Re: pokkeri teenistus vs palgatöö sissetulek
Erplander, ära rohkem peale võta. Maavarade ja üldiselt toorainete tootmise osakaal majanduses on vähenenud juba kusagilt keskajast saati, tööstuse osakaal on vähenenud enam-vähem 20 sajandi algusest saati, aga guess what, majandus on kasvanud vägagi jõudsalt. Järjest enam väärtust luuaksegi teadmustöö tulemusel, efektiivsete mehhaaniliste meetoditega toodetav kaotabki majanduses osatähtsust, sest see läheb järjest efektiivsemaks ja tööjõu-optimaalsemaks - ehk odavamks. Delfi poisid võib-olla imestavad, aga maailm siiski liigub edasi ja majandus kasvab sõltumata sellest, kas nad aru saavad sellest või ei.
Mingisugust majanduse alast haridust sul kindlasti ei ole, pole mõtet ette kujutadagi. "kaubitsemise, sehkendamise ja vahendamise" poindist mitte aru saamine näitab seda väga selgelt, see on makro üks esimesi õppetunde. Üldse kogu jutt on nii jabur, et paha hakkab. Tegelikult vbla sul siiski on majanduse alane haridus. MBA delfi kommentaariumist Cum Laude'ga :D
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
Mingisugust majanduse alast haridust sul kindlasti ei ole, pole mõtet ette kujutadagi. "kaubitsemise, sehkendamise ja vahendamise" poindist mitte aru saamine näitab seda väga selgelt, see on makro üks esimesi õppetunde. Üldse kogu jutt on nii jabur, et paha hakkab. Tegelikult vbla sul siiski on majanduse alane haridus. MBA delfi kommentaariumist Cum Laude'ga :D

Kas reibid neid ka agaralt neil päevil? Nagu kuldsetel aegadel:
TC
Comment