JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #1

    JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

    Ei hakka pikka juttu kirjutama. Tüüp laenas X summa ja pole poolteist aastat tagasi maksnud. Koguaeg lubab ja valetab, et klaarib ära. Siis üritad venda kätte saada 2-3 nädalat, vastu ei võta - tagasi ei helista. Helistad talle, number kinni, 2 min pärast helistad uuesti, kutsub - vastu ei võta, tagasi ei helista jne. Ei viitsi siia mingit memuaari kirjutama hakata, et mis vennaga tegu aga soovitan teistel sellest vennast eemal hoida, vähemalt rahaasjades. Muidu tundub sellise libeda sellina, kellel jutt jookseb ja otsib kontakti live scenel. Ärge laske endal perset lohku tõmmata tema aktiivsest püüdlusest teiega sõbraks saada ja kunagi võibolla teilt raha laenata.

    pilte ka just in case:



    you have been warned.
    unustasin, et käib Türgis puhkamas jne. tegu on süüdimatu inimesega.

    edit: kui viitsite võite lives teda slowrollida.
    Last edited by winnieTHEpooh; 03.08.14, 23:03.
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2
    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

    Palju see võlg siis on?

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #3
      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

      Võin kinnitada, et tegemist ei ole mingi ühekordse juhtumiga. Tegemist on kroonilise võlgu-gambleriga. Pärnus live´i enam mängimas ei käi küll aga Tallinnas suht regulaarselt.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

        Päris jube...hoop pokkeri kommuunile...Hea postitus-saab ehk gambleritest-petistest õhu puhtamaks

        Comment

        • ninasarvik
          Jube Noob
          • May 2011
          • 124

          #5
          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

          Petturite teemad alati ühed huvitavamad siin. Nii, et pange aga puid alla edasi :)

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #6
            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Päris jube...hoop pokkeri kommuunile...Hea postitus-saab ehk gambleritest-petistest õhu puhtamaks
            Palun täpsusta mismoodi see hoop pokkerikommuunile on?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

              Palun teinekord sellised asjad varem avalikuks teha. Pole ju pointi oodata poolteist aastat, kui venitab üle kuu siis toorelt nimi kirja, pole midagi mõelda.

              Nt endal oli selline keiss K. Laasiga, tüüp oli poolteist-kaks aastat vahepeal puhas olnud, keegi foorumites midagi ei maininud tema kohta, oli ise ka aktiivne postitaja taaskord. Pahaaimamatult laenasin 200 talle. Nii kui oli selge, et lähiajal tagasi ei saa, uurisin maad ja obv oli mitut foorumlast vahepeal taaskord üle lasknud. Keegi ei teinud avalikuks ka. Kui sellised asjad varem avalikuks teha säästad nii teisi skämmimisest kui ka endal on nats suurem võimalus pappi tagasi saada, sest pettur ei jõua end veel sügavamasse auku kaevata. Kõikidele parem kui varem sellised jamad avalikustada, palju pahandust saab ära hoida. Igaks juhuks olgu öeldud, et Laasi võlgnevus minu ees sai küllaltki kiirelt tasutud peale avalikustamist. Nüüd tal kuuldavasti uued jamad...

              Edit: tegelt peaks kiiremaltki kui kuuga asja avalikuks tegema.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                Palun täpsusta mismoodi see hoop pokkerikommuunile on?
                Ta määrib pokkerikommuuni nime v tähendab mängijate nime, kes mängivad pokkerit. Ei ole ju mõnus suvalsielt tänavalt tulnud inimesele öelda, et ma mängin pokkerit jah, aga noh ma pole üldiselt suller, nagu selle "erialaga" kaasas käib. Lihtsalt kui sullereid on palju tekibki arvamus, et sullerid mängivadki ainult pokkerit

                Comment

                • widescreen
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 579

                  #9
                  Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                  Väga häbiväärne lugu tõesti, isegi temaga koos lauas istunud ja ei oleks sellist asja küll oodanud.
                  Pokkeriga terve ajalugu kaasas käinud halb maine ju, saatuse tahtel peab see jätkuma :)

                  Comment

                  • winnieTHEpooh
                    FPP Pro
                    • Jan 2012
                    • 237

                    #10
                    Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Palun teinekord sellised asjad varem avalikuks teha. Pole ju pointi oodata poolteist aastat, kui venitab üle kuu siis toorelt nimi kirja, pole midagi mõelda.

                    Nt endal oli selline keiss K. Laasiga, tüüp oli poolteist-kaks aastat vahepeal puhas olnud, keegi foorumites midagi ei maininud tema kohta, oli ise ka aktiivne postitaja taaskord. Pahaaimamatult laenasin 200 talle. Nii kui oli selge, et lähiajal tagasi ei saa, uurisin maad ja obv oli mitut foorumlast vahepeal taaskord üle lasknud. Keegi ei teinud avalikuks ka. Kui sellised asjad varem avalikuks teha säästad nii teisi skämmimisest kui ka endal on nats suurem võimalus pappi tagasi saada, sest pettur ei jõua end veel sügavamasse auku kaevata. Kõikidele parem kui varem sellised jamad avalikustada, palju pahandust saab ära hoida. Igaks juhuks olgu öeldud, et Laasi võlgnevus minu ees sai küllaltki kiirelt tasutud peale avalikustamist. Nüüd tal kuuldavasti uued jamad...

                    Edit: tegelt peaks kiiremaltki kui kuuga asja avalikuks tegema.

                    Jah, aga kuna tegu oli pigem inimesega kellelt eeldasin tagasimaksmist ning ta muudkui lubas koguaeg ja lives rääkis maad ja ilmad kokku, siis ei vaevunud tegema ja uskusin sinisilmselt. Aga sul tõenäoliselt õigus ja üldjuhul peaks tõesti selliseid meetmeid rakendama, aga kui inimene oleks veits teine ja suhtleks normaalselt, et annaks teada vähemalt,et tal pole hetkel raha ja kui saab kunagi siis üritab ära klaarida jne, siis seda teemat poleks kunagi tulnudki.Igaüks võib vahel kuses olla omadega,aga see kuidas ta käitub on ebanormaalne ning oleks pidanud tõesti varem teisi hoiatama. Nüüd igastahes üleval.

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #11
                      Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                      Mängis livet edasi ja ei maksnud ära?See juba mingit moodi sõltuvuse vorm...

                      Comment

                      • tafka31
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 853

                        #12
                        Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                        Imelik ongi see, et sai siin vahepeal 2-3 mingi u 2k-st hitti aga ikka pole midagi ära klaarinud. Aga võibolla klaaris mingeid veel vanemaid asju...??

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #13
                          Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                          Harilikult sellistel tüüpidel 100 võlausaldajat ja kui mingi hit tuleb, siis mõttetu maksta, vaid enda peale kulutada v uutele gamblimisvormidele

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #14
                            Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                            see poiss küll mängu ei biidi, enda kogemuste põhjal...
                            Last edited by krayzie; 05.08.14, 17:20.

                            Comment

                            • Koit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 495

                              #15
                              Re: JANNO JÄRVEMETS - kelm, scammer, valetaja ja muidu libe sell

                              alles skysmoke nv-l lasi olympsis 5-5te

                              Comment

                              Working...