Kogu mäng lonkab!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tahanvaadata
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 57

    #16
    Re: Kogu mäng lonkab!

    Jep, osta siis kui BR lubab, aga tahaksin küsida, kas tead mis on Bankroll management?

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #17
      Re: Kogu mäng lonkab!

      Algselt postitas tahanvaadata
      Jep, osta siis kui BR lubab, aga tahaksin küsida, kas tead mis on Bankroll management?
      Peaks olema Bankrolli haldamine ?

      Comment

      • tahanvaadata
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 57

        #18
        Re: Kogu mäng lonkab!

        ;D ;D Ma mõtlen kas tead, mis see tähendab pokkeris ja kuidas seda kasutada :)

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #19
          Re: Kogu mäng lonkab!

          Algselt postitas tahanvaadata
          ;D ;D Ma mõtlen kas tead, mis see tähendab pokkeris ja kuidas seda kasutada :)
          Milleks seda vaja??

          Põhimõtteliselt se peaks olema, et teatud suur peab olema bankroll, kui liikuda limiidist üles??

          Kui Ei siis võiksid mulle ühe mõttetera juurde anda!

          Küsin ka kas pokertracker 3 näitab statse kui ei ole registreeritud, Kuskilt kuulsin, et siis ei näita lauas statse peab ära registreerima??

          Comment

          • tahanvaadata
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 57

            #20
            Re: Kogu mäng lonkab!

            Praegu, kui oled algaja on bankroll management veel eriti tähtis, sest kui seda ei kasuta võid kiirelt oma rahast ilma jääda. Seda sellepärast, et praegu on sul kõikumised veel eriti suured, sest sa ei saa lauas aru, miks võidad või kaotad ja mida teed valesti, seega ka on sul swingid väga suured. Need reeglid on erinevad vastavalt mängutüübile (Heads up, 6-max, full ring) ja mängule kuna mängudes (Texas hold`em, omaha) variatsioonid erinevad. Sina, kes mängid full ringi, on soovituslik kuskil 40 BI(Buy-in), Jällegi, see on üldine reegel ja edasi arenedes paned selle reegli omale ise paika, sest siin on mõjuvad faktorid sinu iseloom ja kas suudad TILTi ohjeldada või hoopiski vältida ning kui tähtis on sulle su BR(kui palju on vaja/tahad välja kanda).
            Seega, kui mängid praegu NL4 ja tahad NL10 üle minna, siis sul peaks praegu olema vähemalt 40x4$=160$, aga pole hullu kui sul vähem, sest alles alustad ja pole rohkem võtta ja kui see partys madalaim limiit(pole kursis). Lihtsalt nüüd kui tahad NL10 üle minna, siis sul peaks olema vähemalt 40x10$=400$! Võibolla tundub küll liiga palju, aga usu mind, see tasub end ära ja praegu, mida kauem oled madalamal limiidil, seda vähem raha kaotad oma major leakidega ja saad oma leakidest lahti. Minnes praegu NL10 võid sattuda hea õnne korral ainult hea runi peale, aga sa oled hetkel veel täielik fish ja tuleksid sealt veel kiiremini alla. Niiet ära enam palun oma nina sinna NL10 topi ennem kui sul vähemalt 400$ koos ja loe kindlasti artikleid ja küsi julgelt abi. Kui sul mikrofon olemas, siis võiksime millalgi koos asja üle ka vaadata, kuigi ega ma ise ka veel alles arenemas ja mängin NL20, aga sind oskaksin kindlasti aidata. :)
            Edit: poker tracker 3 kohta ei oska öelda, ise kasutan HoldemManager.

            Comment

            • H2O
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 362

              #21
              Re: Kogu mäng lonkab!

              Algselt postitas tahanvaadata
              Praegu, kui oled algaja on bankroll management veel eriti tähtis, sest kui seda ei kasuta võid kiirelt oma rahast ilma jääda. Seda sellepärast, et praegu on sul kõikumised veel eriti suured, sest sa ei saa lauas aru, miks võidad või kaotad ja mida teed valesti, seega ka on sul swingid väga suured. Need reeglid on erinevad vastavalt mängutüübile (Heads up, 6-max, full ring) ja mängule kuna mängudes (Texas hold`em, omaha) variatsioonid erinevad. Sina, kes mängid full ringi, on soovituslik kuskil 40 BI(Buy-in), Jällegi, see on üldine reegel ja edasi arenedes paned selle reegli omale ise paika, sest siin on mõjuvad faktorid sinu iseloom ja kas suudad TILTi ohjeldada või hoopiski vältida ning kui tähtis on sulle su BR(kui palju on vaja/tahad välja kanda).
              Seega, kui mängid praegu NL4 ja tahad NL10 üle minna, siis sul peaks praegu olema vähemalt 40x4$=160$, aga pole hullu kui sul vähem, sest alles alustad ja pole rohkem võtta ja kui see partys madalaim limiit(pole kursis). Lihtsalt nüüd kui tahad NL10 üle minna, siis sul peaks olema vähemalt 40x10$=400$! Võibolla tundub küll liiga palju, aga usu mind, see tasub end ära ja praegu, mida kauem oled madalamal limiidil, seda vähem raha kaotad oma major leakidega ja saad oma leakidest lahti. Minnes praegu NL10 võid sattuda hea õnne korral ainult hea runi peale, aga sa oled hetkel veel täielik fish ja tuleksid sealt veel kiiremini alla. Niiet ära enam palun oma nina sinna NL10 topi ennem kui sul vähemalt 400$ koos ja loe kindlasti artikleid ja küsi julgelt abi. Kui sul mikrofon olemas, siis võiksime millalgi koos asja üle ka vaadata, kuigi ega ma ise ka veel alles arenemas ja mängin NL20, aga sind oskaksin kindlasti aidata. :)
              Edit: poker tracker 3 kohta ei oska öelda, ise kasutan HoldemManager.
              Suur tänu!! Mikrit mul veel pole, aga küll leiab, tuleb kuskilt arvuti salongist läbi karata. :).

              Aga sain ka PT3-e tööle, millegi pärast näitab ta mul statse pikkalt üle laua mitte ridade kaupa :S. Eks tuleb pisut jamada veel.

              Comment

              • tahanvaadata
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 57

                #22
                Re: Kogu mäng lonkab!

                Okei, eks muretse mikker kuskilt siis ja mingi päev juba saame arutada :). Ise pean nüüd lippama. Edu sulle.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: Kogu mäng lonkab!

                  Algselt postitas tahanvaadata
                  Okei, eks muretse mikker kuskilt siis ja mingi päev juba saame arutada :). Ise pean nüüd lippama. Edu sulle.
                  Väga hea tahanvaadata paneb H2O mängu ka jooksma, vinge.

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #24
                    Re: Kogu mäng lonkab!

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Väga hea tahanvaadata paneb H2O mängu ka jooksma, vinge.
                    Foorumisse astuvad sisse algajad välja lähevad prod :D.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: Kogu mäng lonkab!

                      Algselt postitas H2O
                      Foorumisse astuvad sisse algajad välja lähevad prod :D.
                      See see point on, lihtsalt ei saa vaadata kuidas kaasmaalased raha tuulde loobivad, natuke koolitust ja PokkeriPro läheb keda iganes tühjaks tegema ;D

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #26
                        Re: Kogu mäng lonkab!

                        * Ära mängi partypokeris Full Ringi

                        Seda on väga raske seal biitida.
                        Fishe on ülivähe.
                        Laua avg VPIP on kuskil 10-15%
                        Boonuseid ja rakebacki sisuliselt pole.

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #27
                          Re: Kogu mäng lonkab!

                          et kui microt ei biidi siis vahetame tuba? kõlab loogiliselt.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #28
                            Re: Kogu mäng lonkab!

                            Lihtsalt partyt on raske biitida, fishid puuduvad ja nitid vastased.

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #29
                              Re: Kogu mäng lonkab!

                              [img width=323 height=416]http://img239.imageshack.us/img239/1014/bullshitme5.jpg[/img]

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #30
                                Re: Kogu mäng lonkab!

                                Algselt postitas krayzie
                                [img width=323 height=416]http://img239.imageshack.us/img239/1014/bullshitme5.jpg[/img]

                                ;D ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...