Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #196
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Linki ei oska tuua, aga ranka jutuga tuli meelde ka üks mythbustersi osa. Müüt oli selline, et kui inimene kukub kuskilt kõrgelt vette ning ilma kõrvaliste asjaoludeta saab surma, siis kui enne inimest paar meetrit kukub kuvalda ntks ja peale seda inimene, jääb ta ellu. Kuvalda pidavat siis nö veel pinna ära murdma? vms ning kokkupuude veega on "pehmem". Nagu mu jutust ka aru on saada, oli see täielik BS.

    Comment

    • lauri89
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 206

      #197
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
      48h max
      Nii ma sain selle 50$ kätte. Ma ei soovi seda väljakanda, aga hiljem kuidas on lood väljakandmisega sealt? Peab mingid punktid täis mängima ja kas peab ise sisse ka depoma? Oletame, et lendan bustosse, kas sealt Pokerstrategyst saab uuesti 50$ võtta?

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #198
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Pead punkte koguma jap, vaata pokerstrategy lehelt järgi, palju täpselt vaja. Bustosse lendad, siis uuesti ei saa raha. Kui hästi rake gened, siis mingi aja pärast võivad sulle teist starting capitali pakkuda, aga ei jääks selle peale lootma.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #199
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Välja saad siis kanda kui punktid täis ja ise oma konto pealt depo teed

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #200
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Pole kindel, kuidas enam asjad on, aga eelmisel aastal sai ilma depomata veel välja võtta raha. (party)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #201
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
              Linki ei oska tuua, aga ranka jutuga tuli meelde ka üks mythbustersi osa. Müüt oli selline, et kui inimene kukub kuskilt kõrgelt vette ning ilma kõrvaliste asjaoludeta saab surma, siis kui enne inimest paar meetrit kukub kuvalda ntks ja peale seda inimene, jääb ta ellu. Kuvalda pidavat siis nö veel pinna ära murdma? vms ning kokkupuude veega on "pehmem". Nagu mu jutust ka aru on saada, oli see täielik BS.
              sealsamas mythbusteris visati kah see haamer enne vette ja mingit abi ei olnud.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #202
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mythbustersi (loodan, et ei aja muu discovery sarjaga sassi) ühes osas rääkis sellest. Lasti kukkuda arbuusil kui ka ämbril kõrgelt nii asfaldi peale ja pärast toodi alla bassein. Vahet eriti ei olnud mille peale objekt kukkus, kahju oli samasugune. Äkki keegi oskab lingi anda (minu teada jooksis ka siit foorumist läbi) ja kui mäletan õigesti oli tegu youtube videoga.
                arbuusi ja inimkeha kuhu ja viskoossus on vähe erinevad. olen 100% kindel kui teha sama testi arbuusi ja mingi vardaga mis lendab püsti vette on tulemus hoopis teine

                Comment

                • lauri89
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 206

                  #203
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Saime selle 50$ kätte küll, aga PartyPokeri soft jätab soovida...Lobby kiilub kinni vahepeal, võtad 2 lauda siis enam lobby kätte pole võimalik saada jne (pole arvuti viga). Siis mõtlesingi, et teeb parem mingit turkat, võtsime 5k GTD 22$, et läheb siis pohlad. 6 koht 350$, tüdruk tegi spliti 1250$, LOL?
                  FT-s oli täielik kaardisurm%%%%, aga selle eest suckitud sai 33 Vs A3 flop Axx x 3, T8 Vs KT flop Txx 9 8, 5BB oli alati alles max

                  Comment

                  • SR1337
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 348

                    #204
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Ei usu seda juttu, et soft nii sitt (prolly ikka arvutis asi) , ise sai tükk aega seal 12 tabledatud koos hemiga ja ei olnud mingeid probleeme, kusjuures pole ka kõige uuem raal mul. Ülejäänud jutust ei saanud aru, sorry.

                    Comment

                    • lauri89
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 206

                      #205
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Kahes erinevas arvutis teeb nii, vahepeal ei viska enam lobby ette
                      ainult laua saab võtta. Lobby kiilub kinni kuhugi

                      /ja kui turna loby tahad avada, siis avab tavalise lobby...nagu ta praegu teeb, ennem tegi teises arvutis sama. + lobby kadumist vahepeal

                      Comment

                      • tonis
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 334

                        #206
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        see pole jah arvuti viga. endal oli ka sama jama selle lobbyga. kui kellegil on mingi lahendus selle vastu, siis oleks ka huvitatud.

                        Comment

                        • aivi18
                          Räme Fish
                          • May 2011
                          • 7

                          #207
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Nüüd üks väga rumal küsimus, olen kuulnud, et on mingi lehekülg, kus saab vaadata iga kasutaja rahamängu tulemusi. Mis leht see on ja kas seal peab selle eest mingit tasu kah maksma?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #208
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            www.pokertableratings.com on rahalaudade tulemused kus kasutaja tehes saab 10 otsingut päevas teha ja raha eest rohkem.
                            www.sharkscope.com saab turniiride tulemusi vaadata.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              www.pokertableratings.com on rahalaudade tulemused kus kasutaja tehes saab 10 otsingut päevas teha ja raha eest rohkem.
                              www.sharkscope.com saab turniiride tulemusi vaadata.
                              cashis lisaks poker-edge (ja oli veel paar tükk) ning SNG-des sharkscopele lisaks veel pokerprolabs ning pokeroptimizer (too viimane on üpriski täpne nagu sharkscope; regularid kes end labsist ja scopest blockinud optimizerit ei tea).

                              Comment

                              • suitsutihane
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 286

                                #210
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                on see normal et butthole valutab pärast purgitäie jalapenjo ekskremeerimist?

                                Comment

                                Working...