Kogu mäng lonkab!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    Kogu mäng lonkab!

    Tere!!

    olen algaja ja mängin siis NL4 ja NL10, mängin partypokeris ja postitan siia statsid, et keegi vaataks üle mis toimub, alustasin NL4 BR oli alguses 50$, siis tekitasin sellest 100$ ning läksin mängima NL10, seal alguses oli kõik ok ja mingi paar päeva BR kõikus seal 100$ ja 150$ vahel, aga täna kukkus 60$ peale, ehk siis enamvähem algusesse tagasi ja otsustasin taas NL4 mängida.

    Hetkel siis näitab HEM selliseid statse.

    [img width=511 height=73]http://img134.imageshack.us/img134/8213/stats1dm4.png[/img]

    Leidsin mingit statsid veel, aga ei tea miks need vähe erinevad, nagu esimesel graafikul 6.5 3Bet teisel 6,6?

    [img width=672 height=73]http://img60.imageshack.us/img60/1750/stats3fo6.png[/img]


    Probleem ka HEM-iga, natuke juba jagan asja, aga HEM ei taha millegi pärast statse näidata partypokeri laudades. Panin küll handhistory folderi ja kõik alam kaustad kah, aga ikka ei taha näidata...

    Loodan, et jutt pole segane :D.

    // EDIT lisan ka veel, et mängin 4-6 lauda korraga.
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2
    Re: Kogu mäng lonkab!

    Nende statsidega oled küll standard fish :)

    Enne kui laudadesse tagasi lähed, veeda natukene aega strateegia teemades siin foorumis ning peamiselt õpi preflopi mäng selgeks.
    Ning veel tundub, et Sa ei foldi vist peaaegu üldse, Went to showdown on ikka kohutav ning samuti Won at showdown. Aggression freguency on ka kõrge, kuid Ag factor madal, seega vist betid väga väga tihti, aga väga vähe.

    lol ja call vs 3Bet 91.2% OMG! Ning turn fold vs Cbet 0, irw kuda Sa busto pole ;D

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: Kogu mäng lonkab!

      Ei tea ma kah :D.

      Ma olen ikka väga palju lugenud siin foorumis igasugu teemasid, aga stiil ei taha muutuda :D.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Kogu mäng lonkab!

        Full ring mängid?

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #5
          Re: Kogu mäng lonkab!

          Jah full ringi, ja ma avastasin, et mul mingi 400 turniiri kätt kah siin statistikas vist, täpselt ei tea.

          Se viimase 7 päeva statistika. Ära seda 6MAX üldse tähele pane u. 100 kätt seal ainult vast.

          [img width=750 height=76]http://img99.imageshack.us/img99/7986/stats4fd7.png[/img]

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #6
            Re: Kogu mäng lonkab!

            Väga fishy

            Comment

            • H2O
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 362

              #7
              Re: Kogu mäng lonkab!

              Algselt postitas Foux
              Väga fishy
              Juu siis ma olen haueks loodud :P

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Kogu mäng lonkab!

                Full ringi ei mängita selliste stattidega, eriti veel nii madalas limiidis, kus vastased on ka väga loosid. Soovitan mängida 6maxi, kui ei suuda ranget madalamaks tõmmata.

                Cbetid liiga palju ja samuti callid jubedalt maha, sealt ka kehvad tulemused, sest igat potti ei ole võimalik võita

                Soovitan uurida pokah preflop artiklit

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #9
                  Re: Kogu mäng lonkab!

                  Lugesin väheke igasugu teemasid, ja proovisin NL4. Seekord sain ka hemi tööle, ja ette võtsin ka natuke positsiooni materjaali.

                  Loodan, et selle sessi graafika natuke parem, mis siis, et vähe miinuses pole hullu :D. Ei tea kas 852 kätt piisav??

                  [img width=750 height=47]http://img210.imageshack.us/img210/7690/stats5la7.png[/img]

                  Kuskil oli ka teema millised statsid on normaalsed, aga ma ei leidnud üles, ehk keegi viitsib teema anda või siis. seletab väheke kuidas mingi stats paika ajada..

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: Kogu mäng lonkab!

                    VPIP ikka meeletult suur

                    Normaalsed FR statsid on 16/10/3,5 stiilis

                    Ära limbi, ära calli. Ainult raise. Callid ainult PP-dega

                    6maxi jaoks OK isegi!

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #11
                      Re: Kogu mäng lonkab!

                      VPIP 26 on isegi 6-maxi jaoks liiga suur. Mängi vähem käsi (loe: ära viletsaid käsi mängi)

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #12
                        Re: Kogu mäng lonkab!

                        Selge, aga siiski kui kellegil veel midagi soovitada siis antku tulla!!

                        Aga mul HUD jälle paneb pange, kõik statsid lauas segamini ja osad kes ei istugi lauas nende stats on lauas lambist. Milles võib viga olla. Mul läheb pool tundi raisku juba laudades statside korda panekuga :(

                        Comment

                        • tahanvaadata
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 57

                          #13
                          Re: Kogu mäng lonkab!

                          Pane lauas stats paika ja siis table manager file - save positions. Peaks toimima

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #14
                            Re: Kogu mäng lonkab!

                            Algselt postitas tahanvaadata
                            Pane lauas stats paika ja siis table manager file - save positions. Peaks toimima
                            Ma ei saa vist panna, mul vähe vanem hud, kuna ma tahan vähe rohkem õppida siis 15 päevast ei piisanud, pidin downloadima cracked HUD-i, aga se vähe vanem... Peaks endale selle uue ostma vist .

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: Kogu mäng lonkab!

                              osta uus ja sa ei kahetse, tegelt see ei maksa ikka sittagi, võrreldes sellega, mis kasu sa saad oma mängu analüüsimiseks

                              Comment

                              Working...