Kogu mäng lonkab!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #46
    Re: Kogu mäng lonkab!

    Algselt postitas LuuK
    miks sa katsetad? Saagem prodeks, jäägem eestlasteks! foorumis on ju vajalik strateegia ilusti olemas. kui midagi, siis võid seal veel tightmaks võtta, just enesekontrolliks kui kuidagi plaanist kinni peetud ei saa.
    Sealt ja ka mujalt alateemadest ma ju loengi neid artikleid. Positsioon hakkab vaikselt selgeks saama. Tean juba kust mingit kätt mängida..

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: Kogu mäng lonkab!

      Algselt postitas H2O
      Sealt ja ka mujalt alateemadest ma ju loengi neid artikleid. Positsioon hakkab vaikselt selgeks saama. Tean juba kust mingit kätt mängida..
      NL10 Grinderite mingi lehe all, enam ei mäleta on veel tightim tabel, sellega peaksid kindlalt kasumit näitama, sest range on väiksem ja postflopis kergem mängida, kuna enamus ajast on poti üle kontroll sinu käes ja väga vähe oled OOP.

      Comment

      • broadcast
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 143

        #48
        Re: Kogu mäng lonkab!

        Algselt postitas TIGRANO
        NL10 Grinderite mingi lehe all, enam ei mäleta on veel tightim tabel, sellega peaksid kindlalt kasumit näitama, sest range on väiksem ja postflopis kergem mängida, kuna enamus ajast on poti üle kontroll sinu käes ja väga vähe oled OOP.
        Nüüd tagantjärgi võib öelda, et see tabel päästis enam-vähem mu kogu bankrolli. Kui ma oma 200$ depsiidiga langesin poole kuuga pea alla 100$, 86$ vist oli madalaim punkt. Tabelit ei järgind küll 100% aga aitas mõõnast üle, ohutusse tsooni.

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #49
          Re: Kogu mäng lonkab!

          [img width=104 height=24]http://img244.imageshack.us/img244/1720/12345jr4.png[/img]

          Pole hullu, igatahes palju parem, kui ma oleks selle 50$ kuskil selveris joogi peale pannud :D.
          Pappi tuleb pappi läheb rõõmus on mu meel :D. Aga jah printisin endale lugemis materjaali välja, ja ennem uut Deposti ei tee, kui läbi loetud :D.


          Joomine on nagu pokker, alguses teed deposti siis sattud tilti ja hommikul on downswing :D.

          Comment

          • tahanvaadata
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 57

            #50
            Re: Kogu mäng lonkab!

            NL4 mängisid ennast 0?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: Kogu mäng lonkab!

              Algselt postitas H2O
              [img width=104 height=24]http://img244.imageshack.us/img244/1720/12345jr4.png[/img]

              Pole hullu, igatahes palju parem, kui ma oleks selle 50$ kuskil selveris joogi peale pannud :D.
              Pappi tuleb pappi läheb rõõmus on mu meel :D. Aga jah printisin endale lugemis materjaali välja, ja ennem uut Deposti ei tee, kui läbi loetud :D.


              Joomine on nagu pokker, alguses teed deposti siis sattud tilti ja hommikul on downswing :D.

              Kindlasti tee kõvasti tööd just preflop mänguga, sul ei tahtnud VPIP kuidagi allapoole minna.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #52
                Re: Kogu mäng lonkab!

                oskab keegi äkki lühidalt öelda, kuidas PL10 FRi mängida.. ehk mida teisiti teha kui NLis? viimasel ajal trios on pigem PL10 laudasid täidetud.. aga krt seal on koguaeg mingid vpip70+ mehed.. kes pf betisid ei usu, cbetisid ka ei usu ja suht suvalise ulmega ära callivad ja kohati heroallin reraisesid teevad jne... ühesõnaga mul ei lähe seal hästi...

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #53
                  Re: Kogu mäng lonkab!

                  Ürita vist lihtsalt koos nendega floppe näha odavalt ja kui monsteri saad, siis Beti üliagrolt. Ning tõmbeid + paare ja asju mängi ka üliagrolt. Omahas saab lihtsalt nutse nii palju tihedamini, et võid aina floppi vaadata ja kui midagi saad maxtaxe jälle kinni ka, sest kõik ülehindavad oma käsi NL'i kogemuse pärast :P

                  Comment

                  • goldec

                    #54
                    Re: Kogu mäng lonkab!

                    Ei usu, et ta omahast rääkis, vaid ikka holdemist

                    Aga muidu ranka ise siin alles ütles kuskil, et PL on täpselt sama mis NL, ainult preflop ei saa all in minna :)

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #55
                      Re: Kogu mäng lonkab!

                      Mul siin vaikselt lugemine edeneb, lugesin läbi ka varem loetud pokah PF mängu artikli paar korda, tegin kerge tabeli endale mida lihtne mängu kõrvalt jälgida. Siis sai veel vaadatud läbi pokah oddside artikkel, sirvisin ka vähekene post flopi mängu artikleid googeldades. Vaatasin ka ESTPatrick tehtud NL10 video ära. Ma arvan, et tegutsen veel vähe materjaaliga ja kui tunnen, et olen juba piisavalt alustuseks tuupinud, ning valmis mängima siis vaatan endale mõne uue pokkeritoa ( Hetkel liigub asi toweri peale ) ja teen mingi sissekande 100-150$ peaks alustuseks piisama.

                      Kindlasti annan teada, kui alustama hakkan! Siis saab näha ka graafikuid ma loodan :).

                      //EDIT: Ja kasutajale "tahanvaadata" info sulle, et kui olen valmis alustama võttan sinuga ühendust. Kui sinu pakkumine veel jõus on.

                      Comment

                      • poker69
                        Räme Fish
                        • Nov 2008
                        • 22

                        #56
                        Re: Kogu mäng lonkab!

                        Algselt postitas H2O
                        Ma ei saa vist panna, mul vähe vanem hud, kuna ma tahan vähe rohkem õppida siis 15 päevast ei piisanud, pidin downloadima cracked HUD-i, aga se vähe vanem... Peaks endale selle uue ostma vist .
                        Äkki ütled mulle kah kust seda cracked HEM`i saada,tahaks samamoodi õppidal lisa

                        Comment

                        • rmartin
                          Klubi Liige
                          • Dec 2008
                          • 175

                          #57
                          Re: Kogu mäng lonkab!

                          tere,
                          loen siin värske mehe vaevalist kangutamist ja mõtlesin, et panen ka paar rida. Ma ise olen umbes sama taseme mees aga paari korra asemel juba rohkem omadega nulli jõudnud. Aja jooksul siis paar mõtet tulnud.

                          Kõikidele algajatele soovitatakse hoolega positsiooni jälgida ja punkt. Ma arvan, et sellest lausest on vähe, sest mida see siis tähendab? Et varases positsioonis mängi väga tugeva käega ja buttonile lähenedes lase järjest lõdvemaks kuna siis on sul rohkem infot mida analüüsida et õigesti otsustada. See viimane osa kipub aga tihti kahesilmavahele jääma.

                          Ja siit häda algabki - turvalisest pr mängust kus ette kirjutatud mis käega ja kui suure panusega kusagilt pead mängima oled sa järgmisel hetkel postflop mängus, kus positsioon nõuab juba sinu enda otsust, tulenevalt konkreetsest mängusituatsioonist.

                          Ja istud siis oma AK UTG1 ning flopis ei ole kumbagi. Siit peaks siis vaatama hakkama palju ja mida edasi olenevalt seisust.

                          Ja mängidki oma esimese stacki maha, ja võibolla ka teise, kolmandaga jääd ehk pidama. Kuid tõenäoliselt mitte. Usun, et see on pea vältimatu, et mõned korrad bustoks lähed. Hea kui saad selle nn vältimatusse koolirahasse kanda ja selle kolme korra jooksul hakkad tunnetama/taipama millal peab AK flopis kuiva lauaga edasi suruma ja millal mitte. Ja kui sinnamaani jõuad vot siis hakkab ka positsiooni mõiste tööle. Ja ka bankroll managment saab alles siis tähenduse kui lähed lauas bustoks halva kaardijooksu, mitte aga oma distsiplineerimatuse/ahnuse/lolluse pärast.

                          Nagu eelpool ütlesin, on hea kui esimesed kolm bustoksminekut lähevad koolirahaks aga tihti kipub ka neljas kord lõppema sellega, et ma siiski vaatan AK UTG tühjal laual mis nendel kahel teisel tüübil siis ikka käes on. Ära võta isiklikult, ma siin oma kogemust jagan.


                          Bustoks minemise peale ei maksa ka eriti kurvastada kui võtad mängu rohkem ajaviitmise/meelelahutuse pähe. Kui aga üritad raha teha, siis on teine teema. Niipalju olen aru saanud, et pokker ei ole koht lihtsa raha teenimiseks. Selleks on ikka kõvasti aega ja enesesundi vaja. See on õpitav aga samamoodi on ka tisleritöö õpitav ja väljaõppinud mees teenib alati korralikult, ükskõik siis mis profesioon tal on. Sama pokkeris. Kusjuures pokkeris võitvaks mängiaks õppimine/arenemine võib osutuda pikemaks ja vaevalisemaks teeks kui nii mõnigi muu teema. OK puhtalt minu isiklik seisukoht aga siiski.

                          Edu!


                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: Kogu mäng lonkab!

                            Algajatele tuleb nämmutada kõike ja võimalikult palju seletada just positsioonist, preflop mängust, agressiivsusest, ABC värki, et kõik see neile pähe kuluks võimalikult kähku.

                            Aga Sinu postituse lõpp mulle meedib, et vaeva peab tõesti nägema ja nii lihtsalt võitvaks mängijaks tõesti ei saa, sest tuleb samamoodi vaeva näha nagu mõne teise ameti õppimisel või isegi rohkem.

                            Comment

                            Working...