja muuks selliks. Hapuks läinud laenu näol ei ole tegemist ei scammeri ega kelmiga. Kahe era/jur isiku vaheline teema, mille puhul mõlemad on teadlikud võetud riskist.

      2. Kui annad võlgu intressita...miks sa oled idioot?

      3. kui annad võlgu intressita sõbrale a) õpi valima sõpru b) õpi olema normaalne sõber c) õpi käituma sõbrana (list continues)

      või ma ei saa aru, mis vajadus on teil pokkerivendadel anda igale ühele lihtsalt võlgu? mingisugune teema, et muidu sõpru ei saa, kui rahaga?

      Või vastupidi? Soov näidata oma ülleolekut ja hoida fingers crossed, et pärast saaks kuskil foorumis näkku panna?
      Vota kokku ennast debiilik, kui sul midagi asjalikku oelda pole, ole lihtsalt vait. Tegin teema, et teisi hoiatada tema skeemi eest, kuna tean, et ta ka teiste kaest nii votnud. Miks andsin volgu? Tegemist inimesega, kellega koos yritusi peetud ja ei osanud kahjuks sellist idiootsust ette naha. Raha on raha, suhtumine on teine asi. Kahjuks viimast nii hasti ei teadnud.Ylejaanud teksti void endale otsa ette kirjutada.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        karupojaga nõus. kui mingi firma läheb pankrotti ja teil on seal aksiad, siis teete ka siia teema wä?
        Kui mingile firmale teed ettemaksu ja kokkuleppest kinni ei peeta siis jah, Tarbijakaitse/tarbija24/Võsareporter vms on loogiline asjade kulg. Firma pankrotti minek aktsionäri näol rohkem nagu kellegi stake bustosse panek reegleid rikkumata.

        Kui mingi kodanik hakkaks paaripäevase laenu eest intressi küsima siis naeraks küll konkreetselt välja ja teeks mental note, et antud juudiga tegemist mitte teha. Keeldu andmisest, cool, aga LOL @ intress.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #34
          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

          Imo on viimaste sündmuste valguses foorum kaheks jaotunud, ühtede jaoks suuline kokkulepe pole mingi kokkulepe, pettuse koosseisu pole, pohui jne. Sellist suhtumist võib ka kohata näiteks siin: https://www.youtube.com/watch?v=8hRHTPFlxaQ#t=113
          Teiste jaoks võlg on võõra oma.

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          karupojaga nõus. kui mingi firma läheb pankrotti ja teil on seal aksiad, siis teete ka siia teema wä?
          Teeks küll, kui see raha aitab kätte saada.
          Last edited by virukunn; 10.08.14, 09:07.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #35
            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            karupojaga nõus. kui mingi firma läheb pankrotti ja teil on seal aksiad, siis teete ka siia teema wä?
            Krt, kas sa siis ei tea, et firmad kanditakse õigel ajal Kurrunurruvuti saare elanike nimele ja ise ollakse edaspidigi üks läbinisti aus ja õiglane kodanik?

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #36
              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

              see selleks, mul tekkis hoopis teine küsimus. kui oma naine küsib laenu, siis millise protsendiga anda? nii et oleks +EV? st. et kepi kvaliteet jääks samale tasemele ja enda rahakotile liiga ei teeks???

              küsimus suunatud privadorile.

              teised võivad ka tiskuteerida kui tahavad.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #37
                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                see selleks, mul tekkis hoopis teine küsimus. kui oma naine küsib laenu, siis millise protsendiga anda? nii et oleks +EV? st. et kepi kvaliteet jääks samale tasemele ja enda rahakotile liiga ei teeks???

                küsimus suunatud privadorile.

                teised võivad ka tiskuteerida kui tahavad.
                Ma üle soti ei annaks ja viskaks 50 prossa intressi

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #38
                  Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                  Karupojal lihtsalt hakkab igav üksinda kodus ja siis tuleb foorumisse vastuoluliste seisukohtadega tolmu keerutama. Võib-olla Ranka maksab talle, et foorumi aktiivsust üleval hoida.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #39
                    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Karupojal lihtsalt hakkab igav üksinda kodus, kell 5 hommikul ja siis tuleb foorumisse vastuoluliste seisukohtadega tolmu keerutama. Võib-olla Ranka maksab talle, et foorumi aktiivsust üleval hoida.
                    FYP

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #40
                      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      see selleks, mul tekkis hoopis teine küsimus. kui oma naine küsib laenu, siis millise protsendiga anda? nii et oleks +EV? st. et kepi kvaliteet jääks samale tasemele ja enda rahakotile liiga ei teeks???

                      küsimus suunatud privadorile.

                      teised võivad ka tiskuteerida kui tahavad.
                      Kõik oleneb ***** pikkusest, laenu annad näiteks 10k€ ja 10 meetrit imemist on 50€ seega naine peab imema 2km ***** et laenu tagasi maksta. Eks seal muidugi euribor natuke mängib pikas perspektiivis näiteks pikemaajalise laenu puhul aga alati saab kokkuleppe teha

                      Comment

                      • ahkdum
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 58

                        #41
                        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                        Tere-tere!
                        Kahjuks pean seda negatiivset teemat ka enda poolt täiendama.
                        Nimelt on see sama härrasmees (JANNO JÄRVEMETS) ka minule raha võlgu ja seda juba 2013 märtsist. Raha palumine käis suurte lubaduste ja ilusa jutu saatel. Kuna eelnevalt oli temaga palju kokkupuudet ja suhtlust, siis ei osanud arvatagi et inimene on tegelikult süüdimatu ja uskusin siiralt tema lubadusi.
                        Kogu asi on läinud sama rada nagu teema algatajal. Telefonile ei vasta. Tagasi ei helista. Parimal juhul paari kuu jooksul tuleb mõni hädine SMS vabanduste ja uute lubadustega. Initsiatiiv ja huvi olukorda parandada ning mingi lahendus leida, puudub tal täielikult. Samas mängurlust ja kasiinode külastamist pole siiani lõpetatud. Mängitakse nii turniire, cashi kui ka skilli. (http://www.olympic-casino.ee/poker/ranking/eagle-p73331)
                        Soovitan kõigil selle inimesega väga ettevaatlik olla ja igasugu diile vältida. Sealt head nahka ei tule!

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #42
                          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                          Mõni võlausaldaja kasiinosse ei ole lennanud kui tüübil cashis €500 nina ees?

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #43
                            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mõni võlausaldaja kasiinosse ei ole lennanud kui tüübil cashis €500 nina ees?

                            500 euri on tänasel päeval mingi raha we?

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #44
                              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              500 euri on tänasel päeval mingi raha we?
                              mõned pelmeenid ikka saab

                              Comment

                              • andrjusa
                                Räme Fish
                                • Jun 2009
                                • 20

                                #45
                                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                                kurb vaadata kuidas nimetatud härra kõikidel 1000 eur 500 eur 300 eur jne turkadel mängib aga samal ajal harrastajatest pokkerimängijatest kes talle võlgu andnud sama raha ei saa isegi nendel turkadel osaleda rääkimata raha tagasi saamisest. Härra saab lõdvalt mängida kõiki turne????

                                Comment

                                Working...