Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek
Investeerimisest, selle mõttekusest ja erinevatest viisidest + kauplemisest rääkisin küllaltki palju juba hoiustamise teemas. Dunno, aga ma ei usu, et keegi enda finantsteadmisi ja eelkõige majanduslikku käitumist (väga erinevad asjad) parandaks foorumi offtopicu teemade järgi. Üldjuhul ei osata terasid sõkaldest eristada ja isegi kui osatakse, siis nende põhimõtete applikeerimiseni jõutakse üliharva, ikka peab ise kõik vead ära tegema. Kui aga keegi tõepoolest võttis eesmärgiks enda majanduslikku käitumist järjepidevalt ratsionaliseerida ja end sel teemal harida peale siinse paari teema lugemist, siis vbla peaks tõepoolest vähem trollima siin. Vastasel juhul on see ainult väike silmaringilaiendus, mis peagi ununeb, + entertenment. Kus väike jauramine on omal kohal :D
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
TC
Comment