Re: Kogu mäng lonkab!
Sealt ja ka mujalt alateemadest ma ju loengi neid artikleid. Positsioon hakkab vaikselt selgeks saama. Tean juba kust mingit kätt mängida..
Algselt postitas LuuK

Comment