Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #181
    Re: Official Dumb Questions Thread

    NL Omahas veel haigem variatsioon? aga ise ka selle üle mõelnud. ei oska paremat põhjust tuua.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #182
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
      Miks ei mängita NL Omahat?
      Kuna käed pre on nii lähedaselt võrdväärsed siis on see ulme push game ja varatsioon taevas?

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #183
        Re: Official Dumb Questions Thread

        NL omahat mängitakse... aga vähe

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
          Miks ei mängita NL Omahat?
          Põhimõtteliselt võrdleks NLO-d 5BB deep NLHE-ga.

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #185
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Jup, aga imestan ikkagi, miks pokkeritoad sellist võimalust ei paku. Nende jaoks NLO ju rake heaven. Saan aru, miks vb stars ei paku, kuna see ainult (skilli)pokkerisait. Aga ntks party ja ongame jms, kus kasiinod on...

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #186
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Miks see rake heaven on huvitav?
              Cap tuleb ju pot limitil ka vastu ja see ei muudaks midagi. Ainuke asi, et fishid kaotavad veel kiiremini raha ja tegelikult mängitaks vähem potte. Ja palju neid gamblereid olekski, kes seda üldse mängida tahavad.

              Comment

              • SR1337
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 348

                #187
                Re: Official Dumb Questions Thread

                selge, nüüd saan aru, miks ei pakuta sellist võimalust.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
                  Jup, aga imestan ikkagi, miks pokkeritoad sellist võimalust ei paku. Nende jaoks NLO ju rake heaven. Saan aru, miks vb stars ei paku, kuna see ainult (skilli)pokkerisait. Aga ntks party ja ongame jms, kus kasiinod on...
                  TrioBetis oli kunagi No Limit Omaha (low stakes, miski 10 ja 25NL). Mäng küll huvitav ei tundunud, kui miskid short-stack fishid tulid ja panid iga käsi all-in. Heads-up lauas oleks isegi mõtet aga kui taga veel 4-5 kolli peale sind siis erilist eelist ei näe.

                  Lisaks siiani on TrioBetis Pot Limit 7-Card Stud, kus omal ajal low-stakes grinderina sai prinditud. Ootasid väga tugeva stardikäe ära või odavalt tõmbasin omale nutsu ning siis kütsid igal tänaval pot-pot-pot. Väga kergelt said all-in ja väga kergelt calliti. Kahjuks enam neid laudu ei mängita :(

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #189
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Kui kõrgelt vette hüpates midagi tõsist juhtub? Ma udusena mäletan kunagi mingit dokumentaali kus räägiti naftaplatvormidest merel ja seal käis mingi selline lause läbi, et sealt vette hüpata teeb sama välja kui vastu betooni hüpata.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #190
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Golden Gate Bridge kui populaarne enesetapukoht asub veest 75 meetri kõrgusel ja sealt hüpates on ainult umbes 2% eluga pääsenud.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #191
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        mina ütleks et see oleneb kuidas sa hüppad... kõht ees hüppad siis jah.. aga ma ei usu et teie nii kõrgelt julgete hüpata et jalad ees midagi juhtuks.
                        umbes 60 meetrit pole probleem
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Junken; 28.11.11, 19:10.

                        Comment

                        • lauri89
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 206

                          #192
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Kaua võtab aega Pokerstrategyst 50$ kättesaamine Partysse? Kiri saadeti, siis seal oli kirjas mõned tunnid, aga möödas ca 10 tundi

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #193
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Ma vaadanud neid asju ja lugesin OOT-s threadi ka "ask me anything jumping off a bridge" mingi enesetapu vend kes failis.

                            Kõhuli või selili lendad siis oled kutupiilu. Juba hüpata siis korralikult ikka, muidu jääd veel invaliidiks/tardiks siis veel hullem, ennem paneks kasti ennast kui juba kindel plaan on.
                            Kujutan ette, et nii kõrgelt hüpates on üpris keeruline ennast õieti sättida ka :D.
                            Last edited by qbj0hn; 28.11.11, 19:38.

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #194
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
                              Kaua võtab aega Pokerstrategyst 50$ kättesaamine Partysse? Kiri saadeti, siis seal oli kirjas mõned tunnid, aga möödas ca 10 tundi
                              48h max

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #195
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kui kõrgelt vette hüpates midagi tõsist juhtub? Ma udusena mäletan kunagi mingit dokumentaali kus räägiti naftaplatvormidest merel ja seal käis mingi selline lause läbi, et sealt vette hüpata teeb sama välja kui vastu betooni hüpata.
                                Mythbustersi (loodan, et ei aja muu discovery sarjaga sassi) ühes osas rääkis sellest. Lasti kukkuda arbuusil kui ka ämbril kõrgelt nii asfaldi peale ja pärast toodi alla bassein. Vahet eriti ei olnud mille peale objekt kukkus, kahju oli samasugune. Äkki keegi oskab lingi anda (minu teada jooksis ka siit foorumist läbi) ja kui mäletan õigesti oli tegu youtube videoga.

                                Comment

                                Working...