Re: Kogu mäng lonkab!
hahaha :)
Krayze kui sul vähegi aega on, siis äkki viitsid minu päevikus ka statsidel silmadega üle käia ja paar märkust teha.
Algselt postitas krayzie
Krayze kui sul vähegi aega on, siis äkki viitsid minu päevikus ka statsidel silmadega üle käia ja paar märkust teha.
Comment